Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Złamana rurka bagnetu, kawałek wpadł do silnika


zllew

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj stała się rzecz straszna. Przez przypadek zahaczyłem o rurkę z bagnetu gtóra normalnie pękła na kilka kawałków w miejscu połączenia z silnikiem i jakieś kawałki poszły w silnik :confused4: Co można teraz z tym fantem zrobić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki duży kawałek tego plastiku wpadł??Myślę ze jak nie wielki to nie jest metal i raczej nie powinno nic zlego sie stać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak możne nadtopić się plastik który z założenia ma być wytrzymały na temp?? -

raczej nie możliwe .

Miejmy nadzieję ,że w kąpieli olejowej nie pójdzie gdzieś pod tłoki - ja bym ściągał michę.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak odkręcę miskę to teoretycznie to ustrojstwo tam będzie czy może gdzieś indziej się to zaczepić po drodze. Auto jak na razie nie odpalane. Kawałek powinien być dość spory niestety. A przed smokiem nie ma czasem jakiejś siateczki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak mialem ze pekl mi bagnet ale tam jest zabezpieczenie taka siateczka i do silnika sie nic nie dostanie wiec spokojnie zrob jakis haczyk z cienkiego drucika i sproboj to jakos powyciagac mi sie udalo jakos, kupilem nowy bagnet zalozylem i malina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żeby to wydostać to miskę trzeba zwalić, w AFN z tego co widziałem to dużo roboty bo zawieche trzeba rozebrać, a odpalałeś auto po tym wym wypadku??

Nie pisz kolego jak nie wiesz,w AFN żeby sciągnąć miskę olejową wcale nie trzeba rozbierać zawiechy,jest to częsty chwyt mechaników.Niedawno wymieniałem uszczelkę pod miską i wystarczy tylko odkecić poduchy silnika i opuscić podporę silnika tzw sanki i lekko podnieść silnik(miska wychodzi bez problemu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz sprubowac odkrecic czujnik poziomu oleju znajduje sie od spodu miski i spuscic olej jest szansa ze wyleci[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 20:32_________________________________________________mozesz sprubowac odkrecic czujnik poziomu oleju znajduje sie od spodu miski ale najpierw spuscic olej jest szansa ze wyleci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...