Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[PC] Call Of Duty 4 MW2 ...::::22:00 START::::...


Rekomendowane odpowiedzi

to pany o ktorej?pany co moze byc ze mi komp sie zacina w grze...jak kupilem gre pogralem moze z dzien i potem zaczely sie problemy,jak wychodzilem z gry ponownie nie chcialo wchodzic do niej (stacja nie wlasciwie zamykana itp)musialem wylaczyc kompa i wlaczyc ponownie,potem w samej grze po rundzie nie moglem wyjsc bo sie wieszal,przeinstalowalem system sformatowalem partycje wgralem gre od nowa i dalej to samo zagram cala runde potem zaczynam nast.i zaczyna lapac mula az w koncu staje calkiem....chyba komp nie jest zaslaby

AMD Athlon™ 64 processor 3500+

2,21GHz- 2GB ram

zasilacz 400w

grafika asusa 512mb ekran normalnie mam na 1280-1024,w grze gram na 1024-768

jak gram chlodze to wszystko nie zaleznym wiatrakiem i temp. CPU 38-40 st.

temp. system. 30-32st.

windows ori xp z serwis pakiem 2,wgrana 3,,,,,,,,,,,gra ori

o co moze chodzic,1 dzien gralo dobrze sie potem tylko schody a teraz po przeinstalowaniu systemu jeszcze gorzej,czy grafa asusa gryzie sie z xp,bo przy instalacji wyskakuje ze brak zgodnosci z windows,czy procek za slaby

wiec o co moze chodzic p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pany o ktorej?pany co moze byc ze mi komp sie zacina w grze...jak kupilem gre pogralem moze z dzien i potem zaczely sie problemy,jak wychodzilem z gry ponownie nie chcialo wchodzic do niej (stacja nie wlasciwie zamykana itp)musialem wylaczyc kompa i wlaczyc ponownie,potem w samej grze po rundzie nie moglem wyjsc bo sie wieszal,przeinstalowalem system sformatowalem partycje wgralem gre od nowa i dalej to samo zagram cala runde potem zaczynam nast.i zaczyna lapac mula az w koncu staje calkiem....chyba komp nie jest zaslaby

AMD Athlon™ 64 processor 3500+

2,21GHz- 2GB ram

zasilacz 400w

grafika asusa 512mb ekran normalnie mam na 1280-1024,w grze gram na 1024-768

jak gram chlodze to wszystko nie zaleznym wiatrakiem i temp. CPU 38-40 st.

temp. system. 30-32st.

windows ori xp z serwis pakiem 2,wgrana 3,,,,,,,,,,,gra ori

o co moze chodzic,1 dzien gralo dobrze sie potem tylko schody a teraz po przeinstalowaniu systemu jeszcze gorzej,czy grafa asusa gryzie sie z xp,bo przy instalacji wyskakuje ze brak zgodnosci z windows,czy procek za slaby

wiec o co moze chodzic p

po mojemu to masz problem z grafa, rozumiem ze jak nie grasz to komputer chodzi normalnie??

Moze masz wybulone kondensatory na grafice albo zacina Ci sie wiatrak i nie ma chlodznia[br]Dopisany: 12 Styczeń 2010, 19:50_________________________________________________ja tez moge zagrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis pocałujcie sie w d...... :decayed: mam nocke w pracy

wczoraj jak czekałem to nie było chętnych :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie jakas ekipa sie zebrala :) to o ktorej startujemy?

Boseron trzeba bylo kompa do pracy wziac.. :decayed: zgłoszenia poczekaja :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie jakas ekipa sie zebrala :) to o ktorej startujemy?

Boseron trzeba bylo kompa do pracy wziac.. :decayed: zgłoszenia poczekaja :kox:

kompa mam ale netu sie nie da podpiąć bo jest zablokowany na inne kompy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po mojemu to masz problem z grafa, rozumiem ze jak nie grasz to komputer chodzi normalnie??

Moze masz wybulone kondensatory na grafice albo zacina Ci sie wiatrak i nie ma chlodznia

grafe mam nowa,bo tamta sie spalila,jak gram chodzi niezalezny wiatrak wiec temp.sa male,dzis np.gra sie dobrze wczoraj juz nie dawalem rady i myslalem ze wyjeb....go przez okno a w dodatku znowu pojawil sie niebieski ekran i komp wylaczyl sie po czym nie chcial sie wlaczyc po restarcie dzis znowu restartowalem go z plyty z nowym windowsem,, moze byc tak ze jak poprzednio grafa sie uszkodzila to i plyta gl.dostala po pupie?

ps.jak nie gram jest ok

a druga sprawa jest taka ze jak zamkne gre i po jakims czasie chcem wejsc spowrotem to pojawia sie komunikat open in safe mode stacja nie byla wlasciwie zamykana itd....i gra nie odpala sie wyskakuje komunikat eror direct x encounteredan unrecoverable error i musze wylaczyc kompa i wlaczyc spowrotem i wtedy zadziala moze byc to spowodowane awaria plyty glownej?/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...