Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BAU] Moje "A4"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na razie dwa ale niebawem postaram się o więcej zdjęć :/

1lIsoJ.jpg

_2tcS.jpg

*

ABS (system zapobiegający blokowaniu kół podczas hamowania)

*

ESP (system stabilizujący tor jazdy)

*

skrzynia biegów: automatyczna, 5-cio biegowa

Pakiet Shadow Line (wszystkie elementy dekoracyjne w kolorze czarnym)

*

parktronic tył

*

lodówka w schowku

*

szyber dach

*

tempomat

*

reflektory XENONOWE

*

halogeny

*

6x Air Bag

*

lakier czarny metallic

*

duża nawigacja GPS NaviPlus

*

rozszerzony komputer pokładowy

*

wspomaganie kierownicy

*

klimatronik dwustrefowy

*

fotele S-Line (podgrzewane) z elektryczną regulacją podparcia odcinka lędźwiowego dla obu foteli przednich

*

fotele w pełnej elektryce

*

podłokietnik przód/tył

*

radio CD + ZMIENIARKA na 5CD (w schowku)

*

nagłośnienie BOSE SOUND SYSTEM

*

oryginalny sobwoofer oraz wzmacniacz w bagażniku

*

podgrzewane i elektrycznie sterowane lusterka

*

fotochromatycznie ściemniane lusterko wewnętrzne

*

centralny zamek z pilotem

*

szyba tylna podgrzewana

*

4x elektryczne szyby

*

domykanie oraz otwieranie szyb pilotem

*

felgi aluminiowe S-Line 17"

*

zawieszenie sportowe S-Line

*

Exterieur Pakiet S-Line (Style Pakiet Plus)

*

przedni zderzak S-Line ze sportowymi wylotami powietrza

*

osłona chłodnicy w optyce S-Line

*

emblemat Quattro na osłonie chłodnicy

*

immobilizer

*

kierownica regulowana w dwóch płasczyznach

*

Licht Pakiet (dodatkowy pakiet oświetlenia wnętrza)

*

telefon,

Opublikowano

Wygląda spoko :good:

Napisz też coś więcej o aucie, wyposażeniu no i wiadomo więcej zdjęć wraz ze środkiem

Opublikowano

No jeszcze jedno... to ta w środku :wink4:

_4pqS.jpg

Opublikowano

Ładna, ale wrzuć jakieś lepsze foty razem z wnętrzem :)

Opublikowano

Na pierwszy zut oka spoczko :wink4: czekamy na dalsze foty :rolleyes:

Opublikowano

Mniam.. Piekny ten przod :good:

Juz niedlugo..

:naughty:

Opublikowano

ładnei ładnei sie prezentuje.... :good:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 17:11_________________________________________________podobac mi się laciusie to 17" prawda????

Opublikowano

Z zewnątrz bardzo ładna. Dawaj foty środka :naughty:

Opublikowano

Zapowiada się bardzo fajnie :naughty: Ale jak piszą przedmówcy - więcej zdjęć :gwizdanie:

Opublikowano

zapodaj opis, wyposażenie, jakie mody planujesz i koniecznie ZDJĘCIA ŚRODKA bo mi się baaaaaaaaardzo podoba :) :gwizdanie:

Opublikowano

Spoko furacz :wink4: Jaka gleba u Ciebie? :evil:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

z opisu wynika że opcja mocno bogata gratulacje teraz czekamy na foty w śniegu

Opublikowano

Tak "laciusie" 17 :wink4: [br]Dopisany: 25 Styczeń 2010, 16:13_________________________________________________a jaką mam glebe to nawet nie wiem... :przebiegly:

Opublikowano

... jak to nie wiesz jaką masz glebę ... :shocked:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

szybka sesja...

rU5NS.jpg

SxON9.jpg

GzCJ9.jpg

GzFdi.jpg

Opublikowano

ja bym dołożył czarne relingi i ściemę :evil:

Opublikowano

piekne autoko , tylko faktycznie be zelingu tak jakos lyso

Opublikowano

o "ściemie" myślałem może nie długo :wink4: a relingi... raczej nie :mysli: pozdr i dzięki za opinie

Opublikowano

ładna czwóreczka...dobrze prezentuje się na mieście :cool1:

pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.