Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Moje pierwsze Audi a4 Blau :))


szolo78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wstawiam kilka fotek mojego pierwszego Audi a chyba 8go z kolei w ogóle auta. Jest takie jakie sobie założyłem, poza tym że kupiem lekko uszkodzone i musze dołożyć jeszcze pare złotych na naprawe..... Jest to autko A4 S4 z 2005 r niebieski metalic, przebieg 89000 km, Poniżej kilka fotek. Nie to żebym się chwalił :)) A tak poważnie pokazuję te fotki Drodzy forumowicze ponieważ mam mały problem.... Jak widać na zdjęciu boku auta jest to wersja S-Line i jako takie było reklamowane i takie kupiłem (znaczki, wykończenie alu, felgi 17 alu, sportowe zawieszenie, biksenon itp). Znajomy twierdzi jednak że to nie jest S-Line ponieważ nie ma znaczka z przodu na grilu (może to po stluczce) ale tez na kierownicy, po str pasażera, nie ma tez wyszytego symbolu Sline na pokrowcach?? Czy możliwe że jest to wersja S Line bez tych wszystkich pierdół czy po prostu jest to wersja Avant a jakiś Niemcór podpicował ją sobie troche pod S Line? Jak to najlepiej spr?? Może jako doświadczeni forumowicze pomożecie rozwiązać mi tą zagadke ?? Z góry dzięki

http://www.fotosik.pl/usun_zdjecie.php?dCode=a1320a20a5a76b8171d6b09d076235

zo759.jpg

[br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 15:56_________________________________________________chyba poprzednio wstawiłem zły link, sorki kolejne foto mojej A4:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d8f61575d54eebf5.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zwykle a4 b7, zadne S4 (moje tez ma w briefie S4 jak z reszta wiekszosc A4).

Popraw sobie profil :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tez tak kombinowałem... Oznaczenie S4 jest wzięte z Briefu niemieckiego.....??

S4 to zupelnie inne auto...

widze ostatnio dziwna mode na wpisywanie S4 do profilu...

a popraw jeszcze bo masz do tego B5 wpisane w profil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha rozumiem i dzieki za wyjaśnieinie. W briefie jest jeszcze typ 8E.A co z tym S Line ?? Może to być wersja salonowa - nie ze wszystkimi "bajerami" czy raczej "samoróbka" jakiegoś niemca?? Przesyłam jeszcze kilka fotek w linkach .

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1d2fa26446aad0b7.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0bbdf14359bae5d8.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4b10aba9ce6833e2.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/582e3c59e5b298f0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczek s-line na drzwiach nie naklejony w dobrym miejscu :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 16:48_________________________________________________

..... A co z tym S Line ?? Może to być wersja salonowa - nie ze wszystkimi "bajerami" czy raczej "samoróbka" jakiegoś niemca??

tak ogólnie mówiąc to z s-line'a nie ma nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli d*pa a nie S Line ale i tak mi sie podoba, zobaczymy jak będzie spisywało sie w trakcie użytkowania, szczególnie silnik BLB narazie jest nakrecone 89 tys km wiec mysle ze jeszcze oki a co dalej się okaże.....

Pozdrawiam i dzięki za "oświecenie":))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z s-line nie ma nic

z s4 tez nie ma nic :)

ogolnie z wyposazenia dodatkowego poza alu felgami tez nic nie widze :)

pozatym.... ladna seria :) tylko przeklej znaczek s-line z drzwi na listwe .... bo wyglada jakby to zle poskladal pan edzio w lakierniu po wypadku

jakies zmiany przewidujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to fakt teraz dopiero zauważyłem że znaczek "przesunął" się z listwy trochę wyżej :)) Z tego co jeszcze pisza to z S ma lusterka i klamki w kolorze, zresztą nie ważne czy S line czy Nie. Ważne żeby się nie psuło, głownie silnik się sprawował. Ogólnie podoba mi sie ten kolor bo jest ich mało w tym kolorze choć czarny to klasa ale trafiło sie takie i jest ok. Co do zmian to niewiem. Na razie muszę je doprowadzić do porządku ( wymiana tylni zderzak , tylna klapa, wyklepać tylni błotnik i pomalować). Zastanawiam sie tylko że jeśli i tak mam do kupienia tylni zderzak (z czujnikami parkowania) to czy nie kupić jakiegoś "dobajerzonego" z innej wersji lub jakiegoś "po Lifcie" Macie może jakieś propozycje dla mnie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z s-line nie ma nic

z s4 tez nie ma nic :)

ogolnie z wyposazenia dodatkowego poza alu felgami tez nic nie widze :)

pozatym.... ladna seria :) tylko przeklej znaczek s-line z drzwi na listwe .... bo wyglada jakby to zle poskladal pan edzio w lakierniu po wypadku

jakies zmiany przewidujesz ?

No ja z wyposażenia widzę, grzane fotele, skórę na kierownicy, i ksenon/bixenon ( ciekaw jestem czy układ spryskiwania działa i czy jest układ samopoziomowania?)

Auto ma bardzo ładny kolor...

Zdejmij te doklejone znaczki s-line bo wygląda to nieciekawie dla tych co znają się w temacie ;)

Życzę dużo radości z auta i bezproblemowej obsługi auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no wstawki na masce są do zlikwidowania, taki juz był- stiuningowany przez niemca :)) Pozdrawiam,[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 08:29_________________________________________________układ spryskiwania działa, samopoziomowania bi-ksenonów tez. Znaczek S Line przekleje:)) Co do "karbonowych" wstawek na masce s,ą różne opinie wiec sam juz nie wiem :confused4:

moze wiecej opini , heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się! sam szukałem A4 Avant, ale niestety się nie udało... bezawaryjnej jazdy życzę! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakiet światło ma:) i listwy dekory ma pakietowe daj lepsze zdjecia srodka w nocy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...