Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Woda przy akumulatorze????


bushi

Rekomendowane odpowiedzi

Pomóżcie po myciu czy po jeżdzie w deszczu zbiera mi sie woda obok akumulatora, oraz dostaje się pod wycieraczkę po stronie kierowcy. Gdzie szukać przyczyny i jak temu zapobiegać????? dzięki za odpowiedz i pomoc . Gorco pozdrawiam !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo pod skrzynka kompa albo linka od maski ci sie leje :wink:

pod akumulatorem masz odplyw wody sprawdz droznosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod akumulatorem masz odplyw wody sprawdz droznosc

A drugi odplyw jest pod srewo. :mrgreen:

Zapytam jeszcze, a szyber to masz :?:

Bo moze od szybra sa niedrozne kanaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to jest srewo???.

Serwo jest to wspomaganie hamulcy. Taka pompa podcisnieniowa.

Jest w ksztalcie kola dosc duze i znajdziesz przy zbiorniczku na plyn hamulcowy.

Inaczej zbiorniczek jest przymocowany do takiego zaworu (jak sie nie myle), a ten zawor razem ze zbiorniczkiem do serwa. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie po myciu czy po jeżdzie w deszczu zbiera mi sie woda obok akumulatora, oraz dostaje się pod wycieraczkę po stronie kierowcy. Gdzie szukać przyczyny i jak temu zapobiegać????? dzięki za odpowiedz i pomoc . Gorco pozdrawiam !!!!!!!!!

miałem coś podobnego tzn zbierała mi się tam woda która sięgała do akumulatora,miałem zatkany kanalik obok akumulatora...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej zbiorniczek jest przymocowany do takiego zaworu (jak sie nie myle), a ten zawor razem ze zbiorniczkiem do serwa.

To ne jest zwór tylko pompa hamulcowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ne jest zwór tylko pompa hamulcowa

Dziekuje za uscislenie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliście racje pod dywanik kier leciało linką od klapy (wypieła sie) a przy akumulatorze zapchał mi sie kanał dpływowy tylko nie jestem pewien czy dokładnie ten mozecie mi napisać gdzie dkoładnie się on znajduje i jak wygląda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jesli odlacze to bedew musial pozniej wstukiwac kod do radia ?? a ja jeszcze tego nie robilem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jesli odlacze to bedew musial pozniej wstukiwac kod do radia ?? a ja jeszcze tego nie robilem

No kod do radia, ale jak masz kod to proste ;) No i jeszcze jakies bledy moga w komputerze sie pojawic, bedziesz musial podpinac pod VAGa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do błędów to nie powinno nic być, odpiąć mase a za 2-3 min plus i bedzie git, nawet poducha się nie zaświeci, a potem podłączyć plus i po chwili mase i gicioch, a co do radia to normalka ze kod trza wbić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie ja mam zle doswiadczenia z wbijaniem kodu bo w oplu musze za kazdym razem wbijac ;) i zawsze zapominam jak sie zatwierdza ten kod :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatwierdzasz tak jak wywolujesz czyli rownoczesnie wciskasz FM i DX jezeli masz ori radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dostaje sie woda po stronie kierowcy to ten pod serwo jest zapchany a tego odpływu napewno nie zobaczysz, ja u siebie wcisnolem łapke nie od góry tylko od spodu tunelu i szczoteczką do zębów zrobiłem porządek :decayed: myśle że nawet jest wygodniej jak z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo miesiąc temu.zalaó mi cały samochód.do dzisiaj suszę.Obydwa kanaliki odpływowe były zatkane liścmi i mułem .woda przy ogromnej ulwei zgromadziłka sie na wyskosc akumulatora i znalazła sobie kjakąs szczelinke i weszła do srodka samochodu. okreć akumulator i taką listwe metalowa pod akumulatorem do której akumulator jest osadzony. i przczysc kanalik.Drugi jest pod serwem i bedzie po bólu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie jest z drugiej strony... od strony akumulatora woda sobie odplywa, ale gdy np umyje auto to woda stoi tam gdzie komputer, gdzie dokladniej w tej okolicy szukac kanalikow odplywowych?? nie chce nic przetykac czy wiercic zeby nic nie zepsuc... zaznaczam ze w autku sucho nic nie przecieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BEKACZU pod pompą hamulca jest drugi odpływ, trzeba wyczyścić. Dobrze go widać od spodu jak nie masz osłony skrzyni to widać go przy przekładni kierowniczej.

Odkręć jeszcze śrubę mocującą komputer lekko go podnieś i przeczyść długim drutem pod nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...