Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Porownanie B5 1,6 (101KM) vs 1,9TDI (90KM)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, kolega jest aktualnie w stanie glebokiego myslenia czy 1,9TDI 90 KM jest zwawszy, mocniejszy ogolnie chodzi czy objezdza 1,6 - Wedlug mnie tak, macie jakies informacje, doswiadczenia ? Bardzo bym prosil o ich zamieszczanie :grin::afro::a4fan:

Opublikowano

Niestety nie mam żadnego doświadczenia w ściganiu się z takim silnikiem, może warto spróbować :polew:

Opublikowano

Alez oczywiscie ze mamy. Spoty SK. Wyscig 1.6 z 1Z :evil:

1.6 dostal po pupie tak, ze wszyscy byli w ogromnym szoku :polew:

Opublikowano
  • Autor

Murzyn tzn ?? na starcie napewno odpadl ?? Moment robi swoje ? :afro:

Opublikowano
1.6 dostal po pupie tak, ze wszyscy byli w ogromnym szoku

Aż tak bardzo odjechał?

Opublikowano

bardzo bardzo. Z tego co pamietam, to na naprawde nie dlugim odcinku o 1,5 dlugosci (jak nie wiecej)[br]Dopisany: 25 Maj 2007, 17:25 _________________________________________________moze tam jest klo 400m 1.6 poprostu nie mialo nic do gadania

Opublikowano
  • Autor

Chyba kupie sobie TDI :cool:

Najwyzsza pora :grin: A 110 objezdza 1,8 bez problemu :cool:

Opublikowano

Chyba kupie sobie TDI :cool:

Najwyzsza pora :grin: A 110 objezdza 1,8 bez problemu :cool:

tez sprawdzone :evil:[br]Dopisany: 25 Maj 2007, 17:34 _________________________________________________Ja bym chcial widziec wyscig 1Z z 1.8 :evil:

Opublikowano
  • Autor

_________________________________________________Ja bym chcial widziec wyscig 1Z z 1.8

Myslisz ze by objechala ?? Na starcie moze moze ... :tongue:

Opublikowano
A 110 objezdza 1,8 bez problemu

Fajnie to tak dobijać kolegę z forum :evil:

Sam na trasie próbowałem się z 1.9 110km i wiem, co to potrafi. Dużej różnicy nie ma na dużych prędkościach, ale na starcie uderzyłem w kierownice z pięści :polew:

[br]Dopisany: 25-05-2007, 18:42:02_________________________________________________

Ja bym chcial widziec wyscig 1Z z 1.8

1Z bym pewnie objechał to 30KM różnicy

Opublikowano

panowie macie racje, ja poprzednim a4 w avancie tdi 90ps odsadziłem kolege a4 1.6,a teraz co obecnie posiadam TDI 110ps objechałem kumpla a4 1.8 20V

Opublikowano
Cytuj

Ja bym chcial widziec wyscig 1Z z 1.8

1Z bym pewnie objechał to 30KM różnicy

pewnie tak.... ale moglibysmy sie zdziwic. Trzeba to bedzie sprawdzic w realu

Opublikowano

1.5 długosci samochodu to koles z 1.6 mogł start spieprzyc.... :-)

--------- 1.6 101KM -------------------------------

Moc ( KM (kW) / obr/min. ) 101 (74) / 5300

Moment obr. (Nm / obr/min.) 140 / 3800

Przyspieszenie 0-100km/h 11.9

---------------------------------------------------

--------- 1.9 90KM--------------------------------

Moc ( KM (kW) / obr/min. ) 90 (66) / 4000

Moment obr. (Nm / obr/min.) 202 / 1900

Przyspieszenie 0-100km/h 13.3

---------------------------------------------------

Wg "papierków" 1.6 powinien dać rade, ale wiadomo jak to z "papierkami"... :-)

Opublikowano

O jezuu jakie te TDI sa szybkie.

Opublikowano

Jedyna rada.. Trzeba sie przesiasc na TDI :grin::rolleyes:

Opublikowano

Jedyny powód dla którego bym sie przesiadł to oczywiście zużycie paliwa.Na pewno nie dlatego ze są szybsze od benzyniaków.

PS. Widze ze w temacie wypowiadają sie tylko TDI'cowcy :cool:

Nie chce sie kłócić ale moim zdaniem 1.8 objedzie 1.9 110,a 1.6 1.9 90KM.Moze dlatego ze jeździłem A3 1.9 90KM i jak dla mnie mul niesamowity.

Opublikowano

hmmm...nie wiem jak to jest wedlug danych benzyniaki sa szybsze ....:) Albo akurat trafil sie lepszy-gorszy kierowca. Mi sie nie wydaje zeby 110konny tdi spokojnie robil 1.8. Ale napewno to sprawdze w najblizszym czasie ;) Jestem otwarty na kazdy racing z 90-110 konnym tdi'kiem :)

Opublikowano

nie wiem jakby się zakończyły wyżej wymienione konkurencje, może małe OT, bo w dyskusji chodzi o :a4fan: ale w kwestii co szybsze (diesel-benzyna) wiem tyle, że VW Vento benzynka 1.8 (wersja 90km), z 1Z'tem szans nie miało:P sam sprawdzałem, a niby moc ta sama przecież:P:a4fan:

Opublikowano

Tylko ze 1,6 jest mocniejszy o 11 koni.. :polew: i to wlasnie jest zastanawiajace.. moment-momentem ale chyba benzyna ma dluzsze przelozenia.. :rolleyes:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.