Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?


demon83

Rekomendowane odpowiedzi

a czy do lamp polifotwych soczewkowych można zamontować ksenony HID i czy nie uszkodzą one reflektora tzn czy temeperatura żarnika nie zniszczy czegoś wewnątrz lampy bądź samej soczewki ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak temp żarnika może zniszczyć lampę jak on się nie grzeje w przeciwieństwie do żarówki?

Myślał ktoś kiedyś o tym H7 Żarówka LED 13x SMD 5050 12V Dzienne-HIT!!! (3671109671) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ciekaw jestem efektu jakby to wyglądało w lampie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak temp żarnika może zniszczyć lampę jak on się nie grzeje w przeciwieństwie do żarówki?

Myślał ktoś kiedyś o tym H7 Żarówka LED 13x SMD 5050 12V Dzienne-HIT!!! (3671109671) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ciekaw jestem efektu jakby to wyglądało w lampie?

Ciekawe kiedy technologia led pójdzie do przodu na tyle, że będzie można wymienić halogen H7 na led H7 i mieć mocne białe światło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak temp żarnika może zniszczyć lampę jak on się nie grzeje w przeciwieństwie do żarówki?

Myślał ktoś kiedyś o tym H7 Żarówka LED 13x SMD 5050 12V Dzienne-HIT!!! (3671109671) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ciekaw jestem efektu jakby to wyglądało w lampie?

Ciekawe kiedy technologia led pójdzie do przodu na tyle, że będzie można wymienić halogen H7 na led H7 i mieć mocne białe światło.

Mocne i białe światło LED już jest możliwe, ale pojawia się problem ciepła.

NOWOŚĆ! H7 H11 H4 LED CREE 3600 LM NAJMOCNIEJSZE!! (3667124758) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

W firmie stosujemy lampy LED-owe i parametry świetlne tych lamp są przyzwoite, ale elektronika nie wytrzymuje ciepła. Technologia OLED ma zdecydowanie lepszą sprawność i tak jak pisze POWER-KRIS ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, i kwestie przepisów, bo każda lampa, reflektor jest budowany i dopuszczany do stosowania razem ze źródłem światła, a dla naszych są to H7 i D1S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw LED CREE H7 52W 3600 LM! NOWOŚĆ! MIJANIA (3715858434) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

cena zaczyna spadać, reflektor nie ma homologacji dla żarówek led to prawda, ale jeśli by sobie poradził i była by wyraźna granica światło/cień, i jeśli da się zamknąć to wszystko w obudowie reflektora i jeśli świeci to lepiej niź H7 Osram Nightbreaker Plus to dlaczego nie, tylko sporo tych jeśli :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zainstalowałem komplet żarówek H7 OSRAM Night Breaker Unlimited (+110%) i pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Zobaczymy, co będzie się działo dalej i jak długo wytrzymają. Cena 100 zł za 2 szt. w GORDON Bydgoszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś polecić dobrego allegrowicza, który sprzedaje oryginalne żarówki OSRAM Night Breaker Plus DUO (2szt.)

Rozbieżność cen spora...od ok.50zł/kpl. do ponad 70zł/kpl.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś polecić dobrego allegrowicza, który sprzedaje oryginalne żarówki OSRAM Night Breaker Plus DUO (2szt.)

Rozbieżność cen spora...od ok.50zł/kpl. do ponad 70zł/kpl.

Dzięki.

Ja zawsze kupowałem od allegrowicza JOTA_NET_PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zainstalowałem komplet żarówek H7 OSRAM Night Breaker Ultimate (+110%) i pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Zobaczymy, co będzie się działo dalej i jak długo wytrzymają. Cena 100 zł za 2 szt. w GORDON Bydgoszcz.

czy warte tej ceny, i czy dużo lepiej świecą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś polecić dobrego allegrowicza, który sprzedaje oryginalne żarówki OSRAM Night Breaker Plus DUO (2szt.)

Rozbieżność cen spora...od ok.50zł/kpl. do ponad 70zł/kpl.

Dzięki.

Ja zawsze kupowałem od allegrowicza JOTA_NET_PL

Ja też tam brałem u niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zamówiłem żarówki H7 NIGHT BREAKER PLUS i postojowe żarówki W5W COOL BLUE INTENSE.

Czekam na paczkę, później będzie fotorelacja "przed" i "po" wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zainstalowałem komplet żarówek H7 OSRAM Night Breaker Unlimited (+110%) i pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Zobaczymy, co będzie się działo dalej i jak długo wytrzymają. Cena 100 zł za 2 szt. w GORDON Bydgoszcz.

czy warte tej ceny, i czy dużo lepiej świecą

Myślę że warte swej ceny (niemałej przecież). Mi się bardzo podoba ich efekt, jednak nie umiem go porównać do Night Breaker Plus, gdyż tych nigdy nie miałem. Wcześniej miałem zainstalowaną chińszczyznę. To co mogę zmierzyć to długość ich życia. Czas wystartował od "Mikołajek", więc dość pamiętna data. Zobaczymy ile przetrwają...

Może ktoś inny umie ocenić generowane światło, czy lepsze w tym względzie są Night Breaker Plus czy Night Breaker Ultimate?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...