Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?


demon83

Rekomendowane odpowiedzi


W B6 te żarówki robią naprawdę mega robotę przy fajnej żarówce w soczewce :kox: Pomiając barwę, to znacznie poprawiają widoczność :)

ale mówisz o efekcie pod wzgledem barwy jak i swiatła w soczewce?

To nie wiem czemu u mnie nie było barwy :(

swiatła było sporo bo widziałem w dzien nawet ze wiecej, w nocy nie sprawdziałem, ale barwy nie było.


Ponoć białe najgorzej w deszczu, koleś z tamtego forum testował wszystkie w jednym aucie, były fotki ale już się nie otwierają niestety.
Chyba trzeci post pod jego koleś pisze że Osram-y wymieniał co 3 mce bo się paliły ... nie wiem ile w tym racji, bo nie miałem, ale kosztują sporo i troche szkoda wydawać tyle na żarówki co na paliwo w skali roku :)
Myślę że warto spróbować z Tungsram...

do tego w tescie wykorzystywał te +90% i dawału 1670lux, ciekawe ile dają te +120% ? możę dobijają do 1800, pod wzgledem serii 1500lux gdzie nie kazda tyle nawet osiąga to mysle ze jest duża równica.

Do tego jakby swieciły jeszcze w miare na biało to niemiałbym zadnych zahamowani aby je kupić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale mówisz o efekcie pod wzgledem barwy jak i swiatła w soczewce?
To nie wiem czemu u mnie nie było barwy
swiatła było sporo bo widziałem w dzien nawet ze wiecej, w nocy nie sprawdziałem, ale barwy nie było.

Tak, bo zauważam więcej światła postojowego i barwa jest inna - 4000K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak, bo zauważam więcej światła postojowego

Nie rozumiem :)

A miał ktoś z Was żarówki do postojówek w5w te niebieskie np od philipsa, tzn bańka pokryta na niebiesko.

Jak to sie spisuje, jak swieci ale tutaj to tylko o barwe mi chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie, świeci ok... Nie jest tak żółto jak przy normalnych, ani tak biało jak przy ledach :)

Mam te :

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5048928939

Edytowane przez Joziek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widziałem jeszcze bardziej niebieskie :)

ja mam obecnie ledy, ale nie świeca one na czysto biało tylko tak w niebieski wpadaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo zauważam więcej światła postojowego

Nie rozumiem :)

A miał ktoś z Was żarówki do postojówek w5w te niebieskie np od philipsa, tzn bańka pokryta na niebiesko.

Jak to sie spisuje, jak swieci ale tutaj to tylko o barwe mi chodzi

Mam wrażenie, że te żarówki mocniej świecą (pewnie z powodu jasnej barwy, a nie mega żółtej) i ona właśnie mają niebieską bańkę kolego... To odpowiednik W5W od Philipsa Blue Vision.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam ten temat i już nie wiem co brać :D

do świateł drogowych wybrałem: H7 BOSCH PLUS +90%

teraz nie wiem co wziąć do mijania, co polecacie o podobnej barwie (białe) i żeby były mocniejsze od zwykłych żółtych. dość słabo "krótkie" w nocy mi świecą mimo idealnego klosza w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tunsgram Megalight Ultra +120%. Jakość Osram NB, tylko o połowę tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widziałem jeszcze bardziej niebieskie :)

ja mam obecnie ledy, ale nie świeca one na czysto biało tylko tak w niebieski wpadaja :)

Nie wiem jak te z czubkami ale Philips niebieski przy ksenonie to świeci na żółto. Może być do zwykłej lampy ale do ksena raczej nie. Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem jak te z czubkami ale Philips niebieski przy ksenonie to świeci na żółto. Może być do zwykłej lampy ale do ksena raczej nie.

no ja obecnie nie mam xenona, mam zwykłe żarówki, ale musze się zebrac i zakupic te tungsramy 120% tylko zastanawiam sie jak one swiecą pod wzgledem barwy, fajnie jakby ktoś dodał zdjęcie kto je ma gdze w jenym kloszu zwykła zarówka a w drugim tungsram 120% :)

wtedy widac czarno na białym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tungsram +120 świecą całkiem fajnie. Mogę śmiało powiedzieć że to najlepsza h7 pod kątem jakość i cena oraz żywotność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam OSRAM Night Braker Unlimited.

Ostatnio kupiłem takie u sprzedawcy z linku poniżej:

http://allegro.pl/h7-osram-night-breaker-unlimited-kurier-gratis-i5415209077.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...