Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Leży, co Ci potrzeba?:naughty:

Opublikowano

mógłbyś mi zmierzyć całkowitą wysokość przedniego i tylnego amortyzatora ze sprężyną?

na takim setupie ile masz do błotnika, 60 cm?

Opublikowano
  • Autor

jeśli chodzi Ci o wysokości zaznaczone na foto to przód 60cm, tył 65cm

gleba przy tym wychodzi na około 60cm od błotnika do asfaltu przy 18" 215/40, około bo wiesz że to trudno zmierzyć:wink:

post-24247-1406905714,6153_thumb.jpg

muszę się w końcu zebrać i wyczyścić ten zawias:doh:

Opublikowano

gleba przy tym wychodzi na około 60cm od błotnika do asfaltu

59d98856080cb0730c80205b52823d59.gif?1363954163

:kox:

Opublikowano
  • Autor

co tak paczysz?:decayed: kupiłeś jaki zawias?:naughty:

Opublikowano

Niema nic w dobrej cenie na razie :kwasny:

Opublikowano
jeśli chodzi Ci o wysokości zaznaczone na foto to przód 60cm, tył 65cm

gleba przy tym wychodzi na około 60cm od błotnika do asfaltu przy 18" 215/40, około bo wiesz że to trudno zmierzyć:wink:

[ATTACH=CONFIG]459[/ATTACH]

muszę się w końcu zebrać i wyczyścić ten zawias:doh:

wielkie dzięki:wink:

dziś zauważyłem, że w moim FK brakuje w tylnych amorkach tej tulejki przy dolnym mocowaniu przez którą przechodzi śruba, nie wiesz czy one są tylko wćiskane i można je przełożyć z ori amorków?

Opublikowano
jeśli chodzi Ci o wysokości zaznaczone na foto to przód 60cm, tył 65cm

gleba przy tym wychodzi na około 60cm od błotnika do asfaltu przy 18" 215/40, około bo wiesz że to trudno zmierzyć:wink:

[ATTACH=CONFIG]459[/ATTACH]

muszę się w końcu zebrać i wyczyścić ten zawias:doh:

wielkie dzięki:wink:

dziś zauważyłem, że w moim FK brakuje w tylnych amorkach tej tulejki przy dolnym mocowaniu przez którą przechodzi śruba, nie wiesz czy one są tylko wćiskane i można je przełożyć z ori amorków?

jesli maja ten sam wymiar to mozna probowac przeprasowac, ale z tym bywa roznie w niektorych te tulejki na stale w niektorych jakby obok
Opublikowano
jeśli chodzi Ci o wysokości zaznaczone na foto to przód 60cm, tył 65cm

gleba przy tym wychodzi na około 60cm od błotnika do asfaltu przy 18" 215/40, około bo wiesz że to trudno zmierzyć:wink:

[ATTACH=CONFIG]459[/ATTACH]

muszę się w końcu zebrać i wyczyścić ten zawias:doh:

wielkie dzięki:wink:

dziś zauważyłem, że w moim FK brakuje w tylnych amorkach tej tulejki przy dolnym mocowaniu przez którą przechodzi śruba, nie wiesz czy one są tylko wćiskane i można je przełożyć z ori amorków?

Ja niedawno w swoim kw jedną musiałem "wprasować", przypasiła od ori amorka ;)

Opublikowano
  • Autor
jesli maja ten sam wymiar to mozna probowac przeprasowac, ale z tym bywa roznie w niektorych te tulejki na stale w niektorych jakby obok

też mi się tak wydaje:wink:

Opublikowano

u mnie w SS byla na stale tulejka i final byl taki ze wyleciala z tej gumy:facepalm:

Opublikowano
jeśli chodzi Ci o wysokości zaznaczone na foto to przód 60cm, tył 65cm

gleba przy tym wychodzi na około 60cm od błotnika do asfaltu przy 18" 215/40, około bo wiesz że to trudno zmierzyć:wink:

[ATTACH=CONFIG]459[/ATTACH]

muszę się w końcu zebrać i wyczyścić ten zawias:doh:

wielkie dzięki:wink:

dziś zauważyłem, że w moim FK brakuje w tylnych amorkach tej tulejki przy dolnym mocowaniu przez którą przechodzi śruba, nie wiesz czy one są tylko wćiskane i można je przełożyć z ori amorków?

mam FK, i tulejki mam jakby osobno z kołnierzem :wink:

Opublikowano

dziś zauważyłem, że w moim FK brakuje w tylnych amorkach tej tulejki przy dolnym mocowaniu przez którą przechodzi śruba, nie wiesz czy one są tylko wćiskane i można je przełożyć z ori amorków?

mam FK, i tulejki mam jakby osobno z kołnierzem :wink:

byłbyś w stanie zrobić mi foto takiej jednej tulejki i podać wszystkie niezbędne wymiary abym mógł sobie takie dotoczyć?

Michał sory że w twoim temacie :wink:

Opublikowano

dziś zauważyłem, że w moim FK brakuje w tylnych amorkach tej tulejki przy dolnym mocowaniu przez którą przechodzi śruba, nie wiesz czy one są tylko wćiskane i można je przełożyć z ori amorków?

mam FK, i tulejki mam jakby osobno z kołnierzem :wink:

byłbyś w stanie zrobić mi foto takiej jednej tulejki i podać wszystkie niezbędne wymiary abym mógł sobie takie dotoczyć?

Michał sory że w twoim temacie :wink:

pw

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Michał Ty kupowałes federale czy nankangi na ten sezon?

Opublikowano
  • Autor

Federal 595evo:wink:

ale jak chcesz naciągać to kup nankangi:whistling:

Opublikowano

Tekstowo :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Tekstowo :decayed:

heh dobrze paczy:decayed:

...i wypaczył zestaw startowy na wiosnę (dziku :notworthy:)

post-24247-1406905714,9917_thumb.jpg

No i wreszcie w ciągu 2-3 tygodni czyszczenie gwintu, polerka felg co by je odświeżyć i znów będzie lans przez duże L:decayed:

Opublikowano
Tekstowo :decayed:

heh dobrze paczy:decayed:

...i wypaczył zestaw startowy na wiosnę (dziku :notworthy:)

[ATTACH=CONFIG]474[/ATTACH]

No i wreszcie w ciągu 2-3 tygodni czyszczenie gwintu, polerka felg co by je odświeżyć i znów będzie lans przez duże L:decayed:

w tej czarnej buteleczce motododoktor pewnie :grin::grin::decayed:

zbiorniczek z aso? jaka cena? bo mój ma odcień starych zębów :polew:

Opublikowano

W ASO zbiorniczek około 130zł z tego co pamiętam... :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.