Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

short video edit ze zlociku:

http://vimeo.com/10690683

nice :decayed:

Miron na końcu :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

fajnie, że się Wam podoba! :notworthy:

trochę mało dynamiki, zabrakło ulicznych :kox: akcji,poza tym pierwszy raz miałem okazję coś takiego składać więc następnym razem podejdę zupełnie inaczej do tego tematu... mam nadzieję, że na letnim będzie więcej zwiedzania innych aut, bo o akcje streetowe się nie martwie....

Opublikowano

Filmik fajny ,tyle ,że zlot już chyba 8 ,a czwarte to urodziny klubu :good:

Opublikowano

Filmik fajny ,tyle ,że zlot już chyba 8 ,a czwarte to urodziny klubu :good:

poprawione

Opublikowano

Filmik fajny ,tyle ,że zlot już chyba 8 ,a czwarte to urodziny klubu :good:

7 zlot :gwizdanie:
Opublikowano

Filmik za***isty :notworthy: może bym Ci podesłał moje filmy i byś coś zmontował , albo byś mi podał nazwe programu jeżeli to nie tajemnica i bym sie pobawił coś :wink4:

Opublikowano

Retrikal :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

short video edit ze zlociku:

http://vimeo.com/10690683

Filmik :good:

tylko ten KOKS na końcu :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

:decayed:

Krolu uważaj zeby temu Koksowi kiedys nerwy nie puściły bo Cie nie poznamy :polew:

Opublikowano

short video edit ze zlociku:

http://vimeo.com/10690683

Filmik :good:

tylko ten KOKS na końcu :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

:decayed:

Krolu uważaj zeby temu Koksowi kiedys nerwy nie puściły bo Cie nie poznamy :polew:

spoko pod Forum są kamery - już raz mi życie uratowały :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

short video edit ze zlociku:

http://vimeo.com/10690683

dobra robota :good:

Opublikowano

Retrikal :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

:good:

Opublikowano

short video edit ze zlociku:

http://vimeo.com/10690683

elegansio :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Filmik :kox:

BTW Zlot 7 a nie 8 :gwizdanie:

Opublikowano

Filmik rewelka :good: :good: :good:

Keżor montuj coś ze swoich nagrań :wink4:

Opublikowano

Filmik fajny jedynie :foch: bo kiedy mógł to wycinał cały czas jedynego rodzynka w całym składzie :gwizdanie:

Opublikowano

Filmik :kox:

BTW Zlot 7 a nie 8 :gwizdanie:

jak dla mnie 8y , bo mało osób wie , że przed pierwszymi urodzinami klubu , był zlot na mazurach , było na nim chyba z 10 osób , ale miał wtedy miano zlotu :wink4:http://www.a4-klub.pl/smf/zlot_mazury_lipiec-t821.0.html :hi::decayed:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 16:20_________________________________________________

Keżor montuj coś ze swoich nagrań :wink4:

jakbym umiał to bym zmontował , a poza tym nagrywałem cyfrówką i jak zobaczyłem filmik od REtrikala to aż wstyd coś wrzucać :confused4:
Opublikowano

gratuluję takiego filmiku:) milo się go ogląda:)

papajk.jpg

z dedykacją dla tych wytatuowanych:){kaśka}

Opublikowano
  • Autor

short video edit ze zlociku:

http://vimeo.com/10690683

:good::notworthy:

albo byś mi podał nazwe programu jeżeli to nie tajemnica i bym sie pobawił coś :wink4:

Ja się bawiłem czymś takim jak Ulead VideoStudio 11

Filmik :kox:

BTW Zlot 7 a nie 8 :gwizdanie:

jak dla mnie 8y , bo mało osób wie , że przed pierwszymi urodzinami klubu , był zlot na mazurach , było na nim chyba z 10 osób , ale miał wtedy miano zlotu :wink4:http://www.a4-klub.pl/smf/zlot_mazury_lipiec-t821.0.html

Była już dyskusja na ten temat.

Chwile Cię tu nie było, troche przegapiłeś :decayed:

Oficjalnie to były IV urodziny i VII ogólnopolski zlot.

Ten link co wkleiłeś to nie jest I ogólnopolski zlot :)

Opublikowano

z pozdrowieniami dla ŁATKA i jego biutiful glasys :naughty: biuuutiful sanglasys... :polew:

DSC04671.JPG

{kaśka}

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.