Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gonie Ciebie w ilosci zaliczonych ... :naughty:

Nie bede na poczcie w najblizszym czasie, wiec moze byc zwrot do nadawcy

Opublikowano

Gonie Ciebie w ilosci zaliczonych ... :naughty:

Nie bede na poczcie w najblizszym czasie, wiec moze byc zwrot do nadawcy

:decayed:

Opublikowano

Nie wiem czy w dobrym wątku piszę... Pewnie już to zrobiliście a jeśli nie - prosze o skreślenie mnie z listy zlotu :confused4:

Rozmawiałem dziś w pracy ze swoim szefem - do wielkanocy wszystkie weekendy mam pracujące. Nie ma szans abym dostał wolne lub sie zamienił ;(

Przepraszam za niepotrzebne blokowanie listy... Pozdro!

Opublikowano
  • Autor

Tomeks - mozesz jeszcze mieć plakietke "Poziek"

Nie może :decayed:

Opublikowano

Tomeks - mozesz jeszcze mieć plakietke "Poziek"

Nie może :decayed:

:naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Hej :) sprawy się mają tak że wypadł mi w pon wyjazd do SZwecji i troche tam pobęde także na zlota nie dam rady przyjechać :confused4: niestety!!!!!

jak by był ktoś chętny to oddam swoje miejsce z osobą towarzyszącą :>

Opublikowano

jak by był ktoś chętny to oddam swoje miejsce z osobą towarzyszącą :>

Razem z osobą towarzyszącą ??? Oferta ciekawa. Szkoda, że nie możesz jechać, ale obiecujemy, że Twoją osobą towarzyszącą się zajmiemy bez różnicy z kim przyjedzie :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

jak by był ktoś chętny to oddam swoje miejsce z osobą towarzyszącą :>

Razem z osobą towarzyszącą ??? Oferta ciekawa. Szkoda, że nie możesz jechać, ale obiecujemy, że Twoją osobą towarzyszącą się zajmiemy bez różnicy z kim przyjedzie :naughty: :naughty: :naughty:

:evil: :evil: :evil:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

osobą towarzyszącą miał być facet także... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

osobą towarzyszącą miał być facet także... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:sick3:

jak dobrze że się na to nie pisałem :polew:

Opublikowano

osobą towarzyszącą miał być facet także... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Założyłem od razu, że bierzesz koleżankę ... trudno ... jednak po przemyśleniu uważam, że osoba towarzysząca nie jest już potrzebna :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

osobą towarzyszącą miał być facet także... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:sick3:

jak dobrze że się na to nie pisałem :polew:

tutaj możesz ściemniać ............ale Twoje propozycje na PW mówią coś innego :gwizdanie:

Opublikowano

osobą towarzyszącą miał być facet także... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

także cieszymy się, że nie przyjedziecie :decayed:

Opublikowano

osobą towarzyszącą miał być facet także... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

także cieszymy się, że nie przyjedziecie :decayed:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

pany tak się zastanawiam. alko jest w cenie zlotu czy trzeba coś brać do bagażnika ?

Opublikowano

Brac :wink4:

Opublikowano

sie weźmie :decayed: a jak to jest z tym czasem wolnym. jeśli się ktoś nie zapisze na moczenie pisiora czy sanki to zostaje spacer lub zalewanie szyji? jak to wyglądało w tamtym roku?

Opublikowano

Dokaladnie pimpong,picie,spacer,spanie,internet...itp

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.