Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

...nie podobał mi się nigdy ten model felgi i byłem sceptycznie nastawiony to Twojego pomysłu, ale nie wypowiadałem się dopóki nie zobaczyłem koła na aucie. Powiem Ci, że naprawdę dobrze się tu prezentuje i powoli zmieniam zdanie co do tego kółka :) Przydałby się chyba jakiś dystans do przodu (nie pamiętam już czy masz już w planach zmianę w tym temacie).

Ja osobiście zostałbym przy tym kolorze lub ew. Daytona Grey lub coś w tym stylu, ale to tylko moje zdanie.

Auto bardzo ładnie się prezentuje, wnętrze bardzo ładne, teraz tylko niech jeszcze niżej auto siądzie, żebyś mógł spasować koło tak jak chcesz :)

Powodzenia w dalszych modach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym twój kumpel robi te zdjęcia , bo to głownie jego zasługa że te zdjęcia tak rwą suty :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym twój kumpel robi te zdjęcia , bo to głownie jego zasługa że te zdjęcia tak rwą suty :kox:

To foty Matiego

A można wiedzieć jakim kalkulatorem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym twój kumpel robi te zdjęcia , bo to głownie jego zasługa że te zdjęcia tak rwą suty :kox:

To foty Matiego

A można wiedzieć jakim kalkulatorem :wink:

a kalkulatorem fotograficznym :P a tak serio to nie wiem nie znam się , chyba jakiś Canon z lidla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym twój kumpel robi te zdjęcia , bo to głownie jego zasługa że te zdjęcia tak rwą suty :kox:

To foty Matiego

A można wiedzieć jakim kalkulatorem :wink:

a kalkulatorem fotograficznym :P a tak serio to nie wiem nie znam się , chyba jakiś Canon z lidla

takim :polew:

73bef13f65f233e85fa2a27321c3e10a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym twój kumpel robi te zdjęcia , bo to głownie jego zasługa że te zdjęcia tak rwą suty :kox:

To foty Matiego

A można wiedzieć jakim kalkulatorem :wink:

a kalkulatorem fotograficznym :P a tak serio to nie wiem nie znam się , chyba jakiś Canon z lidla

takim :polew:

http://gizmodo.pl/wp-content/uploads/7/3/73bef13f65f233e85fa2a27321c3e10a.jpg

Foty moje... Lubie ludzi ktorzy mysla ze sobie kupia dobry aparat i od razu beda walic foty profi... :D

Foty robione 5d na szkle 85mm f/1.8 i 14mm na f/2.8 jesli ci cos to mowi :P

Grzechu auto sie slni za***iście z daleka i na zdjeciach ale jak podejdziesz blizej to juz nie jest tak ciekawie :( dlatego trzeba malowac cale i bedzie :kox:

Tap Tap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym twój kumpel robi te zdjęcia , bo to głownie jego zasługa że te zdjęcia tak rwą suty :kox:

To foty Matiego

A można wiedzieć jakim kalkulatorem :wink:

a kalkulatorem fotograficznym :P a tak serio to nie wiem nie znam się , chyba jakiś Canon z lidla

takim :polew:

http://gizmodo.pl/wp-content/uploads/7/3/73bef13f65f233e85fa2a27321c3e10a.jpg

Foty moje... Lubie ludzi ktorzy mysla ze sobie kupia dobry aparat i od razu beda walic foty profi... :D

Foty robione 5d na szkle 85mm f/1.8 i 14mm na f/2.8 jesli ci cos to mowi :P

Grzechu auto sie slni za***iście z daleka i na zdjeciach ale jak podejdziesz blizej to juz nie jest tak ciekawie :( dlatego trzeba malowac cale i bedzie :kox:

Tap Tap

powiem ci że tez tak mam....jak na mojego parcha patrze z daleka to jest git ale coś bliżej to krew mnie zalewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja tu dawno nie byłem :embarrassed: nie wiem czemu mi sie wątek z subskrybowanych stracił :facepalm:

Młody ale doebałeś :kox::kox::kox::kox::kox:

przezajebiste foty :slina:

lampy robią robotę :wink: zresztą jak fele i air i grile i.. no kosa jest no:naughty: chociaż osobiście wolę większe fele bez rantu bo rant jednak zawsze optycznie pomniejsza felgę to najważniejsze że Tobię sie podobają :wink:

---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ----------

Na dzien dzisiejszy , jedyny czarny ktory mi sie podoba to czarna perla, lub czarny matt z folii. Z tym ze czarna perla jest niepraktyczna. A czarny matt pasuje do aut z konkretnymi motorowniami. (moje zdanie)

Tak jak juz mlodemu D pisalem na PW- to jest jakis odcien cappuchino. Ciekawa opcja i nalezy do typow kolorow na ktorym nie widac kazdego pylka, jak na przyklad srebrny. Ja wlasnie rozmyslam nad projektem MK3 wlasnie z takim kolorem, do tego wstawki w czarnej perle. Wnetrze chcialbym miec polaczenie ciemniejszej bezowej skory z aluminium, lub czarna perłą.

Problem w tym, że jadą do mnie pomarańczowe felgi i w środku będzie trochę akcentów z pomarańczowym kolorem:decayed: więc muszę chyba dobrać kolor który w miarę się skomponuje z pomarańczem :eusathink:

Młody tylko nie dobieraj koloru lakieru auta do koloru felg :doh:

raczej zastanów się dobrze nad kolorem furki i do niego dobierz felgi bo felgi czy to sam wzór czy kolor łatwo zmienisz nawet jak Ci się znudzi a jednak z kolrem na aucie już tak łatwo i tanio nie jest :tongue:

to takie moje skromne zdanie biednego rezacza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dzięki seves :wink:

Jak narazie to czytam komentarze o plasti dip'ie, może zaryzykuję i psiknę go w biały mat albo niebieski mat

:eusathink:

Nie wiem tylko jak to się trzyma, jak mycie itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...