Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zamienił bym a4 na passata :thumbdown: przeciez to krok w tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamienił bym a4 na passata :thumbdown: przeciez to krok w tył.

w cale nie prawda... passat jest duży, też wygodny i po za innym wyglądem to jest to samo. 110 na skórach z full wypasem będzie spoko :good: tylko zanim sprzedamy audi to paska pewnie już nie będzie no ale to nic. Będzie a4 '98 :good: albo 99 w automacie - też taką mamy na oku :good: tyle, że ta jest daleko...[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 18:26_________________________________________________może może mi ktoś pomóc w odnalezieniu nazwy mojego koloru? kod to LYZM tak bynajmniej pisze we wlepie a w necie znalazłem srebrny ale LY7M i w ogóle we wszystkich kolorach jakie widziałem to zawsze jest tak XX5X czyli litera litera cyfra litera a u mnie są same litery... to mnie dziwi trochę... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Z to pewnie 2 :wink4:

http://der-b5.de/Au%C3%9Fenfarben_nach_Modelljahr_und_Lackcode.html#Modelljahr_1997[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 22:15_________________________________________________albo 7 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no szukałem tam ale nic. zaraz wrzucę zdjęcie wlepy i tam wyraźnie pisze Z[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 22:19_________________________________________________to by wyglądało tak:

Kategorie:Au%C3%9Fenfarben.html

kolor to ALUSLIBER

ale jak wpiszę w google "lyzm audi a4" to wyskakują niemieckie ogłoszenia i tam pisze alusliber lyzm :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamienił bym a4 na passata :thumbdown: przeciez to krok w tył.

Tutaj chyba nie chodzi o to na co zamieni tylko ile zarobi... gora dwa tygodnie temu auto CerBa bylo wystawione jeszcze przez poprzedniego wlasciciela - cena 13 z hakiem do negocjacji ;) Przegladam motoallegro codziennie :) Przeciez auto nie moze znudzic sie po 2tygodniach, jeszcze czlowiek nie zdarzy przerejestrowac a juz sie znudzilo albo cos sie trafilo? Powodzenia w sprzedazy i znalezeniu kolejnej okazji ;)... mojej nie sprzedam ale sam zastanawiam sie czy na wiosne nie kupic jakiejs a4, wlasnie na allegro widzialem avanta - 96rok, 110KM diesel, do wymiany maska i zderzak ktory pekniety jest w jednym miejscu... lampy sonary i blotniki po agrotuningu (jakies naklepki)... cena 8tys do negocjacji - zarejestrowany z klimatronikiem, relingami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink4: auto nam się nie znudziło, ale jakbyśmy sprzedali to kupimy a4 po I lifcie albo jakiegoś passata. No ale jak się nie sprzeda to będzie trzymana dłużej. Może do lata. :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy można sprzedawać i kupować samochód... :rolleyes::wallbash::blink:

I za każdym razem płacić za rejestrację, przeglądy, ubezpieczenie czasem też. Bez sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczęło wam to przeszkadzać? Nie musicie czytać tego wątku i go komentować jak wam to przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, że po prostu nudzi ich co chwilę widywanie Twoich nowych wątków na góra 2 miesiące... jak chcesz zmienić znów na B5 to nie lepiej kupić od Twojego znajomego tej złotej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, że po prostu nudzi ich co chwilę widywanie Twoich nowych wątków na góra 2 miesiące... jak chcesz zmienić znów na B5 to nie lepiej kupić od Twojego znajomego tej złotej?

jak dołożysz to ok.[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 22:11_________________________________________________wczoraj wymieniliśmy to co zostało, czyli: świece, wahacz prawy tylny, bo się okazało, że jeszcze ten pukał, oraz napinacz paska alternatora. Teraz jest już wszystko idealnie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak. to nie nasze auto tylko jego. dal za nie 27500 o ile dobrze pamietam bo uparl sie tylko i wylacznie na ten kolor. ale to nie jest watek o jego aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cerb ty sie nie mozesz tak denerwowac spokojnie rezaj sobie ta audiczke i luz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cerb ty sie nie mozesz tak denerwowac spokojnie rezaj sobie ta audiczke i luz :)

Po co ma rezać jak i tak zaraz sprzeda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cerb ty sie nie mozesz tak denerwowac spokojnie rezaj sobie ta audiczke i luz :)

Po co ma rezać jak i tak zaraz sprzeda.

właśnie.

zresztą piszcie co chcecie. Nie przeszkadza mi to. Każdy z was może myśleć sobie jak chce. :good:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 15:17_________________________________________________no i po krzyku...

autko dostało nową ori mordkę, i na dniach brewki out. :decayed:

kopiap11206091024x680ii.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no KURDE MIALA BYC POLIFTOWA W NOWYM ROKU ;P

no ale ten rok to nie tylko styczeń, ale też 11 pozostałych miesięcy :naughty:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2010, 14:40_________________________________________________Autko już wygląda tak jak powinno:

brewki wywalone. jak komuś się podobały to mogę odsprzedać.

p1120634.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...