Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?


demon83

Rekomendowane odpowiedzi

Ja założyłem takie,uważam że całkiem niezłe:

http://moto.allegro.pl/zarowki-tungsram-megalight-h7-90-55w-i2110988823.html

daj fotkę w dzień jaką one mają barwę :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko

noszę siez zamiarem kupna osram +90%

http://allegro.pl/osram-h7-night-breaker-plus-90-duo-2szt-kpl-i2098932663.html

lub tungsram +90%

http://allegro.pl/zarowki-tungsram-megalight-h7-90-55w-i2166160871.html

ale po analizie tego wątku widzę że niektórzy polecają bi xenony

Zależy mi przede wszystkim na dobrej widoczności

Ale może jednak lepiej zainwestować trochę więcej i zamontować te bi xenony. na allegro znalazłem taki zestaw

http://allegro.pl/bi-xenon-h4-h13-hb1-hb5-zestaw-biksenon-12v-35w-i2112337721.html

Tyle że to są H4 a ja mam aktualnie H7 w mojej B5 z 2000r

Czy żeczywiście jest widoczna różnica w ilości światła przed maską (zwłaszcza w nocy i w deszczu) i czy żeczywiście mają 10 krotnie dłuższą żywotność?

A co po przeróbce z miśkami i przeglądami

słyszałem że trzeba montować dodatkowo spryskiwacze do lamp itp.

Z góry dzięki za rzeczową pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko

noszę siez zamiarem kupna osram +90%

http://allegro.pl/osram-h7-night-breaker-plus-90-duo-2szt-kpl-i2098932663.html

lub tungsram +90%

http://allegro.pl/zarowki-tungsram-megalight-h7-90-55w-i2166160871.html

ale po analizie tego wątku widzę że niektórzy polecają bi xenony

Zależy mi przede wszystkim na dobrej widoczności

Ale może jednak lepiej zainwestować trochę więcej i zamontować te bi xenony. na allegro znalazłem taki zestaw

http://allegro.pl/bi-xenon-h4-h13-hb1-hb5-zestaw-biksenon-12v-35w-i2112337721.html

Tyle że to są H4 a ja mam aktualnie H7 w mojej B5 z 2000r

Czy żeczywiście jest widoczna różnica w ilości światła przed maską (zwłaszcza w nocy i w deszczu) i czy żeczywiście mają 10 krotnie dłuższą żywotność?

A co po przeróbce z miśkami i przeglądami

słyszałem że trzeba montować dodatkowo spryskiwacze do lamp itp.

Z góry dzięki za rzeczową pomoc

Musisz mieć spryski do lamp, samochód nie przejdzie przeglądu, policja zabierze Ci dowód. Chyba, że przed przeglądem wsadzisz zwykłe h7 ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć spryski do lamp, samochód nie przejdzie przeglądu, policja zabierze Ci dowód. Chyba, że przed przeglądem wsadzisz zwykłe h7 ;d

Kolego czy te 4300/4500K , jak mam soczewki bedzie to tak widoczne ze policja będzie widzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będziesz miał 4300/5000 czy 6000 to policja i tak może się czepić :P Będzie miał zachciankę by zerknąć i sprawdzi, ale jeśli będziesz miał barwę białą hid'ów to jest najmniejsze podobieństwo, że w ogóle policja zwróci na nie uwagę.

Wczoraj założyłem żarówki OSRAM Silverstar w soczewe, efekt pozytywny :D

09032012263.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tam z widocznością bo barwa całkiem całkiem :naughty:

Widoczność całkiem całkiem ;)

Jak się spalą założe Tungsramy Megalight Ultra +90. Testował ktoś może TUNGSRAM SPORTLIGHT +50% ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w poprzednim aucie testowałem parę typów żarówek (osram, philips) "+ pińcet dwa dziewięćset" i powiem tak

Po pierwsze żarówki spalały się szybciej od zwykłych ze stacji benzynowej

Po drugie to zaraz po założeniu żarówki te świecą ładnie ale z czasem siła światła spada.

