Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Ułamana fajka od świec żarowych


karolasterka

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam mały problem. Wczoraj wymieniałem świece żarowe i na ostatniej fajka ma pęknięta osłonę ta gumową to znaczy nie w zdłóż tylko kawałek fajki został na świecy tak z 1 cm od dołu a reszta fajki jest ok. Czy świeca będzie dobrze grała i nie będzie zadnego przebicia? założyłem ten kawałem na nową świecę i wcisnąłęm fajkę i tak jakby dochodziło jedna do drógiego[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 09:34_________________________________________________beztytuuoc.png[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 09:39_________________________________________________http://img188.imageshack.us/i/beztytuuoc.png/[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 09:39_________________________________________________tu umieściłem zdjęcie podglądowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za odgrzanie tego kotleta, ale nie chce otwierak kolejnego watku. Mam taki sam problem, a nawet wiekszy, bo mam dwie "fajki" do niczego. Jedna musiala iskrzyc, bo przez to pewnie się stopiła . Nie mogę kupić tego kabelka w normalnych sklepach. Do serwisu strach się pytać, bo z tego co słyszałem to zaoferują mi całą wiązkę elektryczną. Jak z tego wybrnąć? Chciałem kupić swiece z mozliwościa przykręcenia srubką kabelka, ale mają mniejszy kształt i raczej nie pasują do tego modelu co mam. Co teraz ? ma ktoś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za odgrzanie tego kotleta, ale nie chce otwierak kolejnego watku. Mam taki sam problem, a nawet wiekszy, bo mam dwie "fajki" do niczego. Jedna musiala iskrzyc, bo przez to pewnie się stopiła . Nie mogę kupić tego kabelka w normalnych sklepach. Do serwisu strach się pytać, bo z tego co słyszałem to zaoferują mi całą wiązkę elektryczną. Jak z tego wybrnąć? Chciałem kupić swiece z mozliwościa przykręcenia srubką kabelka, ale mają mniejszy kształt i raczej nie pasują do tego modelu co mam. Co teraz ? ma ktoś pomysł?

znajdź rozbitka... i dosztukuj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...