Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Dodatek do paliwa


cougarr2

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem lać te dodatki tzn. raz mixolu 100ml na bak, później jak mrozy były to skydda na bak wg instrukcji i teraz mi więcej pali...

zastanawiam sie czy to od opon 225/50R17 i mrozów... czy od tych dodatków.

:grin:

Jakoś nie mogę zejśc poniżej 7L.

A wcześniej to z palcem z d... miałem 6.5 i to na 18'' w lato. A w zime na 16''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od czterech lat mam diesla i leje tylko paliwo i nic nie dolewam.Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby auto nie odpaliło,dodam że stoi przed blokiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak kolega pisze lać dobrej jakości paliwo i dbac o kondycje motoru a napewno unikniemy problemów z odpalaniem.

Zresztą już kiedyś pisałem, dobrej jakości paliwo to podstawa i nie trzeba żadnych specyfików lać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz wpływ na to co lejesz z dystrybutora ? Zaglądasz im do zbiorników i sprawdzasz na węch czy może jedziesz z każdą cysterną i patrzysz czy nie chrzczą po drodze czegos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pracowałem w branży więc mam swoje pewne źródła więc wiem co leje i wiem czym sie różni wyśmienita Verwa czy V-Power oczywiście tankuje zwykły ON i nigdy nie miałem żadnego problemu z pracą silnika czy odpalaniem.

julo23 -Kiedyś zaglądałem im do zbiorników :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jako "ulepszacz" ON stosuję dodatek firmy LIQUI MOLY DIESEL-SYSTEMPFLEGE i stwierdzam, że jest super ponieważ praca silnika jest cichsza i dynamika auta jest większa. Z kolei jako depresator bardzo dobre są dodatki firmy Kleen flo takie w zielonych butlekach. Sprawdzony jest on przez busiarzy w naszym mieście i tylko ten kupują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja leje skyyda, na 70l zwyklego diesla z BP, 70 ml specyfika :) plus naladowany dobrze aku i niema problemow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pracowałem w branży więc mam swoje pewne źródła więc wiem co leje i wiem czym sie różni wyśmienita Verwa czy V-Power oczywiście tankuje zwykły ON i nigdy nie miałem żadnego problemu z pracą silnika czy odpalaniem.

julo23 -Kiedyś zaglądałem im do zbiorników :wink:

Też leje zwykły ON na najtańszym CPN w mieście. No może drugim najtańszym bo ten jeden to przegięcie hahahah :grin:

i go nie licze. Ale to chyba przykrywka pod lewy interes a nie CPN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...