Uważam, że wydawanie ok 100zł na komplet takich wynalazków mija się z celem, lepiej kupić zwykłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak świeca te osram hyper blue ma ktos moze załozone,nie swieci to zabardzo na niebiesko?

ja mam te osram wygląd rewelacyjny super białe

ale wieczorem za dużo światła one nie dają już nie mówię o jeżdzie w deszczu

ale wygląd zacny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego,o taka odpowiedz mi wlasnie chodziło,jesli świecą na biało to chyba sie skusze.Co do deszczu to mam juz pewne doswiadczenia z podobnymi żarówkami,jedziesz jak kret,ale zobaczymy,jesli beda kiepskie to zmiana długo nie trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej miarodajnym pomiarem będzie przed wymianą wykonanie fotografii dla założonych starych żarówek wieczorem powiedzmy o godz.22, następnie wymiana na philips coś tam coś tam, znowu fota tego samego wieczoru lub następnego o podobnej godzinie i kolejna wymiana na żarówki np często wspominane osram NB i znowu fota ok. godz.22 :)

To będzie jedyny w miarę miarodajny test żarówek, który rozwieje wszelkie wątpliwości. Oczywiście nie zapominajmy o identycznych ustawieniach aparatu dla każdego kompletu żarówek !!! Szczególnie bardzo ważne będzie ustawienie BALANSU BIELI !!!

Tylko kto będzie miał możliwość założenia 2-3 kpl. żarówek najczęściej wspominanych w tym wątku do jednego auta i taką zabawę? :P

Oczywiście nie robiłbym testu grupowego, ponieważ każde auto ma inaczej wypalone reflektory...stąd też test na jednym aucie przyniesie pożądany efekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam (już ich nie ma) żarówki 4300K z Biedronki :naughty: zakupiłem najpierw jeden komplecik, czysto naukowo, żeby zobaczyć co z tego będzie, wydałem 10 zł za dwie żarówki :decayed: i ku mojemu zdziwieniu barwa światła SUPER, w nocy dobrze daje, w porównaniu do poprzednich H7 Osram Night Breaker Plus 90% różnica jest miażdżąca :kox: w domu czekają 2 dodatkowe komplety :naughty: oczywiście pozostaje tylko kwestia jak długo wytrzymają, normalne żarówki trzymają około roku :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam (już ich nie ma) żarówki 4300K z Biedronki :naughty: zakupiłem najpierw jeden komplecik, czysto naukowo, żeby zobaczyć co z tego będzie, wydałem 10 zł za dwie żarówki :decayed: i ku mojemu zdziwieniu barwa światła SUPER, w nocy dobrze daje, w porównaniu do poprzednich H7 Osram Night Breaker Plus 90% różnica jest miażdżąca :kox: w domu czekają 2 dodatkowe komplety :naughty: oczywiście pozostaje tylko kwestia jak długo wytrzymają, normalne żarówki trzymają około roku :whistling:

i oto chodzi bo ja też myślałem że cenna ma znaczenie ale jednak nie im droższe tym efekt marniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam (już ich nie ma) żarówki 4300K z Biedronki :naughty: zakupiłem najpierw jeden komplecik, czysto naukowo, żeby zobaczyć co z tego będzie, wydałem 10 zł za dwie żarówki :decayed: i ku mojemu zdziwieniu barwa światła SUPER, w nocy dobrze daje, w porównaniu do poprzednich H7 Osram Night Breaker Plus 90% różnica jest miażdżąca :kox: w domu czekają 2 dodatkowe komplety :naughty: oczywiście pozostaje tylko kwestia jak długo wytrzymają, normalne żarówki trzymają około roku :whistling:

i oto chodzi bo ja też myślałem że cenna ma znaczenie ale jednak nie im droższe tym efekt marniejszy

jak będę miał czas to zrobię fotki poglądowe i wrzucę, co by niedowiarki uwierzyły :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci że widać z daleka że to z Biedronki lampiony :decayed:

a przestań bluźnić :punish: jak przyjedziesz to na siłowni sam zobaczysz, że dobrze to wygląda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...