Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] [B5 AFN] My bitch a4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rok 1999/04 Przed liftem

Przebieg 205..

Nie uderzona

Silnik 1.9 TdI 110

Wyposażenie

-el.szyby przód

-el.Lusterka

-Alarmik + Centralny

-Podgrzewane fotele

-KlimaTronik

-Tempomat

-Czujnik Parkowania

-inne bajery :naughty:

Zmiany

-Wymiana rozrządu-20.07.2011 ponownie

-Wymiana świec na Beru -20.07.2011

-Wymiana oleju co 13 tysiecy

-Pasek klimatyzacji ok co 50tys

-Głowica( :angry: Auto partner Bydgoszcz zrąbali przy wymianie świec)

-Filtry powietrza paliwa oleju co roku

-Pompa od paliwa

-Wahacze 15.05.2011 febi

-Gumy amortyzatora

-Końcówki drążka febi j/w

-Akumulator

-Wycięty Kat

-Zaślepienie egr

-Napełnianie klimy i odgrzybienie co roku

Polerka Fajek

Car audio

wzmacniacz helix + PY-BL300A10

Radyjko Kenwood z aux 4x50 5iFm9.jpg

Głośniki Przód Morel Tempo 5 tyl Magnat Xpress Bagaznik to co widac

Kable Connection audison gold

Zmiana koloru podswietlenia nog

5faRA.jpg

Podświetlenie tablicy rejestracyjnej

kXtGA.jpg

Zabudowa Audio

kfkyr.jpg

kfn2A.jpg

kfpxJ.jpg

Daszki podświetlane

RUheJ.jpg

DVYWr.jpg

Zdj_cie0118.jpg

Zdj_cie0119.jpg

Zdj_cie0120.jpg

Zdj_cie0121.jpg

Zdj_cie0123.jpg

Zdj_cie0325.jpg

Zdj_cie0326.jpg

Zdj_cie0327.jpg

Zdj_cie0328.jpg

Opublikowano

Czekamy na foty :evil:

Opublikowano

:shocked: czy to czasem nie ul. Mickiewicza ? :gwizdanie:

Oj oj. aa tak to ładna sucz, wiecej zdjeć prosze :kox:

Opublikowano

znane ze spotów autko :evil:

Opublikowano
  • Autor
:tongue4: odmowilo mi dzis odpalenia skubane
Opublikowano

A w jakim stanie był akumulator ? :cool1:

Za wiaduktem Warszawskim na wysokosci ul. Spornej mialem dzis o 6 rano -21 :przebiegly:

Opublikowano

:tongue4: odmowilo mi dzis odpalenia skubane

moze3 paliwko zamarzło albo słaby aku :tongue4::decayed:
Opublikowano

99 rok to chyba ona nie jest :cool1: Lampy 98` z przed liftu :mysli:

Opublikowano
  • Autor

99 :) z marca w kwietniu byl lift :naughty:

Opublikowano

w 10 letnim dieslu 170 tysięcy :polew:

ale to myślisz że ktoś robił średnio 47km dziennie :gwizdanie: ??

masz książke serwisową ?? bo Ci ktoś wała pocisnął :wink4:

głośniki z tego zdjęcia ochydne :sick3:

a tak to kolor fajny i silnik :decayed:

wrzuć więcej fotek :)

Opublikowano
  • Autor

Mam;] wszystko aktualne i nabierzaco zaden wal :naughty: Watpie ze jak to by byl walek to rozrzad i inne podzespoly by byly orginalne

Opublikowano

a rozrząd sie co 90 000 wymienia ;) i sprawdź książke serwisową na ostatniej stronie , bo był u nas koleś na spocie co miał servisowane A6 z 99r w ASO ,a książka wydrukowana w 2001 :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

haha nie no niemam watpliwosci.Lakierek i wogole bylo wszystko sprawdzane vin tyz i jest ok .Tylko polak malowal zderzak z przodu i z tylu bo czujniki.Nawet smary serwisowe z aso sie trzymaja.Moze nie wiarygodne ale okazja szukałem pol roku takiej

Opublikowano

spoko ja w 5 miesiacy zrobilem 14 tys km :) a to tylko polska i nigdzie w sumie nie jezdze hehehe :D moim zdaniem przebieg nie wiarygodny ale coz ogolnie autko fajne :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Jak na poczatek :good:

Opublikowano

dobrze to wygląda Nowek :good:

Opublikowano

skrzynie z jbl masz taką jak ja :> gdzie zamontowałeś wzmaka ?? jak ci grają te głośniki z przodu ładne autko podobne do mojego jak dla mnie te neony trochę ich dużo pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Dobrze są ustawione na tony wysokie.Neony :shocked: Diody z tylu no musi być bo słabo oświetla ta jedna lampeczka a przód pod maska jest to praktyczne jak na trasie się coś stanie...

Opublikowano

Uważaj na to futro bo Ci kabelki pogryzie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.