Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Jak sprawdzić wtryskiwacze VAG-iem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy tak jak w temacie.

Szukałem ale nie znalazłem.

Czy jest możliwość sprawdzenia wtryskiwaczy czy są 100% sprawne?

Opublikowano

Do konca to nie jest mozliwe.Ale mozesz zerknac korekcje w kanale 013

Opublikowano

Koledzy tak jak w temacie.

Szukałem ale nie znalazłem.

Czy jest możliwość sprawdzenia wtryskiwaczy czy są 100% sprawne?

test vagiem,w okienku,gdzie masz wejscie do blokow pomiarowych,odczytu bledow itp,na dole ,po prawej stronie masz zakladke "output test"...w benzynie mozesz sprawdzic tak prace wtryskiwaczy,wiec wydaje mi sie,ze w dieslu tez :wink4:

05411b3f2223ee24.png

Opublikowano

...

Opublikowano

nie będzie dżyt dżyt :polew:

AFN ma wtryskiwacze sterowane mechanicznie (przez pompę) a nie elektroniką. W grupie 013 można sprawdzić korekcje ale one nie muszą jednoznacznie powiedzieć czy wtryski są niedobre to może być wiele innych rzeczy niedobrych.

Opublikowano
  • Autor

A możesz podać jakie powinny być wartości dla pomiaru grupy 13 dla silnika afn?

Opublikowano

im bliższe 00 tym lepiej znaczy zdrowy silnik i wtryski

Opublikowano

...

Opublikowano

Witam mam pytanie czy mając takie korekcje jak na logu który podaje jest możliwy spadek kompresji bo ciężko odpala

1CEvKi.jpg

Opublikowano

Witam mam pytanie czy mając takie korekcje jak na logu który podaje jest możliwy spadek kompresji bo ciężko odpala

1CEvKi.jpg

Kolego korekcje masz IDEALNE.Moze kat wtrysku masz zły i dlatego tak pali,swiece moga byc spalone

Opublikowano

kąt wtrysku 47-53 świece wszystkie wyjęte sprawdzone świecą na biało chyba że paliwo się cofa bo przy odpalaniu tak dziwnie kuca lecz nie zapala od razu tylko trzeba chwile kręcić

Opublikowano

Vag wyrzuca jakies bledy.Moze pompa juz troche kuca.Wrzuc log 001.Probowales dawke startowa zwiekszyc

Opublikowano

żadnych błędów nie ma a oto log 001

1j2MUJ.jpg

Opublikowano

żadnych błędów nie ma a oto log 001

1j2MUJ.jpg

Ja bym dawke startowa zwiekszyl.A odpala na cieplym tez ciezko?

Opublikowano

tam w 5 kanale jest fabryczne 32768 dałem na max wyszło 32600 więcej się nie da

Opublikowano

tam w 5 kanale jest fabryczne 32768 dałem na max wyszło 32600 więcej się nie da

I dalej źle pali?

Opublikowano
  • Autor

U mnie wygląda to tak jak poniżej, co o tym sądzicie?

Saturday 2 January 2010 12:37:48

028 906 021 GN 1,9l R4 EDC 30SG 1437

Group A: '013

Cyl 1 Cyl 2 Cyl 3 Cyl 4

TIME -2 to +2 -2 to +2 -2 to +2 -2 to +2

MARKER STAMP mg/R mg/R mg/R

0,38 0,07 -0,49 -0,12

0,78 0,07 -0,49 -0,09

1,18 0,05 -0,52 -0,12

1,58 0,07 -0,52 -0,12

1,98 0,07 -0,52 -0,12

2,38 0,05 -0,52 -0,12

2,78 0,05 -0,52 -0,12

3,18 0,05 -0,54 -0,12

3,58 0,02 -0,56 -0,12

3,98 0,02 -0,56 -0,12

4,38 0,02 -0,54 -0,12

4,78 0,02 -0,56 -0,12

5,18 0,02 -0,56 -0,12

5,58 0 -0,56 -0,09

5,98 0 -0,54 -0,09

6,38 0 -0,54 -0,09

6,78 0 -0,54 -0,09

7,18 0 -0,54 -0,09

7,58 0,02 -0,54 -0,09

7,98 0,02 -0,52 -0,09

8,38 0,02 -0,52 -0,09

8,78 0,02 -0,52 -0,09

9,17 0,02 -0,52 -0,09

9,57 0,05 -0,52 -0,12

9,97 0,05 -0,52 -0,09

10,37 0,02 -0,54 -0,12

10,77 0,05 -0,54 -0,12

11,15 0,02 -0,54 -0,14

11,55 0,02 -0,54 -0,14

11,95 0,02 -0,54 -0,12

12,35 0,02 -0,54 -0,12

12,75 0,05 -0,54 -0,14

13,13 0,05 -0,54 -0,12

Opublikowano

Bardzo dobre korekcje

Opublikowano

panowie a co robi to ze przed wartoscia jest (-) lub (+) ?

grupa13.jpg

robilem pomiar dwz razy i dwa razy bylo to samo, czyli chyba jest idealnie, wiem ze jakis czas temu ok (pol roku) te wartosci byly wieksze ok 0,2-0,4 ale nie pamietam czy w plusie czy w minusie :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Bardzo dobre korekcje

Dzięki kolego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.