Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Sambabraun perleffekt - idą skromne mody.


wiktorsam

Rekomendowane odpowiedzi

No prosze jaka maszuna się w mieście pokazała . :naughty:

Kolor kozak ale faktycznie plak to -15 do lansu :cool1: ,a reszta tak ja koledzy lampy i felunek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze :wallbash: usun ten znaczek z 110konnej wersji jak masz 90kuni :tongue4: pozatym klima i w miescie i na trasie ten sam bajer wiec nietlumacz sobie tego jakims tekstem bo auto fajne i zadbane powodzenia w uzytkowaniu :naughty:

No wcześniej miałem okazję pomykać almerką z klimą, i nie odczuwałem jakoś jej działania na krótkich trasach miejskich gdzie jechałem np 3 km, stawiałem auto na słońcu, potem znowu 3 km i tak cały czas ;). Na trasie nie zaprzeczę - bajka :).

Znaczek taki już niestety był, nie będę odrywał ;) bo może jakiś virusik kiedyś zagości. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze :wallbash: usun ten znaczek z 110konnej wersji jak masz 90kuni :tongue4: pozatym klima i w miescie i na trasie ten sam bajer wiec nietlumacz sobie tego jakims tekstem bo auto fajne i zadbane powodzenia w uzytkowaniu :naughty:

No wcześniej miałem okazję pomykać almerką z klimą, i nie odczuwałem jakoś jej działania na krótkich trasach miejskich gdzie jechałem np 3 km, stawiałem auto na słońcu, potem znowu 3 km i tak cały czas ;). Na trasie nie zaprzeczę - bajka :).

Ja nie odpalam auta na takie 3km :polew:

Znaczek taki już niestety był, nie będę odrywał ;) bo może jakiś virusik kiedyś zagości. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze :wallbash: usun ten znaczek z 110konnej wersji jak masz 90kuni :tongue4: pozatym klima i w miescie i na trasie ten sam bajer wiec nietlumacz sobie tego jakims tekstem bo auto fajne i zadbane powodzenia w uzytkowaniu :naughty:

No wcześniej miałem okazję pomykać almerką z klimą, i nie odczuwałem jakoś jej działania na krótkich trasach miejskich gdzie jechałem np 3 km, stawiałem auto na słońcu, potem znowu 3 km i tak cały czas ;). Na trasie nie zaprzeczę - bajka :).

Ja nie odpalam auta na takie 3km :polew:

Znaczek taki już niestety był, nie będę odrywał ;) bo może jakiś virusik kiedyś zagości. :naughty:

Ja też na ogół nie - tylko pomykam na rowerze ;), ale czasami jak się jedzie gdzieś np po sklepach na zakupy, albo do klientów to się takie "trasy" robi :(. Jak już pisałem klimkę bym chciał, ale jak się nie ma co się lubi ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na upartego można założyć klimę składaną z częsci z allegro, lub dopasować coś uniwersalnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem to autko na allegro. kolor zaje*isty ale jasna tapicerka i brak klimy to duzy minus...

z tego co pamiętam to w ogłoszeniu było kilka niezgodności co do auta, mam nadzieję że wszystko powytykałeś :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem to autko na allegro. kolor zaje*isty ale jasna tapicerka i brak klimy to duzy minus...

z tego co pamiętam to w ogłoszeniu było kilka niezgodności co do auta, mam nadzieję że wszystko powytykałeś :cool1:

Powytykałem i zbiłem trochę cenę :). Generalnie koleś naściemniał ile się dało w opisie, licząc chyba, że albo ktoś jest ślepy, albo przyjedzie z daleka i urzeknie go stan ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam jedno pytanie, dzisiaj odkodowałem sobie wszystkie kody wyposażenia mojej audiczki z książki serwisowej, wszystko się zgadza, ale zastanowił mnie ten kod:

8RN = 8 speakers (active)

To jakiś wypas czy wszystkie miały w standardzie ;), gra całkiem fajnie, ale nie miałem czasu obadać czy rzeczywiście jest 8 głośników i czy jest gdzieś wzmacniacz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w standardzie były chyba 4 głośniki - tylko w przednich drzwiach czyli dwa gwizdki i dwa sredniotonowe. a jak masz 8 to musisz mieć w tylnych drzwiach jeszcze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nadszedł dzień prawdy - pomierzyliśmy z kumplami miernikiem elektronicznym całe auto . Koledzy byli ze mną podczas zakupu, ale wtedy mierzyliśmy tylko magnetycznym, więc tez się trochę stresowali .

