Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] V-max?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

wszystkich

ile wasze B7 pójdą ?

szczególnie interesuje mnie z silniczkiem 2,0 TDI 140 PS i w AVancie

pozdro

Opublikowano

ciężkie autko... moje idzie około 220 więc pewnie będzie 230... choć 2.0 nie mają tyle bonusów z fabryki co 1.9 a mi się wydaje że mam...

Opublikowano
  • Autor

no właśnie ja miałem 200 i 4 tys obrotów

jak by szła 220 to było by dobrze:D

Opublikowano

no a logi jakieś robiłeś? bo to podstawa...

200 to za mało jak na 2.0 tdi... chyba że ktoś Ci władował do sterownika nieodpowiedni rozmiar kół i jedziesz 200 a w rzeczywistości dużo więcej :wink4:

Opublikowano

mój się rozkręcił do 205, może poszedłby nieco więcej ale nie miałem już miejsca na dalsze testowanie. W sumie to był tylko jeden raz jak do tej pory, gdy go tak przycisnąłem.

ale o tym już chyba gdzieś było na forum, poszukaj...

Opublikowano
  • Autor

no a logi jakieś robiłeś? bo to podstawa...

200 to za mało jak na 2.0 tdi... chyba że ktoś Ci władował do sterownika nieodpowiedni rozmiar kół i jedziesz 200 a w rzeczywistości dużo więcej :wink4:

a jak to sprawdzic?

a logi jakie logi? sory że tak pytam ale jestem kompletnie zielony z tego

Opublikowano

Łukaszu... zajedź na jakiś spot u Ciebie w regionie... chłopaki nie gryzą a może i kompa podłaczą jak się w dziale o spotach zaanonsujesz

Logi to temat rzeka... poczytaj w dziale diagnostyki: http://www.a4-klub.pl/smf/diagnostyka_vag-b24.0/

Opublikowano

Ja ostatnio na tempomacie 210 jechałem cały czas z małymi spadkami jak pod górke było ;) ale na prostej był jakiś tam zapas.

Opublikowano
  • Autor

ok dzięki:)

Opublikowano

Dawidzie... to nie silniki do takiej ciągłej jazdy... szkoda że nie masz wskaźnika temperatury oleju :wink4:

Opublikowano

Ja ostatnio na tempomacie 210 jechałem cały czas z małymi spadkami jak pod górke było ;) ale na prostej był jakiś tam zapas.

brawo :good::polew:

a wracajac do tematu mi BLB poszedl bez specjalnego problemu licznikowe 220

Opublikowano

ja jechałem swoim 220 na autostradzie i nie szło nic więcej wyciągnąć a Kuredu też na autostradzie moim tyle że z górki 230 wyciągnął :evil:

Opublikowano

220 km/h w powrocie z Chorwacji... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

to ładnie:) jeszcze jak bym chipa walną na 170PS to lekko 230 pójdzie:)

Opublikowano

spokojnie :)

Opublikowano

mój BLB poleciał na autostradzie:

1) kapicie 235/45/17 - 215km/h...dodam, że do 200km/h bujał się be zająknięcia ;P

2) kapcie 205/55/16 - 220km/h

Generalnie do 200km/h ciągle przyśpiesza. Powyżej jest już problem:kox:

to ładnie:) jeszcze jak bym chipa walną na 170PS to lekko 230 pójdzie:)

- wg. mnie nie ma takiej opcj :cool1:
Opublikowano

zapytaj siemiana- on ma jobla na tym punkcie

Opublikowano

220 leci, rozpędzić się to jest pikuś, gorzej wyhamować ! seryjne heble nie wyrabiają, auto nurkuje, raz mi przy takiej prędkości koleś Mesiem zjechał na 3 pasmowej autobanie z środkowego pasa, na lewy, powiem szczerze - mało brakło i kupa w gaciach by była, but na hamulec i po dwóch pasach latałem jak szmata. seryjne blb nie nadaje się do takiej prędkości. Jest przeogromna różnica wyhamować auto np. z 180, a 220.

Opublikowano

hehe, Gryfi przywołałeś mnie to się wypowiem. Mój BLB leci po równym gdzieś 230. Z górki da się rozpędzić do 240 i w miare tą prędkość trzyma choć obroty to są już kosmiczne...

Ogólnie staram się tak nie jezdzić bo to zle dla silnika... :polew: :polew: :polew::D :laghing2: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 23:50_________________________________________________a hamuje w 6 sekund z 220 do 0. :)

Opublikowano

chyba wyhamowujesz :polew: a tak poważnie do jakiej prędkości te 6 sek ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.