Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a ja Gik-a widziałem na krakowskiej i się zastanawiałem co się stało z tymi pięknymi 19kami...:(

Opublikowano

na potulickiej pewnie sie polamaly:decayed:

Opublikowano

Są i będą, miałem małą akcję. Muszę je naprawić - pomalować. Ale jedno powiem. Są choolernie twarde :) nie zamienię na inne. Już mam na nie nowe oponki. Tym razem nieco węższe ale wyższe.

235/40 R19 :) Bridgestone Potenza. Jestem ciekaw jaka będzie różnica między nimi a 255/35 R19

Opublikowano

Hej Gik zawsze tak się uśmiechasz do policjantów jak zatoczke robisz hehehehe? I swiatla włączaj hehehehehe

Opublikowano

A tak się zastanawiałem o co chodzi ;D. A światła to dzienne się palą, już wieczór prawie był może powinienem już normalne odpalić ale... nie pamiętam o tym po całym dniu roboty. I w końcu wiem który to Ty, kierowca, tak?

Opublikowano

Tak kierowiec

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

granatowa a4 b5 trumniak na wojska polskiego w kierunku glebokiego godz 10 rano,czarna a4 b7 trumniak na wojska polskiego godz 10.30 w kierunku centrum :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ciemna b6 avant ZPL ...... na klubowej ramce ok 19.45 na skrzyżowaniu Traugutta z Przybyszewskiego podczas wypadku to kogo?

Opublikowano

czarna b7 Avant 2.0 tdi czarne kolo i czarne lamp led na krakowskiej godz 16.15

Opublikowano
czarna b7 Avant 2.0 tdi czarne kolo i czarne lamp led na krakowskiej godz 16.15

Właściciel chyba nie ma konta na forum, pewnie kupił od kogoś z forum.

Opublikowano
  • Autor

ma konto na forum wiem, bo mieszka koło mnie ale nie wchodzi tu chyba za często :(

Opublikowano
granatowa a4 b5 trumniak na wojska polskiego w kierunku glebokiego godz 10 rano,czarna a4 b7 trumniak na wojska polskiego godz 10.30 w kierunku centrum :wink:

Ta B5 to mogłem być ja, do pracy codziennie śmigam na głębokie więc to bardzo możliwe ;)

Opublikowano

yahoo a w niedziele 22.07 i w tygodniu się chyba kręciłeś po szosie polskiej...

Opublikowano

Kto mi swiatlami mrugal na przejezdzie na drodze do trzebiatowa ? A4 b5 srebrna.

Opublikowano
granatowa a4 b5 trumniak na wojska polskiego w kierunku glebokiego godz 10 rano,czarna a4 b7 trumniak na wojska polskiego godz 10.30 w kierunku centrum :wink:

Ta B5 to mogłem być ja, do pracy codziennie śmigam na głębokie więc to bardzo możliwe ;)

a nie widziales czarnego sedana b6,mijalem Cie lewym pasem i skrecilem w lewo

Opublikowano

A4 na ulicy Swojeskiej 44..U z klubowa wlepa

Opublikowano

Ciemna b6 z klubowa ramka rejestr ZZ........ ok 20.00 wyjeżdżał ze śląskiej w obrońców?

Opublikowano

Pozdrawiam kierowce niebieściutkiej B7 ZST 23*** :) kolo godziny 15:30 wracającej z ińska :) minąłem i mignąłem awaryjkami :) Ładny kolorek autka ;)

Opublikowano

Galec dzisiaj na Kluczewie ;)

Opublikowano
  • Autor

a co wy dzisiaj na kluczewie robiliście :)?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.