Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APU] 1.8 T Quattro 196,8KM 296,7 Nm Compsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

coś w tym jest bo wtedy było 170, 2 tygodnie wstecz miałem 162 i wczoraj to samo, 162 konie

poprostu macie hamownie której wykresy są bardzo miłe dla oka klienta :wink4:

A Somes tam czasem nie hamował ???? :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

coś w tym jest bo wtedy było 170, 2 tygodnie wstecz miałem 162 i wczoraj to samo, 162 konie

poprostu macie hamownie której wykresy są bardzo miłe dla oka klienta :wink4:

A Somes tam czasem nie hamował ???? :polew: :polew: :polew: :polew:

nie :no:
Opublikowano
  • Autor

coś w tym jest bo wtedy było 170, 2 tygodnie wstecz miałem 162 i wczoraj to samo, 162 konie

poprostu macie hamownie której wykresy są bardzo miłe dla oka klienta :wink4:

A Somes tam czasem nie hamował ???? :polew: :polew: :polew: :polew:

SoMeS przecież swoje wyniki bierze z bajek :naughty:

a zresztą proszę nie spamować :)

Opublikowano

dobrze ze ja hamowalem razem z toba co Ci wyszlo za drugim razem 162 wiec ja mam realny wynik :naughty:

Opublikowano

myślę że nie ma sensu robić kompletnego wydechu za 1500 zł dla osiągnięcia 20X koni :)

wydech nic nie daje :gwizdanie:

Na K03 wydech mało co daje, ale pod większą turbinę to wydech trza już w AEB na pewno zmieniać.

tak, katalizator pewnie miałem wykończony, dlatego taki efekt, noo szczerze Ci moskal powiem że sam się dziwiłem, wtedy 170 a teraz 162 :gwizdanie:

wtedy warunki były podobne, więc albo coś mieli tam namieszane, albo już sam nie wiem :decayed:

ale fakt, na pierwszym pomiarze wychodziły wysokie wyniki :)

Wtedy hamowałeś na ITG :)[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 16:03_________________________________________________Poza tym to podjedź do mnie kiedy to ci wyrezam tą 2-ke z przodu. Mam w zanadrzu kilka trików :naughty::)

Opublikowano

Poza tym to podjedź do mnie kiedy to ci wyrezam tą 2-ke z przodu. Mam w zanadrzu kilka trików :naughty::)

a ja moge podjechać ???? :gwizdanie:

Opublikowano

a ja :D

Pucek ale dobiles prawie do tego co chciales

Opublikowano

Poza tym to podjedź do mnie kiedy to ci wyrezam tą 2-ke z przodu. Mam w zanadrzu kilka trików :naughty::)

a ja moge podjechać ???? :gwizdanie:

Jak będziesz już miał te 197 kucy to ci te 3 dorezam :decayed:

Doszły mnie słuchy że miałeś nieciekawy przypadek i nosisz żałobę po AEB, ale łączę się z tobą w bólu bo mnie też się co nieco ostatnio przytrafiło :confused4:

Opublikowano

Poza tym to podjedź do mnie kiedy to ci wyrezam tą 2-ke z przodu. Mam w zanadrzu kilka trików :naughty::)

a ja moge podjechać ???? :gwizdanie:

Jak będziesz już miał te 197 kucy to ci te 3 dorezam :decayed:

Doszły mnie słuchy że miałeś nieciekawy przypadek i nosisz żałobę po AEB, ale łączę się z tobą w bólu bo mnie też się co nieco ostatnio przytrafiło :confused4:

juz upala na miescie :gwizdanie:

Opublikowano

Poza tym to podjedź do mnie kiedy to ci wyrezam tą 2-ke z przodu. Mam w zanadrzu kilka trików :naughty::)

a ja moge podjechać ???? :gwizdanie:

Jak będziesz już miał te 197 kucy to ci te 3 dorezam :decayed:

Doszły mnie słuchy że miałeś nieciekawy przypadek i nosisz żałobę po AEB, ale łączę się z tobą w bólu bo mnie też się co nieco ostatnio przytrafiło :confused4:

juz upala na miescie :gwizdanie:

To szybko się uwinął :gwizdanie: :)

Opublikowano

Poza tym to podjedź do mnie kiedy to ci wyrezam tą 2-ke z przodu. Mam w zanadrzu kilka trików :naughty::)

a ja moge podjechać ???? :gwizdanie:

Jak będziesz już miał te 197 kucy to ci te 3 dorezam :decayed:

Doszły mnie słuchy że miałeś nieciekawy przypadek i nosisz żałobę po AEB, ale łączę się z tobą w bólu bo mnie też się co nieco ostatnio przytrafiło :confused4:

juz upala na miescie :gwizdanie:

To szybko się uwinął :gwizdanie: :)

przekladka silnika nie zajmuje duzo czasu, podobno nawet lepiej ciagnie :naughty:

Opublikowano

Jak będziesz już miał te 197 kucy to ci te 3 dorezam :decayed:

trzymam cie za słowo :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

To szybko się uwinął :gwizdanie: :)

no chłopaki szybko ogarneli , zwłaszcza ze jeszcdze wyszło pare kwiatków po rozkręceniu :wink4:

podobno nawet lepiej ciagnie :naughty:

:naughty: :naughty: :naughty: :>

Zeby nie było OT : Pucek zajebiaszcza fura :good:

Opublikowano
  • Autor

SoMeS, nie czaisz bazy że nie życzę sobie oglądać Twojego kozaczenia w moim wątku ?

Opublikowano

SoMeS, nie czaisz bazy że nie życzę sobie oglądać Twojego kozaczenia w moim wątku ?

tak jak i ja nie życzę sobie pieprzenie na mój temat w Twoim wątku :naughty:

tym bardziej że sam się tak spinałeś co to nie będziesz zamiatał i ile będzie za 2ójką jak pojedziesz na program :sarcastic:

Opublikowano
  • Autor

SoMeS, nie czaisz bazy że nie życzę sobie oglądać Twojego kozaczenia w moim wątku ?

tak jak i ja nie życzę sobie pieprzenie na mój temat w Twoim wątku :naughty:

Klubowicz musi trzymać poziom, więc nie będę dalej drążył tego tematu :gwizdanie:

Opublikowano

Klubowicz musi trzymać poziom, więc nie będę dalej drążył tego tematu :gwizdanie:

:good:
Opublikowano

ale sobie słodzicie dziewczyny :evil:

Opublikowano

Pucek ładnie Ci ten wykresik wyszedł :cool1:

Przy jakiejś okazji na strefie pojedziemy sobie z rolki , tak żeby sprawdzić ile te niecałe 20 Km dają przewagi :gwizdanie:

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

mozna o jakis filmik jak to przyspiesza od 0 do 140 np

Opublikowano

mozna o jakis filmik jak to przyspiesza od 0 do 140 np

nie chciej te wozidło nie jedzie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.