Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(


egon47

Rekomendowane odpowiedzi

Egon a kiedy bierzesz się za wnętrze?:whistling:

spokojnie spokojnie niech z zewnątrz skończy jeszcze te chromowane listewki w pezdu niech idą i bedzie git:grin:

dokladnie na spokojnie narazie mnie troche szarplo zewnatrz mysle wszystko w swoim czasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egon wiesz dlaczego pytam o wnętrze?:whistling:

te pare "niedociągnięć" powinno już dawno być zlikwidowanych.... z zewnątrz a'la RS, a w środku.....:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm co dokladnie na mysli kiera do obszycia i kubelki do obszycia i pranie?? wiem wiem w swoim czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egon, mogłeś napisać/zadzwonić, z chęcią bym przyjechał pościągać te zayebiste chromy :doh:

Przód niżej, kółko w jaśniejszy srebrny + poler rant i będzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty możesz pokazywać body rs4 z takim chromem :facepalm: To tak jak Kowi chlapacze i hak miał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty możesz pokazywać body rs4 z takim chromem :facepalm: To tak jak Kowi chlapacze i hak miał :decayed:

tu sie akurat nic nie zmieniło:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, fajnie, a gdzie kratki i dalej te chromy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty możesz pokazywać body rs4 z takim chromem :facepalm: To tak jak Kowi chlapacze i hak miał :decayed:

tu sie akurat nic nie zmieniło:facepalm:

Kurfaaa oyrginalny westfalia:blowup:

Egon teraz progi zrób tak jak ten amigo od zielonego avanta, co niedawno wklejałem fotki na battalionie:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm co dokladnie na mysli kiera do obszycia i kubelki do obszycia i pranie?? wiem wiem w swoim czasie

Robi robotę.

Nic Ci nie pozostaje tylko nadążyć za zewnętrznym wyglądem i wsadzić Recaro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zlotu ogólnopolskiego zdjecia nie sa mojego autorstwa :) auto niestety po trasie upierniczone i bez kratek z przodu ale mysle ze za niedlugo skompletuje i było dwie godziny meczarni zeby sciagnac chrom z listw dzwiowych

DSC01794J_rnnshpn.JPGDSC01792J_rnnshhh.JPGDSC01800J_rnnshhs.JPGIMG0664JP_rnnshrh.JPG

IMG0774JP_rnnshrr.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

205057_img299.jpg

Dawid obczajałem dokładnie Twoją B5 i audina super zrobiona ze smakiem, to co mi się podobało to franca wyglądała jak na koxie:kox:

Jeszcze by poszerzyć nadkola ala RS4 to byłaby idealna jak na drożdżach, fele robiły robotę :wink4:

Ja nie przyjechałem na 19" to nie chciałem ich przypadkiem gdzieś skrzywić bo idą na sprzedaż postanowiłem.

A wyżej fotka mojego autorstwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo to do bukowiny większe dziury niż na Kraku:grin:

Oj nie nie:grin: Tylko o to chodzi że nie chciałem ich zakładać bo znów bym je zdjął przed zimą:decayed:

Zresztą jak by miał na nich wozić Kubę Bielaka to pewnie by podskakiwał jak na taczkach a ta to na 16" pełna kulturka była :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo to do bukowiny większe dziury niż na Kraku:grin:

Oj nie nie:grin: Tylko o to chodzi że nie chciałem ich zakładać bo znów bym je zdjął przed zimą:decayed:

Zresztą jak by miał na nich wozić Kubę Bielaka to pewnie by podskakiwał jak na taczkach a ta to na 16" pełna kulturka była :grin:

:kox:, miałem tam podjechać w niedziele, ale wstałem o 12:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:, miałem tam podjechać w niedziele, ale wstałem o 12:facepalm:

spier.doliles jak mlody ksiadz slub:facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:, miałem tam podjechać w niedziele, ale wstałem o 12:facepalm:

spier.doliles jak mlody ksiadz slub:facepalm:

nawet mi nie mów:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...