Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Co sądzicie o tarczach 4MAX ???


antonio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukam przednich tarcz do Golfa IV i na stronie IC są tarcze BOSCH, ATE, BREMBO, ... , i 4MAX które mają niską cenę.

Np. BREMBO kosztuje ponad 130 PLN a 4MAX niecałe 85 PLN

Czy ktoś może ma jakąś sprawdzoną opinię na ich temat??

Zastanawiam się nad takimi gdyż auto dziennie robi 50km i służy tylko do przejechania trasy DOM - PRACA i na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz tanie tarcze to poszukaj ferodo są bardzo tanie i devastation je polecał. Twierdzi, że ferodo ma teraz jakaś promocję zeby wejść na rynek. Do audi to jakieś 175zł na przód za komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 4max'y 288/25 ( z tym, że było to jakieś 3 lata temu). Miały służyc tylko przejściowo/przez chwilę, a przelatały dwa komplety klocków (coś koło 50kkm), i dałyby radę jeszcze jednemu.

Przynajmniej u mnie do końca nie pokrzywiły się/nie biły/sprawowały się OKi.

Jak jest kasa to lepiej jednak kupic coś "normalnego".

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item825263909_tarcze_ferodo_audi_a4_a6_vw_passat_skoda_superb.html

Podobno dobre i bardzo tanie. Popytaj sprzedajacego może ma coś do golfa? a moze te pasują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item825263909_tarcze_ferodo_audi_a4_a6_vw_passat_skoda_superb.html

Podobno dobre i bardzo tanie. Popytaj sprzedajacego może ma coś do golfa? a moze te pasują?

te tarcze nie podejda do golfa IV :no: :no: :no:

4Max - takie sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz zalozyc jako niskobudżetówki.Do trupiarni często zakładam 4maxy ale najczęściej sa to lite tarcze,tak jak pisales na krotkie dystansy powinny dawać rade.Dołóż do tego przynajmniej polskie klocki breck/łumag i bedzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z problemem się uporałem, nie zakupiłem nowych tylko stare leciutko przetoczyłem bo były jeszcze grube i jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zamaist 4max lepiej kupic tarcze Mikoda są w podobnej cenie a prezynajmniej mają opinie że do zwykłej jazdy są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4max to chińszczyzna [br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 19:11_________________________________________________do kolegi kod m akumulatory 4max są sprowadzane z chin,większość bezfirmówek jest chińska. nawet już niemieckie firmy mają fabryki w chinach. kiedyś z jednym z bardziej ogarniętych w akumulatorach czlowiekiem rozbiliśmy akumulator z japan carsu i w środku w obudowie 62ah siedział środek od 44 ah a reszta byla wypełniona szkłem po co nikt niewie.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zamaist 4max lepiej kupic tarcze Mikoda są w podobnej cenie a prezynajmniej mają opinie że do zwykłej jazdy są ok.

Z Mikodą miałem jazdę na maxa , nie polecam :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4max to chińszczyzna [br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 19:11_________________________________________________do kolegi kod m akumulatory 4max są sprowadzane z chin,większość bezfirmówek jest chińska. nawet już niemieckie firmy mają fabryki w chinach. kiedyś z jednym z bardziej ogarniętych w akumulatorach czlowiekiem rozbiliśmy akumulator z japan carsu i w środku w obudowie 62ah siedział środek od 44 ah a reszta byla wypełniona szkłem po co nikt niewie.pozdrawiam

hm... no to nie wiem, to wygląda na to że nawet właściciele intercarsu nie wiedzą czegoś o swoim produkcie lub podają błędne informacje :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam przednich tarcz do Golfa IV i na stronie IC są tarcze BOSCH, ATE, BREMBO, ... , i 4MAX które mają niską cenę.

Np. BREMBO kosztuje ponad 130 PLN a 4MAX niecałe 85 PLN

Czy ktoś może ma jakąś sprawdzoną opinię na ich temat??

Zastanawiam się nad takimi gdyż auto dziennie robi 50km i służy tylko do przejechania trasy DOM - PRACA i na odwrót.

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9904902,

osobiscie mam klocki na tyle i sprawuja sie dobrze , jak posmigam dluzej to cos wiwecej napisze , nie kombinuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...