Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Odczuwalne drgania podczas pracy silnika siedząc w środku samochodu


Largo79

Rekomendowane odpowiedzi

Jedną to na pewno mam do wymiany, bo od spodu jak się patrzy to upaćkana w czymś czerwonym i zaschniętym jest, tak samo pod poduszką obudowa plastikowa pod silnik też upaćkana tym jest, czyli wylana poduszka? A te tuleje sanek to gdzie znajdę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sankach stoi cały silnik, od spodu jak zajrzysz pod auto będzie taki stelarz, to sanki, i na każdym z 4 rogów jest tuleja

Choć pewnie na poduchach sie skończy skoro mówisz że powylewane

Wysłano z HTC EVO 3D X515m z użyciem Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź też wydech na tlumikach szczególnie, i na plecionce

No i dwumas też może być

Wysłano z HTC EVO 3D X515m z użyciem Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydech i plecionke juz mi znajomek sprawdzał...a dwumas to słyszałem że przy odpalaniu i gaszeniu auta mocno autem telepie a u mnie tego nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w sumie zależy od stopnia zużycia dwumasu, nie jest to chyba regułą i może być z tym różnie

Wysłano z HTC EVO 3D X515m z użyciem Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale jakby to był dwumas to drgałoby cały czas a u mnie raz drga a raz nie..a do tego jak jest goraco i klima pomuje i silnik jest pod obciażeniem to nie drga a jak tylko ją wyłącze to zaczyna drgać więc moim skromnym zdaniem dwumas odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale jakby to był dwumas to drgałoby cały czas a u mnie raz drga a raz nie..a do tego jak jest goraco i klima pomuje i silnik jest pod obciażeniem to nie drga a jak tylko ją wyłącze to zaczyna drgać więc moim skromnym zdaniem dwumas odpada

chyba mam to samo... jak się rozgrzewa to na jałowym lekutko czuć drgania ale sposób mam na to taki że nie pozwalam mu na bezczynne postoje na niskich obrotach :decayed: Następnym razem trzeba kupić V6 albo boxera :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz więcej sie pojawia o tych drganiach w tych silnikach...za chwile sie okaże że kurfa ten typ tak ma:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj AVJotek tez pobudza bude do drgań na wolnych obrotkach :D i zimniej na dworze tym zauwazam ze mocniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam te drgania na wolnych(b6 bfb) ,w qurwia mnie to,bo czuje sie jak bym siedział w tdi a przecież to benzyna i do tego audi .dużo ludzi narzeka na drgania na wolnych w 1.8t i niema rozwiązania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba te paściowate 1.8T tak już mają :grin:

Trzeba było r6 kupić:

Raz miałem i motorek chodził jak zegareczek mimo że się pare razy przegrzał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:/ ja tez odczuwam drgania na jałowym w moim BFB. Po podłączniu kompa wyrzuciło błąd MISSFIRE CYLINDER 1 czy cos takiego skasowalem błąd i na 1 dzien drgania ustały. Macie pomysł? świece, cewka? W sobote sie za to biorę i posprawdzam co i jak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...