Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?


demon83

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie ktoś wspomniał o żarówkach tungsram i okazuje się że wypadają o wiele lepiej niż osramy:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/249690-zarowki-h7-swiecace-na-bialo-efekt-xenon/page-10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zrobić ankietę z paroma typami żarówek i każdy by oddał głos? co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta? Ja bym raczej stawiał na niezależny test

Ankieta jak ankieta, każdy będzie swoje chwalił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta? Ja bym raczej stawiał na niezależny test

Ankieta jak ankieta, każdy będzie swoje chwalił

Taaa, najlepiej.

To głupie żarówki, koszt rzędu 50-100zł. Nie będą pasować kupisz inne.

Wystarczy poczytać opinie, ruszyć głową i kupić a nie dywagować co by tu nie kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi, daj spokój. On i tak wszystko robi po swojemu - czyta, co chce i co który post, chociaż mu podasz na tacy, jakby żył swoim życiem i omijał połowę słów do niego skierowanych.

Przetestowałem Philipsy BV i Osram NB. Teraz mam zamiar sprawdzić Tungsramy Megalight, ale w długie, bo w mijania żarniki D4S Philipsa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość do naczelnego spamera skasowana.

Na forum A3 bardzo chwalą tungstramy, dobry stosunek ceny do jakości.

Jak to mówią, skoro nie widać różnicy to po co przepłacać.

Edytowane przez Armi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przepłacam, kupiłem Hella Long Life za jakieś tam 12 zł za szt i jest git. Nie widzę sensu wydawania co roku 70-100zl na żarówki które dają ciut więcej światła, ciut. Te 35m i +100% to jest nic nie znaczący slogan którego nie da się nawet zweryfikować. Tak jak o 18% mniejsze zmarszczki po super kremie...

Edytowane przez Rotor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość do naczelnego spamera skasowana.

Na forum A3 bardzo chwalą tungstramy, dobry stosunek ceny do jakości.

Jak to mówią, skoro nie widać różnicy to po co przepłacać.

Adam które chwalą? te Tungsram H7 MEGALIGHT PLUS 120% czy jakieś normalne nie " na koksowane" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość do naczelnego spamera skasowana.

Na forum A3 bardzo chwalą tungstramy, dobry stosunek ceny do jakości.

Jak to mówią, skoro nie widać różnicy to po co przepłacać.

Adam które chwalą? te Tungsram H7 MEGALIGHT PLUS 120% czy jakieś normalne nie " na koksowane" ?

Własnie te z plusem. +90 i 120% ale najczęściej +120%

Kiedyś przebrąłem przez cały wątek - 50 stron o żarówkach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie Philips odpada bo drogi i świeci gorzej od osram a trwałość jak osram.

Nawet w domu nie mam Philipsa bo padały jak muchy a osram 6 lat świeci.

Chyba ten tungsram to złoty środek.

Tylko z NB ładniej wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie Philips odpada bo drogi i świeci gorzej od osram a trwałość jak osram.

Nawet w domu nie mam Philipsa bo padały jak muchy a osram 6 lat świeci.

Chyba ten tungsram to złoty środek.

Tylko z NB ładniej wygląda.

Z NB ładniej wyglada w lampie, tzn bardziej jasna barwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Natomiast ja bym chciał żarówki General Electric GE wszystkie wozy z Niemiec które miałem miały je założone i rok jeszcze po Polsce z nimi smigalem minimum ale w Tesco tylko je widzę i tylko standard.

GE to największy producent żarówek ale gdzie takie dostać.

http://www.gelighting.com/LightingWeb/na/consumer/products/highlights/nighthawk/xenon-headlights/overview/

Moim zdaniem były lepsze od NB i ja rok jeździłem a ile szkop?

To w Volvo było i też super

b95f42d4f535a6ddb991dc98b3b43ca0.jpg

Ale u nas tylko philips i osram a GE ani śladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

posiadałem u siebie żarówki Tungsram ale na próbę chciałem spróbować czegoś innego i kupiłem Philips X-treme Vision +130% i na pewno świecą lepiej tylko że nie wiem jak długo jeździły poprzednie i mogły się trochę wypalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wątpię, że świecą lepiej, ale i kosztują dwa razy tyle... A nam wszystkim chodzi o kompromis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu w a6 C5 (małą soczewka h1) testowałem wszystkie philipsy jakie wychodziły na rynek bo miałem mega problem ze światłami. jest gdzieś mój post na forum a6. Odradzam wszystkie +100% bo popaliły mi kable i był większy problem.Co do żarówek to tylko Osram Night Breaker trwałość dużo większa niż philipsy razem wzięte:)

Zregeneruj odbłyśnik w soczewce a nawet zwykłe żarówki będą świecić dobrze! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wymienione soczewki z A6C7. Żadna żarówka nie da mi tyle światła, co bym chciał, dlatego wpadły przetwornice Koito D4S z Philipsami 4300 K :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te GE są całkiem ciekawe, oby tylko cena nie była zaporowa. Moim skromnym zdaniem, puki co to żarówki Tungsram. Mogły by dawać bardziej białe światło, ale świecą dobrze, długo i są tanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do żarówek to ja miałem osram NB unlimited a teraz mam tungsram +120 i świecą podobnie do NB a stosunek ceny do jakości dużo lepszy tylko z jedną różnicą ze przy NB lampa wyglądała ciut lepiej bo barwa światła była jaśniejsza ale czy to jest warte przepłacania to niech każdy sam oceni ja uważam ,że nie jest warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wątpię, że świecą lepiej, ale i kosztują dwa razy tyle... A nam wszystkim chodzi o kompromis :)

to zainteresuj się żarówkami Neolux. Nie są dość popularne w Polsce, ale są niezłym kompromisem. Produkuje je Osram, więc możesz być pewien że jakość jest na przyzwoitym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montował może ktoś z was u siebie takie żarówki OSRAM h7 - cool blue intense - 4200k i mógł by się podzielić opinią i może fotką jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...