Generalnie pomiary wyszły bdb. Jedyny lakierowany element to tylna klapa, wiedziałem o tym wcześniej. Wyniki pomiaru klapy - 330-380 um, w jednym miejscu wielkości 5x5cm szpachla - pomiary po 900 um i poza skalę - ktoś musiał przy cofaniu lekko wgiąć w tym miejscu, a że jest to brzeg klapy wyklepać się nie dało i poszła szpachla.

Dach, drzwi, błotniki tylne, słupki, maska przednia - 70-80 um.

Błotnik przedni lewy 110 um, błotnik przedni prawy 100 um.

Cieszą bardzo pomiary maski przedniej - jest w bdb stanie, kilka małych odprysków, co może potwierdzać niewielki przebieg auta (obecnie 160 tyś km), a wydaje mi się że przy większym przebiegu powinna być w dużo gorszym stanie.

Generalnie bardzo się cieszę :), jak się dowiedziałem że koledzy mają miernik to nie chciałem jej mierzyć bo jak już zakupiona to po co się stresować później ;), ale ciekawość zwyciężyła.

Tak przez okres od momentu zakupu trochę musiałem zainwestować - paski, płyny, oleje - wiadomo, do tego 4 świece i 4 górne wahacze. W kolejce jest plastikowa rura od odmy bo podcieka przy bloku i łożysko przednie. Jak już się z tym uporam mam nadzieję że autko będzie długo i bezawaryjnie służyło. Cieszy tez zużycie oleju - a raczej jego brak. Zrobiłem od zakupu niewiele - jakieś 3 tyś km, ale na miarce nic nie ubyło :).

Generalnie się cieszę :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały up w pierwszym poście ;)

---------- Post dopisany 28-03-2013 at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2013 at 14:06 ----------

Kolejny UP

Oto zdjęcie jak wygląda na dzień dzisiejszy audiczka w setupie zimowym:

audiczkaq.jpg

Na zdjęciu widać też tuning polegający na obniżeniu zawieszenia poprzez zapakowanie kolegów o masie około 200 kilo + sprzęt w bagażniku o masie około 70 kilo + pełen bak paliwa ;), Slow but low :kox:

Teraz widać dlaczego nie chcę bardziej obniżonego zawieszenia.

Chyba że na gwincie przy takim obciążeniu nie będzie się tak uginać? Ma ktoś jakieś doświadczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gwincie samochód siądzie ale nie dlatego, że amortyzatory się "ugieły" a dlatego, że zjechałeś gwintem:decayed:

Amortyzatory są twardsze. Wiadomo w pewnym stopni ugną się przy załadunku ale na pewno nie tak jak seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Dzisiaj założyłem zestaw letni:

Nówki łopaty 16 cali, okazało się też że auto ma wsadzone zawieszenie 1BE - rozszyfrowałem oznaczenia sprężyn, to dlatego siedzi dosyć nisko.

I tak zacząłem się zastanawiać i nabrałem ochoty na ciut większe felgi, i najbardziej do gustu przypadły mi parabole 17 cali 8j et35 w polerce:

IMG_4620.jpg

tylko gumy chciałbym 205/50/17 - czyli delikatny naciąg, jak myślicie będzie to jakoś wyglądało na 1BE? Na 18 na 100% się nie dam namówić, więc 17 cali to jedyna opcja, a na gwint jak kupię parabole i nowe opony nie będzie mnie niestety stać :).

Auto siedzi teraz tak:

naforuma.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...