Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?


demon83

Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś u siebie w B6 żarówki H7 BOSMA BLUE LASER lub FARENHEIT SUPER WITE XENON

Jakie wrażenia?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś u siebie w B6 żarówki H7 BOSMA BLUE LASER lub FARENHEIT SUPER WITE XENON

Jakie wrażenia?????

Farenheir kojarzy mi się tylko z zapachem Dior ;)

Bosma lub Farenheit to koszt ok.30zł/szt.2 (allegro). Moim zdaniem szkoda kasy na takie żarówki. Kup lepiej to co poleca wiele osób tutaj czyli Osram NB Plus, dołożysz 20zł więcej i masz przynajmniej żarówki renomowanej firmy, które w naszych soczewkach spisują się dobrze w nocy i w deszcz. Ewentualnie inne markowej produkcji (Philips, Hella, Tungsram)

Czytałem na forum passata że żarówki Bosma świecą ładnie kilka dni, później wpadają w żółć lub się najzwyczajniej przepalają, 2 osoby zachwalają, 5 narzeka - LINK FORUM PASSAT

O Farenheit nie ma za dużo opinii. Twoje pieniądze, ale ja bym się zastanowił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś też założyłem nowe OSRAM NIGHT BREAKER UNLIMITED (+110%) H7. Pierwsze wrażenie jest ok,zobaczymy jak długo będą świecić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na podwórku 3 auta mają zamontowane żarówki H1/H7 NIGHT BREAKER PLUS. Świecą naprawdę bardzo dobrze, ze zwykłymi z CPNu czy chińczykami to nie ma porównania. Odnośnie wytrzymałości to różnie, czasem przepaliły się już po 3 miesiącach, inne pół roku, max do roku- mowa o światłach mijania.

a cena w hurcie to ok 36zł kpl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wozidle żony też są night breakery i to już prawie 2 rok - z tym że ona zrobiła 5tys km za ten czas ;-)

no to wytrzymają jeszcze pare lat jak dalej takie przebiegi będzie robić.

u mnie to rocznie ok 45-60tys km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy też jakie trasy...a jak wiadomo im krótszy odcinek i żarówka jest wł./wył. i tak w kółko to szybciej się przepali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Philips BlueVision trochę słaba jest widoczność w deszczu, ale ogólnie dają ładną poświatę, taką białą, a nie typowe żółte siki z marketu... Polecam jednak Osram NightBreaker

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam od pewnego czasu tungsramy H7 long life 60 % więcej swiatła i powiem wam jestm pod wrażeniem reszta żarówek może sie schować a mam je juz pół roku a pozostałe Prilipsy ,osramy przepalały sie po 3 ,2 miechach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem żarówki osram night breaker unlimited zobaczymy w nocy jak sobie poradzą ze starymi lampami tym bardziej soczewkami i ile pożyją dam znać o efekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie padają po 2 - 3 miesiącach. U mnie to właśnie się zdarza. Zupełnie nie wiem dlaczego. Sprawdziłem, żarówki są dobrze osadzonie nie drgają, itd. Ale zupełnie nie umiem rozgryść dlaczego tak szybko się przepalają. Macie tak samo? Z tego powodu używam tanich magneti maralli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 12V by tak nie padały a mają 14,4V z altka. Ale by i tak nie świeciły. ;-)

nic nie rozumiem co miałeś na myśli by coś tam ..... ehhhh przecież nie dostają 14.4 V. Przyczyna musi być inna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że te unlimited pożyją dłużej bo inaczej kasa w błoto.. Ogólnie efekt jest widoczny fajniej to świeci ale niestety soczewki w lampach już mam za słabe:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po wymianie żarówek H7 i postojowych z tradycyjnych W5W na Cool Blue Intense różnicę przedstawiają zdjęcia poniżej:

20131212_234613.jpg

20131213_011556.jpg

Natomiast po zmianie H7 w reflektorach z Philips Long life +30% na Osram Night Breaker Plus różnica jest jak niżej:

DSC_2442.jpg

DSC_2445.jpg

Zdjęcia pierwsze wykonane telefonem, drugie aparatem. W obu przypadkach wszystkie ustawienia takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po wymianie żarówek H7 i postojowych z tradycyjnych W5W na Cool Blue Intense różnicę przedstawiają zdjęcia poniżej:

http://s17.postimg.org/s07vob7ej/20131212_234613.jpg

http://s17.postimg.org/oryce5et7/20131213_011556.jpg

Natomiast po zmianie H7 w reflektorach z Philips Long life +30% na Osram Night Breaker Plus różnica jest jak niżej:

http://s12.postimg.org/pmq7os9mx/DSC_2442.jpg

http://s12.postimg.org/uwv6g2tvt/DSC_2445.jpg

Zdjęcia pierwsze wykonane telefonem, drugie aparatem. W obu przypadkach wszystkie ustawienia takie same.

:thumbup1::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, planuje zakupic taki zestaw co kolega Yassu, czyli H7 OSRAM Night Breaker Plus + OSRAM postojowe Cool Blue Intense W5W, chyba na tą chwile jedne z lepszych, zalezy mi na tym zeby dobrze swiecily w nocy i w deszcz, mialem 2 lata temu H7 Philipsa Blue Vision, dalem za nie jakies 100 zl, nawet fajnie sie prezentowaly ale jazda w nocy w deszcz to byla tragedia ;/ zastanawiam sie jeszcze nad H7 OSRAM NIGHT BREAKER UNLIMITED PLUS +110%, moze ktos ma i powie czy warte dolozenia tych 20-25 zl wzgledem Night Breaker Plus ?

Aha dodam ze ja chce zalozyc te H7 w miejsce "krótkich" , na zdjeciach Yassu sa chyba jako "długie" ? jak jestem w bledzie to niech mnie ktos poprawi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam OSRAM NIGHT BREAKER UNLIMITED PLUS +110% i wzgledem Night Breaker Plus różnica jest ale moim zdaniem bardzo delikatna, raczej nie warta dołożenia 20-25zł. Na jednych i drugich światła są bardzo mocne. Z tego co wiem za jakiś czas Night Breaker Plus zostanie wycofana ze sprzedaży i zastąpiona +110%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam OSRAM NIGHT BREAKER UNLIMITED PLUS +110% i wzgledem Night Breaker Plus różnica jest ale moim zdaniem bardzo delikatna, raczej nie warta dołożenia 20-25zł. Na jednych i drugich światła są bardzo mocne. Z tego co wiem za jakiś czas Night Breaker Plus zostanie wycofana ze sprzedaży i zastąpiona +110%

Aha, dzieki za odp! Wybiore w takim razie H7 Night Breaker Plus, teraz pytanie jakie W5W bedą do nich najbardziej pasowac? Nie chce zeby swiecily na niebiesko, moga miec delikatna poswiate, chodzi o to zeby barwy sie mniej wiecej pokrywaly;)

OSRAM Cool Blue Intense beda OK ? Czy moze jakies LEDy beda lepsze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...