Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zarysowany lakier


D3xter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Właśnie siedzę z zepsutym humorem.

Dzisiaj jakaś %$@&*! menda zrobiła mi rysę na lakierze na tylnych drzwiach od pasażera. Wcześniej też ktoś zrobił rysę na tych drzwiach i kilka rys na masce.

Nie miałem dzisiaj aparatu więc nie robiłem fotek ale w środę postaram się zrobić zdjęcia uszkodzeń. Nie wiem jak ocenić te zarysowania. Nie są one do gołej blachy ale są widoczne i mnie denerwują.

Może macie jakiś pomysł jak usunąć takie rysy samodzielnie aby obyło się bez wizyty u lakiernika (nie chcę lakierować całych elementów).

Z tego co mi powiedziano, to kredka chyba nie zda tu egzaminu. A może jakiś lakier i delikatnie pędzelkiem zamalować a potem to jakoś wypolerować?

Będę wdzięczny za wszelkie porady.

:cry:

P.S. Gdzie się uchowały takie bydlaki i debile co nie szanują cudzej własności? Szkoda mi słów ale jakbym złapał gnoja to nie wiem co bym zrobił.

Czy Wam również przytrafiają się takie rzeczy?

Pozdrawiam

D3xter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO niestety,żyjmy w takim kraju-ja nie mam to Ty też nie będziesz miał :bicz:

Kredka odpada,pokryje Ci (o ile pokryje) jednorazowo. W pierwszym poście masz firmę,która wg mnie jest rewelacyjna jeśli chodzi o produkty do pielęgnacji autka.Sam kupiłęm paste i jestem mega zadowolony. Poczytaj,coś znajdziesz.

Jeśli są to głębokie rysy do podkłądu to ciężko będzie bez lakiernika,ale najpierw poczytaj o tych produktach,być może znajdziesz coś,co Ci pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothDBMA

Stary a co myślałeś??

Dorobiłeś się A4 a taki burak nie.....

JA nie mam to chociaż Jemu zarysuję bogaczowi jednemu, niech nie będzie lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem ostatnio bardzo podobny problem z tym ze to moja byla kobieta zarysowala mi caly bok w mojej :a4fan: nie wiem czym to bylo ale rysy byly noooo w niektoryuch msc glebokie. pojechalem do lakiernika i stwierdzil ze nie ma sensu malowac elementow zrobi polerke i prawie wszystkie rysy znikna. Jednak postawilem na swoim kupilem lakier i pomalowal mi elementy dokladnie w tym msc gdzie byly rysy a nie cale elementy. nastepnie odbyla sie polerka calego samochodu. Zrobil mi do doskonale bylem i jestem zadowolony a sam lakiernik zaskoczony. Koszt takiej sprzeczki z byla kobieta to 250zl :cool: [br]Dopisany: 29 Maj 2007, 10:00 _________________________________________________mam gdzies fotki z rysami i po naprawie postaram sie wrzucic :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to zła kobieta była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak głęboka rysa (jest zagłębienie) to nic nie zrobisz pastami - ktoś mi to samo zrobił niestety.

Lekko ścierna jest również pasta Turbo (firma K2) chyba 8-11 zeta jeżeli to jest otarte tylko to nią można to spolerować też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat, bo też mam rysy do zlikwidowania.

Mój problem polega jednak na tym, że :a4fan: ma bardzo słaby lakier (być może poprzedni właściciel często robił polerkę) - praktycznie po każdym myciu znajduje jakieś nowe rysy.

Są one bardzo delikatne, ale są - polerka odpada, bo bo zdarłbym pewnie cały lakier.

Czy można jakoś wzmocnić lakier - nie bardzo mi się uśmiecha malowane całego samochodu :sad:

Czy można j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie można by dać samego klaru? Ale nie znam sie na lakierce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D3xter jak pomalujesz autko to będzie działać jak płachta na byka na tą mendę także się nie zdziw jak będziesz miał to samo albo i gorzej, musisz albo przyłapac fiuta albo zostawiać auto z zerowum dostepem dla postronnych osób :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...