Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ARG] Czarna A4 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mój nowy nabytek, autko z 99 roku po vinie rok 2000 na fotkach jeszcze nie przerejestrowany (teraz już tak). Auto sprowadzone z Niemiec 2 miesiące temu, przebieg 175k km.

Wposażenie:

- 4 AIR-BAG

- 2 elektryczne szyby

- 2 elektryczne lusterka

- ABS

- climatronic

- podłokietnik (przód i tył)

- składana tylna kanapa

- podgrzewane lusterka

- instalacja gazowa Prins (założona w Niemczech)

- pól FIS

Przy aucie zrobione:

- wymieniony kompletny rozrząd

- wymieniony pasek od klimy, alternatora i wspomagania

- wszystkie filtry + olej

- zmienione ori radio na alpine 9885r

- wymienione przednie głośniki (ori) na głośniki (10) μDimension μ-Jr. Comp 4

A w planach:

- montaż w tylnich drzwiach jakichś dobrych 16cm głośników

- zabudowa bagażnika subem (mam 2 signaty rage 10 tylko brak czasu jak narazie

na montaż ale zaraz po nowym roku napewno sie za to wezmę)

Kilka fotek:

19eq40.jpgpzchi.jpgpzoL0.jpgMkByi.jpgpzGd0.jpgdmQdA.jpg

Opublikowano

taka troszkę biedna wersja ale fajnie ze czarny i fajnie ze kombiak, szkoda ze silnik tez zwykle 1.8, mogło by tu gościć 1.8T albo jakiś TDIk wtedy jest zawsze pole do zabawy później

tak to wygląda na zadbana, powodzenia w realizacji planów

pozdr

Opublikowano

Ładna gratuluje . Przydały by się jeszcze podgrzewane fotele :wink4:

Opublikowano

relingi :good:

kolor :good:

Opublikowano

biedna wersja niema halogenow i podlokietnika wy juz naprawde niemacie sie do czego doj*b... :angry: autko super fajny kolor i avant :kox:

Opublikowano

bardzo ladne auto to jest wlasnie urok tego samochodu moze byc najbiedniejsze wyposazenie samochodu a i tak te auta sa zaj****te :kox: gratuluje udanego zakupu :good:

Opublikowano
  • Autor

Polowałem na 1.8T (diesla nie brałem po uwagę) ale trafiła się ta i to bardzo zadbana także się nie zastanawiałem i spasował mi kolor i to bardzo :>

Opublikowano

kolorek super :good:

Opublikowano

Super kolor, fajnie, że już po lifcie, szkoda, że nie sedan :wink4:, nie podobają mi się te chromowe nakładki na klamkach...

aha no i poduch masz co najmniej 4 a nie jak napisałeś 2 :gwizdanie:

Opublikowano

Ładna A4 w Avanciku :good:

Szkoda , że nie 1.8T naprawdę daję dużo więcej frajdy z jazdy :decayed: ... i perspektywy na rozwój w przyszłosci

Moja też miała mieć serie czyli 150 KM , a już są plany (w realizacji) na 200KM :naughty:

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

faktycznie 4 airbagi już poprawiam dzięki pablo_9

Opublikowano

Super kolor, fajnie, że już po lifcie, szkoda, że nie sedan :wink4:, nie podobają mi się te chromowe nakładki na klamkach...

aha no i poduch masz co najmniej 4 a nie jak napisałeś 2 :gwizdanie:

ma dwie bo z lewej i prawej bite :decayed:

Opublikowano

Super kolor, fajnie, że już po lifcie, szkoda, że nie sedan :wink4:, nie podobają mi się te chromowe nakładki na klamkach...

aha no i poduch masz co najmniej 4 a nie jak napisałeś 2 :gwizdanie:

ma dwie bo z lewej i prawej bite :decayed:

przyznaj się odrazu, że było tak jak tu:

1259693378_by_Anivi_500.jpg

a tak ogólnie to świetna bryczka :good:

Opublikowano
:audi: łane, kolorek i fele super :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.