Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jakie dystanse?


designer

Rekomendowane odpowiedzi

No i właśnie w tym szkopuł sprawy, ze ty masz zawias s-line a ja zwykły ;( i na uskokach może mi ocierać. Czy może sie myle?? :mysli: Nie chce przedobrzyć bo przedobrzyć znaczy zj***ć :decayed: Czyli co? proponujesz zebym zakupił 20 mm czy 17mm?? Dodam ze twój stoi super :good:

Te co ty kupiłeś to jak je masz przykręcane?? na oddzielne śruby czy tylko na dłuższe śruby??

Standardowy zawias jest wyżej i jeśli nie wozisz w bagażniku miechów z cementem to nie powinno obcierać. Najlepiej zmierz sobie odległość felgi do krawędzi nadkola, to m/w będziesz wiedział ;) i pamiętaj żeby nie przesadzić, bo co z tego jak tył będzie równo a przód schowany...

No jest wyżej ale jest bardziej miękki i dlatego może obcierać :) raczej cementu nie wożę :naughty:

Mierzyłem i wyszło ze chyba 17mm będzie najlepszym rozwiazanie w porównaniu do przodu :good:

Dzięki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja zamówiłem na tej aukcji przód 10mm tył 17mm fela 18' zawiecha H&R -35mm , dam foto jak zamontuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie w tym szkopuł sprawy, ze ty masz zawias s-line a ja zwykły ;( i na uskokach może mi ocierać. Czy może sie myle?? :mysli: Nie chce przedobrzyć bo przedobrzyć znaczy zj***ć :decayed: Czyli co? proponujesz zebym zakupił 20 mm czy 17mm?? Dodam ze twój stoi super :good:

Te co ty kupiłeś to jak je masz przykręcane?? na oddzielne śruby czy tylko na dłuższe śruby??

Wiesz ciężko jest na 100% coś proponować jak się auta na żywo nie widzi i nie pomierzy. Mi z pomiarów wyszło to co założyłem, dodatkowo ten gość z allegro mnie jeszcze upewnił bo powiedział że do takich aut jak mój najczęściej biorą taki zestaw 17/20 mm.

Mam dłuższe śruby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok! dzięki designer ja kupie 17mm, na pewno bedzie lepiej niż teraz a tym bardziej ze chcę tylko na tył to zeby dziwnie nie wyglądało ze tył wypchniety na maxa a przód nie to myślę ze 17mm będzię najlepszym rozwiazaniem.

i ja zamówiłem na tej aukcji przód 10mm tył 17mm fela 18' zawiecha H&R -35mm , dam foto jak zamontuję

czekam na foto :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bish-kopt kolega designer przy ET 43 i oponie 235 ma 20mm, fotki w tym wątku :)

Ja mam ET 45 czyli felga jest jeszcze bardziej cofnieta niż jego tak więc 17mm powinno wejść bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, nie wiem czy dobrze rozumiem ale chcecie wkładać dyst 17 mm do ET 45 i opona 235 ?

...oj chyba bedzie ciężko :gwizdanie:

U mnie jest z przodu 16mm a z tyłu 20mm przy ET 43 zawias 1BA, ale springi Eibacha -30 już w drodze :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widocznie w B6 jest inaczej - u mnie wygląda to tak jak na fotach u designera - mam na styk 235/8/ET30 i nic by juz więcej nie weszło

no właśnie masz ET 30 i wszystko wiadomo więc co się dziwisz :)

truckmaniac czyli masz taki sam zawias jak ja i 20mm jest ok?? a jaka opona?? 235 czy 225?? wydaje mi sie 17mm u mnie będzie super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widocznie w B6 jest inaczej - u mnie wygląda to tak jak na fotach u designera - mam na styk 235/8/ET30 i nic by juz więcej nie weszło

no właśnie masz ET 30 i wszystko wiadomo więc co się dziwisz :)

truckmaniac czyli masz taki sam zawias jak ja i 20mm jest ok?? a jaka opona?? 235 czy 225?? wydaje mi sie 17mm u mnie będzie super :)

Opona 235. Powiem więcej. Bartek stwierdził, że nawet mało te 20 mm. Hmm... poczekam na springi i sie zobaczy.

