Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Potrzebuję dobry zakład tłumikarski (okolice Krk'a) - wywalenie kata - help


peya81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w temacie. Nie chcę jechać do przypadkowego śpeca od tłumików (np. w Zabierzowie), żeby mi wspawał rurkę, którą za dwa tyg. znowu trzeba będzie spawać. Znacie jakiś dobry zakład w którym sami robiliście wydechy i później nie trzeba był reklamować po trzy razy? Potrzebuję usunąć kata, bo mi już komp wywala błąd o jego niskiej sprawności. Może http://www.rurdech.krakow.pl/ ?? Co polecacie? Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dam sobie ch....a uciąć ale z tego co pamietam to w AVJ-cie sa dwie sondy

jezeli tak, to zapomnij o wycinaniu kata, i wstawianiu rury

no chyba ze ktoś wyłączy Ci w ECU tą drugą sonde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej zastasować down pipe na 2 sondy?

dla drugiej sondy trzeba zrobić mały myk ale da się założyć, no i nic nie trzeba spawać, więc zawsze można wrócić do katalizatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MGMOTORSPORT - siemianowice slaskie- masz w dwie strony niecale 200km i penosc ze panowie nie spierdziela roboty

swoj wydech robilem u nich i jestem megazadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Planuję wywalić kata, wstawić w jego m-ce rurkę 2,5' a sondę wpakować w takiego "łoszukiwacza"

http://allegro.pl/item871483230_katalizatorosygnalo_oszukiwacz_el_tec.html

Kontaktowałem się z El-tec'kiem i Panowie odpisali, że ich wynalazek sprawdza się z silnikiem 1,8T, sami często go w tych silnikach montują.

Ewentualnie jak będzie dalej błąd wyskakiwał to podjadę do Tjunera i poproszę o program oszukujący ECU, "łoszukiwacza" zareklamuję. Oczywiście wcześniej podzielę sie z Wami opinią na temat tego produktu.

Co o tym sądzicie?[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 11:02_________________________________________________kat wywalony, oszukiwacz zamontowany, w weekend zrobie 200 km i dam znaka czy jest blad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"oszukiwacz" za 114zł :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

kawałek nagwintowanej rurki i dwie nakretki za 7 zł :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

w/g mnie nie warto tego w ogóle robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...