Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] [ nowe buty w chromie + mody S4 ]


s6quattro

Rekomendowane odpowiedzi

heh zaczęlo sie od pochwal a teraz nagle sie nie podoba.... wszystkim nie dogodzi. mi sie podoba i na zywo nie uslyszalem jeszcze od nikogo tego co piszecie wyzej. jak by nie było 20' jest i bedzie na a4 - mniejsze kola nie wchodza w gre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja również wypowiem swoje zdanie - dla mnie ( bez urazy oczywiście, nie mi ma się podobać :hi:) te fele to pasują do jakiegoś "pimp-wozu" :naughty:, który jest wielki, szeroki i ma od wała chromu na sobie, ale nie na A4 :thumbdown:

To małe auto na takiej feldze wygląda co najmniej śmiesznie (i jeszcze ten festyniarski chrom) :sick3:

Zgadzać się na szczęście nikt ze mną nie musi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh zaczęlo sie od pochwal a teraz nagle sie nie podoba.... wszystkim nie dogodzi. mi sie podoba i na zywo nie uslyszalem jeszcze od nikogo tego co piszecie wyzej. jak by nie było 20' jest i bedzie na a4 - mniejsze kola nie wchodza w gre.

Podobno o gustach się nie dyskutuje... Ważne że tobie się podoba i to się liczy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sama reakcja była jak to a6 pokazywałeś na tym forum :naughty: .

Mi się nie podoba coś takiego :sick3: ale to moje zdanie :kwasny:

Furka ładna :good: , silnik ok :good: , ale fele :thumbdown:

i nie pisze dlatego że sam jeżdżę na 15", tylko że chrom mi się nie podoba a na pewno nie w 20" felach i tym wzorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już pisałem - niby nie mój gust - ale ogólnie prezentuje się ładnie - jest poprostu inaczej i tyle (żadko widzimy w B6 20 i w dodatku w chromie ).Cel był prawdopodobnie jeden "fura ma przyciągać wzrok" i to zadanie spełnia.Furka pewnie służy do lansu po mieście bo nie wierzę, że kolega wsadził taki felunek i śmiga po całym kraju na codzień :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm no nie sa zle kolego ale uwazam ze troche przegiecie bo u nas jazad na 20" :)) chyba smigasz tylko do KOSCIOLA:)

Ile robisz KM w roku???

No i te szybki czarne tyl a przod ...

z takimi szybami juz kupilem na wiosne bedzie to skorygowane....

a km w roku robie malo bo od 50 do 80 tys.

73tys zrobilem w zeszlym sezonie na 20, polske nad morze kilka dziesiat razy przelecialem, pare razy niemcy, włochy a reszte na miejscu zakopane - kraków ew katowice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm no nie sa zle kolego ale uwazam ze troche przegiecie bo u nas jazad na 20" :)) chyba smigasz tylko do KOSCIOLA:)

Ile robisz KM w roku???

No i te szybki czarne tyl a przod ...

z takimi szybami juz kupilem na wiosne bedzie to skorygowane....

a km w roku robie malo bo od 50 do 80 tys.

73tys zrobilem w zeszlym sezonie na 20, polske nad morze kilka dziesiat razy przelecialem, pare razy niemcy, włochy a reszte na miejscu zakopane - kraków ew katowice.

no to podziwiam kolege :notworthy:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 09:46_________________________________________________Najbardziej co by mnie bolało przy kołach 20 to ceny opon - potrafią powalić :) ( śmigam na 19 i ceny opon są kosmiczne a co dopiero przy 20 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sciagam ze stanów, 1600zł z przesylka do poski 4 oponki

:shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hurtem jest ciezko bo zeby nie oclili mi tych opon sa wysylane co tydzien 1sztuka na różne adresy, zakopane, krakow itp po znajomych. służba celna jest cwana wiec trzeba byc lepszym od nich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hurtem jest ciezko bo zeby nie oclili mi tych opon sa wysylane co tydzien 1sztuka na różne adresy, zakopane, krakow itp po znajomych. służba celna jest cwana wiec trzeba byc lepszym od nich :D

tak jest :good: nie dac sie im :) mozna na tym dobrze wyjsc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejsze fotki po założeniu Led'ów i przed sciagnieciem 20 na zime :) audi spowrotem na 17 s-line'ach

09122009707s.th.jpg 09122009708.th.jpg 09122009709.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://tatrytuning.pl/a4_mufa.html

<--

" Zawieszenie:

sportowe s-line -50mm "

ale bzdura

s-line to -20mm :gwizdanie:

co do auta .... to wg mnie brakuje mu gleby... bo narazie wyglada troche jak woz drabiniasty... wysoko na wielkich kolach ( prawie tak jak w youtube sie wpisze ridin high )

chromy wg mnie srednio pasuja do tego auta ... chociaz sam wzor felgi kahn rsx jest fajny ( firma larzone jest tylko jakby dystrybutorem kahna )

co do ledow ( sa troche hm jakby to powiedziec odpustowe ) to nie bede sie wypowiadac bo uznasz ze sie czepilem.... :tongue4:

ogolnie + za wielkosc felgi .. ale - za brak gleby.

no i + za rozwojowy silniczek :kox:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 20:29_________________________________________________

Nie pierdziele tylko wyrażam swoje zdanie i uważam, że 20" przy takim zawiasie w B6 wygląda co najmniej dziwnie. W A6 - ostatnie zdjęcie - jak najbardziej.

zgadzam sie [br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 20:32_________________________________________________

niestety prawda jest taka ze jak sie patrzy na a4 z felga 20' to poprostu nie wyglada to juz zbyt dobrze

same felgi sa ladne ale "zagluszaja"cale auto

felgi maja wspolgrac z samochodem a nie byc na pierwszym planie(takie jest moje zdanie)

o to to to ! ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

literówka poprawiona odnosnie zawiasu - nie czepiaj sie :naughty: ledy na zdjeciu nie prezentuja sie tak jak na zywca - ale nie wazne.

Kilka slów odemnie:

Audi ma zwracac na siebie uwage, na tych kolach robi duze wrazenie na ulicy - tak chcialem i tak jest, zawias ori zostaje bo autem jezdzi zona, ona gwint my zaje..... , wiekszosc z was ma seryjne a4 i podobaja wam sie w seri, moze lampy sa wiejskie czy kola 20 wygladaja "dziwnie" ale mi sie podoba i tak zostanie.

Nie da sie zrobic samochodu by wszystkim sie podobal. w miedzy czasie dłubie jette mk2 VR6 swap z mk4, temat jest na tuningforum, i tez jednym sie podoba drugim nie i rozne kom. odchodza.

Kazdry robi jak sie mu podoba. nie wsadzilem lamp ala lexus tylko ledy które naprawde zle nie wygladaja..... ledya4.jpg

nie czepiajcie sie bo moja a6 tak zjechaliscie z gory na dól ze rece opadaja.... a naprawde nigdy nigdzie z taka krytyka jak na waszym forum sie nie spotkalem, jakies specyficzne ono jest.

Prosze kontynuowac besztanie ....... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...