Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dakar 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szkoda, że tak to się potoczyło :confused4: ;(, a były bardzo duże szanse, żeby wygrał ten rajd. Mam nadzieje, że w przyszłym roku się uda :good:.

Opublikowano
  • Autor

Kolejny raz sedziowie sie popisali - jak Gordon zaczal zagrazac Francuzowi na 1 miejscu - zakwestionowali system pompowania opon w Hammerze??!! Taki sam system mial rok temu i wszystko bylo ok - przed tegorocznym Dakarem tez system byl ok?!

Peterhansel dzisiaj wygraj OS.

737d1910ec6fd500030f6a706700162a_0.jpg[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 19:41_________________________________________________

Czwartek 13.01.12

Hahaha - Relacja na Zywo - Euorosport - Gordon jak skonczyl etap okolo 20.15 naszego czasu - wysiadajac z auta od razu rzucil do dziennikarzy "Kiss my Ass!". Zaprowadzil ich na tył - podniósł mache i pokazał, że nie ma systemu dopompowującego koła - mimo to wygral etap z 15 min przewaga nad 2 zawodnikiem. I jeszcze rzucil na odchodne "Kiss my Ass - Inspectors!"

spojrzecie na tą predkosc:

Hołek po każdym checkpoincie dzisiaj miał 2 czas za Gordonem - jechal rewelacyjnie. Na mecie pojawil sie z 50 minutami straty do Gordona niestety- przed metą zakopał sie w piachu. Jest 12 dzisiaj i 10 w generalce.

SS10-HOLOWCZYC.1123.JPG

Małysz - wczoraj awaria sprzęgła i spadł na 59 pozycje po wczorajszym.

1_600_300.JPG

Wsrod motocyklistow Coma dzisiaj wygral i wrocil na 1 miejsce w generalce:

coma%202012%20dakar%20dust.JPG

Wśród cieżarówek pierwszy raz od wielu lat wygrywa Gerard de Rooy w Iveco - Kamazy słabo - dopiero 3 miejsce w generalce:

Z de Rooyem jedzie Polak - Darek Rodewald - mechanik z Olesna, który od kilku lat pracuje w Holandii w firmie rodziny de Rooyów. Wśród mechaników jest jednym z najlepszych na świecie specjalistów od rajdów. Takze bedzie polski akcent jesli de Rooy wygra:

SS10-DEROOY.1039.JPG

Opublikowano

A nasz Adaś który jest bo na onecie jest "?" zamiast pozycji.

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie dojechal - byc moze utknal na wydmach przed meta - tam gdzie wszyscy dzisiaj mieli problemy

Opublikowano

Leci teraz na eurosporcie, a przed sekundą Grzegorz Gac powiedział że Adaś właśnie przyjechał na metę :)

Opublikowano

Kamazy słabo bo nie ma Czagina :decayed:

Małysz jedzie za***iście :good: Wielkie brawa :notworthy:

Widać brak mocnych fabrycznych teamów (jak VW) które wymuszają wysoki poziom sędziowania i nie pozwalają na machlojki przy stoliku :sick3:

Hołek to profesjonalista, ale nie uważam że start w zespole razem z Peterhanselem to dobry pomysł. Przecież on musi wygrać. Nawet po trupach, byle do celu :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Hołek spokojnie moze wygrac z Peterhanselem ja sedziowie nie przeszkadzaja. na Baja Poland objechal go jak chcial.

Coma dzisiaj zgubil trase i Depres prowadzi w generalce znowu - jak jutro nic sie nie zmieni (a raczej to niemozliwe) - Francuzi wygraja ten Dakar.

Opublikowano

Hołek spokojnie moze wygrac z Peterhanselem

Może. Ale we francuskim rajdzie to już nie takie proste :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Zdaniem wielu - najtrudniejszy Dakar od wielu lat.

WYNIKI

MOTOCYKLIŚCI – KLASYFIKACJA GENERALNA

1. DESPRES (FRA) 19:28:11 (15:00 kary)

2. COMA (ESP) +53:20 (1:00:00 kary)

3. RODRIGUES (PRT) +1:11:17 (15:00 kary)

4. VILADOMS (ESP) +1:40:56 (15:00 kary)

5. SVITKO (SVK) +1:47:28

(…)

13. CZACHOR (POL) +4:39:09

29. DABROWSKI (POL) +9:22:52 (15:00 kary)

SAMOCHODY – KLASYFIKACJA GENERALNA

1. PETERHANSEL (FRA), COTTRET (FRA) 14:54:46

2. ROMA (ESP), PÉRIN (FRA) +41:56

3. DE VILLIERS (ZAF), VON ZITZEWITZ (DEU) +1:13:25

4. NOVITSKIY (RUS), SCHULZ (DEU) +2:11:54

5. GORDON (USA), CAMPBELL (USA) +2:16:53

(…)

10. HOLOWCZYC (POL), FORTIN (BEL) +6:59:38

38. MAŁYSZ (POL), MARTON (POL)

Quady

1. Alejandro Patronelli (Argentyna/Yamaha)

2. Marcos Patronelli (Argentyna/Yamaha)

3. Tomas Maffei (Argentyna/Yamaha)

4. Rafał Sonik (Polska/Yamaha) - jeśli byłby klasyfikowany

Ciężarówki

1. Gerard de Rooy (Holandia/Iveco) wraz z Dariusz Rodewald (POL) - pierwszy Polak, który wygrał Dakar (co prawda nie za kolkiem ale jednak :cool1:)

2. Hans Stacey (Holandia/Iveco)

3. Artur Ardavichus (Kazachstan/Kamaz)

30. Robert Szustkowski (Polska/Mercedes)

36. Grzegorz Baran (Polska/Man)

51-b.jpg

57-b.jpg

4f13d66097139_o.jpg

36-b.jpg

4f13d64ee83ad_o.jpg

4f13d6aae29a9_o.jpg

4f13d6d69a861_o.jpg

HOLOWCZYC.1640.JPG

HOLOWCZYC.1641.JPG

1_600_300.JPG

Opublikowano

Ładnie zrobione.