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_moja_pierwsza_niunia_a4_avant_19tdi_130km_sline-t33889.0.html;msg1480132#msg1480132

Tu macie fotki. Słabe, że słabe, ale poglądowo mogą być :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam zamiar zapodac dystanse na tył wiec nie będę szalał zeby zakładac z tyłu 20 a z przodu nic bo jak to będzie wyglądać :)

A w razie czego jak mi sie odmieni zachce mieć przód szerszy to te 17mm z tyłu wrzucę na przód a na tył zapodam nowe 20mm :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam zamiar zapodac dystanse na tył wiec nie będę szalał zeby zakładac z tyłu 20 a z przodu nic bo jak to będzie wyglądać :)

A w razie czego jak mi sie odmieni zachce mieć przód szerszy to te 17mm z tyłu wrzucę na przód a na tył zapodam nowe 20mm :wink4:

I prawidłowe podejście do sprawy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dziś założyłem dystanse 17mm na tył .....i małe rozczarowanko fele wystają za błotniki i nieco przy obciążeniu ocierają o nadkola.Mój zawias to -35mm H&R , fele 18' ET 40 , jak dołożę dystanse (muszę je na piaście nieco podszlifować bo nie wchodzą....partacze na tym allegro) na przód to dam jakieś foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś założyłem dystanse 17mm na tył .....i małe rozczarowanko fele wystają za błotniki i nieco przy obciążeniu ocierają o nadkola.Mój zawias to -35mm H&R , fele 18' ET 40

no nie dziwne. kto ci takie dystanse doradzil :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dziś założyłem dystanse 17mm na tył .....i małe rozczarowanko fele wystają za błotniki i nieco przy obciążeniu ocierają o nadkola.Mój zawias to -35mm H&R , fele 18' ET 40 , jak dołożę dystanse (muszę je na piaście nieco podszlifować bo nie wchodzą....partacze na tym allegro) na przód to dam jakieś foto

Przemek możesz podać gdzie/u kogo kupiłeś ku przestrodze dla innych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ET 40 to i tak już felga stoi chyba równo z błotnikiem przy oponie 235 więc ktoś ci źle doradził :wink4:

[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 19:27_________________________________________________

witam

dziś założyłem dystanse 17mm na tył .....i małe rozczarowanko fele wystają za błotniki i nieco przy obciążeniu ocierają o nadkola.Mój zawias to -35mm H&R , fele 18' ET 40 , jak dołożę dystanse (muszę je na piaście nieco podszlifować bo nie wchodzą....partacze na tym allegro) na przód to dam jakieś foto

Przemek możesz podać gdzie/u kogo kupiłeś ku przestrodze dla innych?

Ale to nie wina sprzedających tylko kolega nie zapanował :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam czy juz pisałem w tym wątku.. dlatego może sie powtarzam ....

Mam kompletne zawieszenie Eibacha Pro System -30mm... Kółeczka 18stki o szerokości 7,5cala i ET 54 po założeniu z tyłu dystansu 20mm na stronę przy komplecie ludzi i pełnym bagażniku obcierało o bok oponki na chopkach. Teraz zmieniłem na 17mm na stronę i jest idealnie..

Wiec przy szerokości felgi 7,5cala i oponie 225/40/18 i ET równym 37 jest idealnie.. nic nie szoruje i wygląda nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie dziwne. kto ci takie dystanse doradzil :?:

sam sobie doradziłem.....przejrzałem wątek autor ma 20mm na tyle wydało mi się to za dużo wiec wziołem 17mm z myslą ze bedzie oki a tu lipa :confused4: no cóż na tył dam 10mm będzie oki....a te 17mm do sprzedania , jest ktoś chętny?raz założone cena 120zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie dziwne. kto ci takie dystanse doradzil :?:

sam sobie doradziłem.....przejrzałem wątek autor ma 20mm na tyle wydało mi się to za dużo wiec wziołem 17mm z myslą ze bedzie oki a tu lipa :confused4: no cóż na tył dam 10mm będzie oki....a te 17mm do sprzedania , jest ktoś chętny?raz założone cena 120zł

:polew: no nie moge, mówiłem od początku że nie wejdzie! ...to sie kłócili :gwizdanie:

ktoś tu pisał że ma 235 et 43 i dyst 20mm .... :wallbash: chyba w snach .... albo błotniki ma powyciągane :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...