Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Przeróbka a'la RS4


miaudi2606

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz o ile ładniejsza była by bez tych chromów pionowych :gwizdanie:

a7f76c75335bbb8fm.jpg

Dzieki Kowi87 naprawde wyglonda lepiej :kox: :kox: :kox:. I co do tego mam jedno pytanie . Jak wymienic te plastiki . Na moje oko sa gdzies na eBayu kupione i zamontowane to napewno da sie tez je wymontowac i zalozyc ori :mysli:. Wielki szacun dla pierwszego ktory mi w tym pomorze :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko to one są oklejone folią samoprzylepną w kolorze chromu, te słupki są bodajze mocowane na nity :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna jest ale ma za dużo chromu :wallbash:

Fajnie jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna jest ale ma za dużo chromu :wallbash:

Fajnie jest :kox:

Nadaje się do Chrom Madafaka Klab :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powtórze słowa tłumu ale ten chrom :doh1: :doh1: :doh1: no i może lampy tył ale za to masz fele :banan2:

nooo bez tego pięknego chromu całkiem inne auto-teraz jest o niebo lepiej- proponowałbym go do Angielskiego kosza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie tutaj powinienem pytać ale nie wiem gdzie mógłbym. Co oznaczają skróty ADR, AFN i inne? chciałem pochwalić się swoim samochodem ale nie wiem nawet jak go opisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie tutaj powinienem pytać ale nie wiem gdzie mógłbym. Co oznaczają skróty ADR, AFN i inne? chciałem pochwalić się swoim samochodem ale nie wiem nawet jak go opisać.

oznaczenia silnika :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie tutaj powinienem pytać ale nie wiem gdzie mógłbym. Co oznaczają skróty ADR, AFN i inne? chciałem pochwalić się swoim samochodem ale nie wiem nawet jak go opisać.

oznaczenia silnika :gwizdanie: :gwizdanie:

znajdziesz je w bagazniku we wnęce gdzie jest kolo zapasowe po prawej stronie :good:

a furka :good: Chrom jest the best :naughty::kox::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te auto nawet nie stalo kolo rs4 sory wiocha na maxa ;/ lampy przod tyl slupki tragedia to chyba jakis nie widomy anglik robil albo tureckiego pochodzenia..... nie podoba mi sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy kurde chcecie od tego chłopaka???? możecie mi powiedzieć?? krytykujecie każdego kto ma coś innego jak ori, i wszystko co nie ori jest złe!!!!!!!! NIE ROZUMIEM WAS!! moim zdaniem fura jest zrobiona bardzo dobrze, wygląda napewno inaczej, nic nie razi w oczy,(oprócz tych chromów na słupkah ----> wywalić, i coś tam z przednim grillem masz skopane, bo znaczek powinien być większy) po za tym wszystko do siebie pasuje jak najbadziej. szybki ciemne, i do tego ciemne lampy z tyłu. te moim zdaniem są najfajniejszze do konfiguracji tego autka, bo poprostu tutaj pasują!

Kolego szanowny, ode mnie za te auto masz wielki szacun!!! Bo auto wygląda świetnie!!!

I to tyle mam do powiedzenia na ten temat!! A wy o chcecie, to sobie piszcie....

P.S zrób lepsze zdjecia jeśli mozesz,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajniutki kolorek ni i felga. Jak by była be chromów, bez tych doklejanych emblematów to nawet nawet :gwizdanie:

Lepiej odklej te emblematy RS4 bo jak Cię objedzie ze świateł łepek w BMW 318 to nie dość że sam się najesz wstydu to na dodatek przyniesiesz wstyd innym :thumbdown: Auto nigdy nie powinno wyglądać na szybsze niż jest :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy kurde chcecie od tego chłopaka???? możecie mi powiedzieć?? krytykujecie każdego kto ma coś innego jak ori, i wszystko co nie ori jest złe!!!!!!!! NIE ROZUMIEM WAS!! moim zdaniem fura jest zrobiona bardzo dobrze, wygląda napewno inaczej, nic nie razi w oczy,(oprócz tych chromów na słupkah ----> wywalić, i coś tam z przednim grillem masz skopane, bo znaczek powinien być większy) po za tym wszystko do siebie pasuje jak najbadziej. szybki ciemne, i do tego ciemne lampy z tyłu. te moim zdaniem są najfajniejszze do konfiguracji tego autka, bo poprostu tutaj pasują!