Dzięki :hi:

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

http://www.radio.szczecin.pl/index.php?idp=1&dtx=&szukaj=&s=2&idp=1&idx=82147

http://www.fia.com/en-GB/sport/calendar/Pages/cross_country1.aspx

I mamy imprezę motoryzaycjną z prawdziwego zdarzenia w tym roku w Polsce.

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

---------- Post dopisany 22-11-2012 at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany 23-01-2012 at 21:49 ----------

nowy team sie szykuje na Dakar, a w nim Nasser i Sainz:

---------- Post dopisany 30-12-2012 at 00:38 ---------- Poprzedni post napisany 22-11-2012 at 18:08 ----------

Coma stracił Dakar, Dakar stracił gwiazdę

Opublikowano

Małysz teraz ma za cel być w pierwszej 20tce, zobaczymy czy mu się uda :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jest na to spora szansa. ja mysle ze pod nieobecnosc Comy sznase na podium duza ma Przygonski - jesli motor nie zawiedzie.

---------- Post dopisany 05-01-2013 at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany 30-12-2012 at 13:45 ----------

dakar2013.jpg

No to jedziemy.

Rajd Dakar: Rozpoczyna się najtrudniejszy na świecie wyścig - Rajdy terenowe - SportoweFakty.pl

Opublikowano

The Dakar Rally | News | Results | Standings - Yahoo! Eurosport UK

Trzeba sprawdzić o której będą te relacje na Eurosporcie jak co roku :)

A więc Eurosport 2, godz. 19:00 I etap 30 minut :arrow2:PROGRAM EUROSPORT Z DNIA 05-01-2013 - Consumer Site

:banan:

---------- Post dopisany at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ----------

74532_432316750173030_1997696254_n.jpg

16770_432115416859830_1270855650_n.jpg

Opublikowano

No ja niestety nie śledzę rajdów, ale co nie co słyszy się w telewizji :)

Opublikowano
  • Autor

Po prologu:

Samochody:

1. Sainz, Gottschalk Buggy 000:07:40

2. Alvarez, Graue Toyota +00:00:08

3. Al-Attiyah, Cruz Buggy +00:00:10

4. Chicherit, Garcin SMG +00:00:10

5. Chabot, Pillot SMG +00:00:12

8. Hołowczyc, Palmeiro Mini +00:00:34

14. Małysz, Marton Toyota +00:00:46

Motocykle:

1. Lopez Contardo KTM 000:07:51

2. Verhoeven Yahama +00:00:01

3. Quintanilla Honda +00:00:05

4. Cabrera Kawasaki +00:00:11

5. Despres KTM +00:00:13

12. Przygoński KTM +00:00:30

37. Czachor KTM +00:01:08

39. Dąbrowski KTM +00:01:08

Quady:

1. Flores Seminario Yamaha 000:09:22

2. Husseini Honda +00:00:11

3. Patronelli Yamaha +00:00:15

4. Casale Yamaha +00:00:20

5. Koolen Honda +00:00:39

8. Sonik Yamaha +00:00:43

24. Łaskawiec Yamaha +00:01:52

Opublikowano
Po prologu:

Samochody:

1.Sainz, GottschalkBuggy000:07:40

2.Alvarez, GraueToyota+00:00:08

3.Al-Attiyah, CruzBuggy+00:00:10

4.Chicherit, GarcinSMG+00:00:10

5.Chabot, PillotSMG+00:00:12

8.Hołowczyc, PalmeiroMini+00:00:34

14.Małysz, MartonToyota+00:00:46

Motocykle:

1.Lopez ContardoKTM000:07:51

2.VerhoevenYahama+00:00:01

3.QuintanillaHonda+00:00:05

4.CabreraKawasaki+00:00:11

5.DespresKTM+00:00:13

12.PrzygońskiKTM+00:00:30

37.CzachorKTM+00:01:08

39.DąbrowskiKTM+00:01:08

Quady:

1.Flores SeminarioYamaha000:09:22

2.HusseiniHonda+00:00:11

3.PatronelliYamaha+00:00:15

4.CasaleYamaha+00:00:20

5.KoolenHonda+00:00:39

8.SonikYamaha+00:00:43

24.ŁaskawiecYamaha+00:01:52

Na eurosporcie gadaja że holek szósty

wysłane z Commodore 64

Opublikowano

Ja kibicuję też ciężarówce nr.540 jedzie tam kolega jako pilot Boba Bartek jest to jego debiut ale myślę że da radę :wink:

---------- Post dopisany at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ----------

wyniki

ARGENTINA CHILE PERU DAKAR 2013

Opublikowano

Jestem pełen podziwu dla Adama,jeśli będzie w tym roku w pierwszej dziesiątce,to bezkrytycznie zostanie moim idolem i wystrugam własnoręcznie popiersie z jego podobizną i postawię przed wejściem do domu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.