Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jakie dystanse?


designer

Rekomendowane odpowiedzi

A powiedzcie mi panowie dlaczego nie robi się dystansów ze stali, niby trochę cięższe ale mocniejsze??

I dlaczego te, które są na allegro są takie drogie??

Przecież budowa tych dystansów jest prosta jak budowa cepa.

Kiedyś miałem w Audi a4 takie dystanse 10mm aluminiowe kupione z allegro za 120zł na oś. Niestety po kilku miesiącach popękały i musiałem je wywalić do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecane foty:

6c2505ca5cac7692med.jpg

9fdcb529593a0d12med.jpg

7c619b9009b157femed.jpg

b5608d7cc22a07e1med.jpg

Pozdro :hi:

17x......" masz u siebie, że na dystansach 17/20 mm siedzi Ci praktycznie równo z nadkolem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber a te Twoje dystanse są przelotowe czy przykręcane? Bo zima się kończy i bym powiedział kumplowi, żeby mi przywiózł z niemcowni H&R na tył 15-17mm, przód 10-13mm :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec ja mam u siebie 18x8 nawinieta oponka 225/40 ET 46 i tak, przod 17mm tyl 21mm jest idealnie :)

Co do dystansow to zalezy tez jaka opone nawiniesz, czy zrobisz "balona" czy ja "naciagneiesz" czy masz konkretna glebe czy delikatna, chodzi o to zbey ladnie wspolgralo i wygladalo, nic nie tarlo :) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Designer a jakie szerokie masz opony na tych 17". Bo ja tez zastanawiam się nad dystansami ale nie wiem jakie. Mam też felgi 17" a opony 235/45 - trochę szerokie i nie wiem

Też mam 235/45 także śmiało :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podpowiedzcie mi jakie najlepiej zapodać dystanse do mojej furmanki?? Felga 17" opony 235/45 zawias normalny :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Designer miałem na mysli te felgi, luknij w tym temacie http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_nowe_foty_po_wymianie_zderzaka_na_sline_mozna_pociskac_ciezkie-t84073.0.html

ale skor ET jest podobne to takie jak ty masz dystanse powinny mi podejść bez problemu

Gdzie kupiłeś i ile wyszło ze śrubkami??[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 01:32_________________________________________________Panowie co mówicie brać te dystanse na tył do B6 i felgi 17" ET 45??

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=973200144

Jak na cenę ze śrubami to chyba nie jest źle nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że długo nie odpowiadałem, ale właśnie u tego usera z allegro kupiłem swoje dystanse. Przy ET45 będą pasowały na 100% i nic nie powinno obcierać :good: Jakościowo są bez zarzutów także kupuj bo wiosna pełną gębą i trzeba niuńce jakiś prezencik sprawić :wink4:

Alleluja :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro go polecasz to zamówienie bedzie dzisiaj zrealizowane, ciekawe ile mi zawoła za wysyłkę do UK :mysli:

Stwierdziłem, ze 17mm bedzie wystarczające tym bardziej, ze mam standart zawieszenie :disgust: przy 20mm chyba by mi tarło.

Wymiary piasty w naszych furmankach to 57.1 tak jak kolo ma podane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro go polecasz to zamówienie bedzie dzisiaj zrealizowane, ciekawe ile mi zawoła za wysyłkę do UK :mysli:

Stwierdziłem, ze 17mm bedzie wystarczające tym bardziej, ze mam standart zawieszenie :disgust: przy 20mm chyba by mi tarło.

Wymiary piasty w naszych furmankach to 57.1 tak jak kolo ma podane?

Skoro ja mam 1BE i mi nie trze to u Ciebie też nie powinno, ale zrób jak uważasz. Wymiaru piasty mu nie podawałem tylko jakie auto i rozstaw śrub.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie w tym szkopuł sprawy, ze ty masz zawias s-line a ja zwykły ;( i na uskokach może mi ocierać. Czy może sie myle?? :mysli: Nie chce przedobrzyć bo przedobrzyć znaczy zj***ć :decayed: Czyli co? proponujesz zebym zakupił 20 mm czy 17mm?? Dodam ze twój stoi super :good:

Te co ty kupiłeś to jak je masz przykręcane?? na oddzielne śruby czy tylko na dłuższe śruby??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie w tym szkopuł sprawy, ze ty masz zawias s-line a ja zwykły ;( i na uskokach może mi ocierać. Czy może sie myle?? :mysli: Nie chce przedobrzyć bo przedobrzyć znaczy zj***ć :decayed: Czyli co? proponujesz zebym zakupił 20 mm czy 17mm?? Dodam ze twój stoi super :good:

Te co ty kupiłeś to jak je masz przykręcane?? na oddzielne śruby czy tylko na dłuższe śruby??

Standardowy zawias jest wyżej i jeśli nie wozisz w bagażniku miechów z cementem to nie powinno obcierać. Najlepiej zmierz sobie odległość felgi do krawędzi nadkola, to m/w będziesz wiedział ;) i pamiętaj żeby nie przesadzić, bo co z tego jak tył będzie równo a przód schowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...