Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

choinkowóz najlepszy!!! rs4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tak zmianialem pezednie amory na gwarancji Bo jeden mi sie lekki pocil

I uszczelke przy pompie wody .skad wiesz o tym ?

Tak wpz to Przasnysz .

Wszystkim zycze radosnych I odjechanych swiat jak rowniez wielu ciekawych doznan motoryzacyjnych w nowym roku !

Opublikowano

Audimann, bo zapewne jak już wiesz posiadacze RS-ów to taki mały światek i ciężko coś ukryć :) A najlepsze jest to: podchodzi koleś i mówi - widziałem Cię wczoraj tu i tu :kox:

A WPZ mi bardzo utkwiło w pamięci po takiej konkurencyjnej firmie :thumbdown:

W moim też były amorki wymieniane, ale już po gwarancji. Materiały dostałem za free, ale za usługę płaciłem.

Kaczy20 te srebrne, szare czy czarne nie powodują odwracania głowy dla niewprawnego oka.

Opublikowano

Zgadza sie ale zależy czy ktoś lubi takiego "cichociemnego" killera czy auto zwracające na siebie uwage.

Audimann jeśli dobrze pamiętam to Twoje RS ma ceramiczne hamulce a to już spory rarytas jak na RS4 :)

Opublikowano

Tylko pozazdrościć :) Autko robi naprawdę duże wrażenie !

Opublikowano

Łooo, fura konkret :naughty: ale więcej i więcej i więcej fotek :notworthy:

Opublikowano

No comment :shocked::blink:

Opublikowano

Piękne auto :slina::notworthy:

Opublikowano

poprosimy więcej fotek, a o aucie nie ma co dużo gadać bo ile to można się zachwycać :wink4: po prostu prze :kox: w mega za***istym kolorku!

Opublikowano

Sami onaniści :polew:

Eres seria, nie bijcie tyle piany. Fotki sobie znajdziecie na exoticcars.pl

Opublikowano

RS-ów nie jest dużo na tym forum więc ludzie sie zachwycają (żeby nie napisać podniecają ;P) że taki samochód zagościł na to forum.

PS. Więcej fotek będzie już wkrótce mam nadzieje ;)

Opublikowano

Daj wiecej fotek, kolor ze o furce nie wspomne :kox:

Opublikowano
  • Autor

Tak kaczy masz racje mam ceramiczne tarcze .

co do zdjec nie mam teraz pod ręka a pogoda nie pozwala zrobic nic fajnego jak tylko bede miał to zamieszcze .

O jakiej firmie muwisz stempel związanej z moim miastem ??

pozdr

Opublikowano

audimann, ta firma jest tylko u Ciebie w miasteczku zrejestrowana i własciciel z niej pochodzi, natomiast działa na terenie mazowieckiego. Ale to nie istotne.

ps. "muwisz" = mówisz :)

Opublikowano

super autko

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mi też sie podoba, szczególnie serce tego wózka :notworthy: Kiedyś biały kolor auta był bleee, ale dzisiaj to lans więc bryka 1sza klasa do pozazdroszczenia!!! Pozdro

Opublikowano

Mi też sie podoba, szczególnie serce tego wózka :notworthy: Kiedyś biały kolor auta był bleee, ale dzisiaj to lans więc bryka 1sza klasa do pozazdroszczenia!!! Pozdro

bialy zawsze byla fajny , po prostu teraz nastala na niego moda

Opublikowano

bialy zawsze byla fajny , po prostu teraz nastala na niego moda

wczesniej ten bialy nie byl perla i nie byl tak wyrazisty jak teraz. A ze moda nastala to swoja droga.

pomijajac fakt ze ... nie kazdy producent ma fajny bialy :naughty: :naughty:

Opublikowano

moda moda do faktem jest jednak ze do niektorych samochodow bialy pasuje do innch nie , i chyba bez znaczenia czy to perla czy nie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

super auto :good: a co do lasu to rabie sie z panskiego heheh :>

Opublikowano

bialy zawsze byla fajny , po prostu teraz nastala na niego moda

Biały to nowy czarny :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.