Kolego szanowny, ode mnie za te auto masz wielki szacun!!! Bo auto wygląda świetnie!!!

I to tyle mam do powiedzenia na ten temat!! A wy o chcecie, to sobie piszcie....

P.S zrób lepsze zdjecia jeśli mozesz,

Dzieki Radziu A4

Ludzka zazdrosc nie zna granic :decayed: i tak wiem ze mam super furke. Jak ostatnio bylem na wakacjach w polsce nad morzem w Kolobrzegu to nie bylo takiej pary oczów zeby nie zawiesila wzroku na moim autku. Wiem ze moze jest troche przesadzona stylistycznie ale jest jedyna w swoim rodzaju :kox: :kox: :kox:

ps. A jedyne do czego bym sie przyczepil to silnik ADR i tylko 125 kucyków bo juz nic nie da sie z tego wyciagnac zeby chociaz porównywac sie do 1.8T , ale juz mam w planie taki silniczek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy kurde chcecie od tego chłopaka???? możecie mi powiedzieć?? krytykujecie każdego kto ma coś innego jak ori, i wszystko co nie ori jest złe!!!!!!!! NIE ROZUMIEM WAS!! moim zdaniem fura jest zrobiona bardzo dobrze, wygląda napewno inaczej, nic nie razi w oczy,(oprócz tych chromów na słupkah ----> wywalić, i coś tam z przednim grillem masz skopane, bo znaczek powinien być większy) po za tym wszystko do siebie pasuje jak najbadziej. szybki ciemne, i do tego ciemne lampy z tyłu. te moim zdaniem są najfajniejszze do konfiguracji tego autka, bo poprostu tutaj pasują!

Kolego szanowny, ode mnie za te auto masz wielki szacun!!! Bo auto wygląda świetnie!!!

I to tyle mam do powiedzenia na ten temat!! A wy o chcecie, to sobie piszcie....

i tak 3maj :wink4: ja mam też 1.8 i powiem Ci ze nei narzekam, ale prawda. Ty masz zastylizowane auto naprawde konkretnie, i te 125 km może być trochęmało. ale jeśli masz plany na 1.8 T to tylko czekać na sprawozdanie. Przynajmniej ja będe czekał. Także życzę Ci powodzenia w użtkowaniu i modyfikowaniu serduszka :wink4:

P.S zrób lepsze zdjecia jeśli mozesz,

Dzieki Radziu A4

Ludzka zazdrosc nie zna granic :decayed: i tak wiem ze mam super furke. Jak ostatnio bylem na wakacjach w polsce nad morzem w Kolobrzegu to nie bylo takiej pary oczów zeby nie zawiesila wzroku na moim autku. Wiem ze moze jest troche przesadzona stylistycznia ale jest jedyna w swoim rodzaju :kox: :kox: :kox:

ps. A jedyne do czego bym sie przyczepil to silnik ADR i tylko 125 kucyków bo juz nic nie da sie z tego wyciagnac zeby chociaz porównywac sie do 1.8T , ale juz mam w planie taki silniczek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie za różnymi autami się oglądają i za tymi pięknymi i za oszpeconymi, przede wszystkim za oszpeconymi bo takie się rzucają w oczy a często też je słychać bo mają rynny zamiast wydechów.

Także, to że każdy się patrzy nie znaczy, że jest na co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzka zazdrosc nie zna granic :decayed

:decayed:

to nie bylo takiej pary oczów zeby nie zawiesila wzroku na moim autku.

Tylko nie masz pewności, że właśnie robili kleksa z wrażenia :wink4::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...