Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6] Czarny sedan AVF

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, postanowiłem zmodyfikować swój wątek tak żeby wszystko było po kolei i z sensem z fotkami wnętrza i budy :decayed:

Od kiedy mam auto to jedynie wymieniłem rozrząd kompletny w ASO i nabiłem klime. Auto jak narazie sprawuje się dobrze

1. Wyposażenie:

- skrzynia manualna (6)

- wykończenia wnętrza w aluminium

- czujnik zmierzchu

- podłokietnik (przód i tył)

- parktronik (tył)

- funkcja odprowadzenia do domu (coming/leaving home)

- klimatronik 2-strefowy

- sportowe zawieszenie (s-line) - 1BE

- 1.9 TDI 131Ps AVF

- lato kółka 17" Audi

- Opony lato: 235/45 R17

- zima 15" stalowe

- Opony zima: 195/60 R15

- Bixenony samopoziomujące się

- skóra czarna

- 3 ramienna kierownica

- 8x AirBag

- chrom pakiet

- licht pakiet

- system BOSE

- fotochromatyczne lusterko wewnętrzne

- kontrola trakcji ESP (ABS, ASR)

- tylni spojler

- elektryczny szyberdach

- dokładki zderzaków w kolorze nadwozia

- centr. zamek zdalnie sterowany

- halogeny

- pełny FIS

- podgrzewane spryski i zamek

- sportowe fotele z elektryczną regulacją odcinka lędźwiowego

- rok produkcji 2003 październik, modelowo 2004

2. Planowane mody

Pomysłów jest dużo tylko gorzej z czasem i pieniążkami, ale wydaje mi się że założenia na 2010 uda mi się spełnić:

- płyta pod silnik Zrobione :good:

- wymiana tylnej lewej lampy Zrobione :good:

- wymiana zapchanych sprysków :kwasny: Zrobione :good:

- kompletny przegląd silnika i wymiana ewentualnych usterek Zrobione :good:

- kompletne przeczyszczenie turbo Zrobione :good:

- zderzak przód S- line (mod zchodzi na dalszy plan :confused4:)

- polerka lakieru aby usunąć malutkie ryski Zrobione :good:

- emblematy S- line: grill, tylne drzwi

- wymiana radia na CD

3. Foty auta:

hgUxA.jpghhWoi.jpg hiflr.jpglzLfS.jpg

mxzqr.jpgeBgDA.jpg

SVCki.jpgSVRi9.jpg

eBZx9.jpgeCdv0.jpg

FrtC0.jpgmCIH0.jpg

Wiem foty są bardzo słabej jakości, niestety mój stary OLYMPUS, który ma 6.0 mln pixeli :wallbash: za dużo nie zdziała, SORY :no:

Oceniajcie, krytykujcie podsyłajcie pomysły :)

:a4fan::audi::a4fan::audi::a4fan::audi::a4fan::audi::a4fan::audi::a4fan::audi::a4fan::audi::a4fan::audi::a4fan::audi::a4fan::audi::a4fan::audi::a4fan:

Opublikowano

Super się prezentuje w czerni, fajnie wyposażona...

Pokaż zdjęcia wnętrza... ogólnie jest :kox:

Powodzenia w użytkowaniu

Opublikowano

Furka :good: . Foty wnętrza dodaj koniecznie. :kox:

Opublikowano
  • Autor

Szczerze mówiąc zrobiłem to na szybko i teraz żałuje bo nie wymieniłem też ważnych cech tego auta :/

np. kolorek czarna perła

- fotochromatyczne lusterko wewnętrzne

- czujnik zmierzchu

- podłokietnik (przód i tył)

- elektryczne i podgrzewane lusterka

- kontrola trakcji ESP (ABS, ASR,)

Tylko tyle co mi się teraz przypomniało, musiałbym pogrzebać trochę. Zdjecia środka nie mam na kompie ale jak będą ją mył za niedługo to z pewnością wrzucę teraz to niektórzy dostali by zawału, taki syf :)

Opublikowano

bardzo ladna i do tego wypasik :decayed:

srodek tak fotki koniecznie....

a co zrobic jeszcze? :> moze jakis programik w przyszlosci

Opublikowano

Ładna czarnulka :good: wrzuć jakieś zdjęcia wnętrza...

Opublikowano

piekna niunia.... dawaj foty wnetrza!

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za oceny :]

Opublikowano

Konkret :good:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

:hi: Zmodowałem swój wątek, i są pokazane wszystkie foty więc możecie się wyżywać :naughty:

:naughty: Trochę to trwało :]

Opublikowano

bardzo ładna :good: Też się właśnie zastanawiam nad tym spojlerem na tylna klapę :mysli:

Opublikowano

Spoiler i kolpaki kupa :)

Reszta bardzo ladnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Spoiler i kolpaki kupa :)

Spojler już był jak kupiłem z początku chciałem go ściągnąć ale to nie taka łatwa sprawa bo jest on przykręcony na śruby od wewn. strony bagażnika, a co do kołpaków to wiem wiem :decayed:.

Opublikowano

ten spoilerek to ori?jak ori to nie zdejmuj...a poza tym ekstra :good: fajny wypasik i wogule no mucha nie siada...ALE...skórzane siedzenia bez grzania tyłka :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Grzanych stołków trochę brak szczególnie jak są noce po -15*C, a rano do pracy trzeba jechać.

Opublikowano

no powiem ci troche mnie to dziwi...tak fajnie wypasiona skóra do tego a tu grzanych stołków niema...aż szkoda

Opublikowano
  • Autor

no powiem ci troche mnie to dziwi...tak fajnie wypasiona skóra do tego a tu grzanych stołków niema...aż szkoda

No szkoda, szkoda dla mnie najważniejsze przy kupnie był: stan silnika, rzeczywisty przebieg i kolor CZARNY :naughty:

Chociaż z początku srebrny był mi bliższy ze względów praktycznych :wink4:

Opublikowano

bardzo ładna a4 :wink4: oczywiscie jak czysta :tongue4:

a co sie stalo z klapa i lampa z tyłu? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

bardzo ładna a4 :wink4: oczywiscie jak czysta :tongue4:

a co sie stalo z klapa i lampa z tyłu? :naughty:

Nic wielkiego po prostu czujnik nie zauważył pręta (fi)10 [tak na oko mówię], ale na usprawiedliwienie powiem że to była w ostateczności wina ziomka co zaparkował dostawczakiem i z paki wystawały mu pręty gdzieś z metr po za plandeke, nie mam zamiaru kłamać że to moja dziewczyna itp. :polew: mija się z celem. Kolega spostrzegawczy widzę :decayed:. Lampa już zakupiona w Lubiniu na giełdzie teraz szukać dobrego zakładu :>

Kiepskie te czujniki :polew: :polew:

Opublikowano

jakie tam sprezynki siedzą?? jakos fajnie nisko jedzie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.