Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Czy zapowiada się jakieś grupowe chipowanie na wiosnę (Wrocław) ?


vronka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

jeżdżę sobie radośnie swoją niunią od maja 2009 i jestem bardzo zadowolony. Z góry zakładałem, że pojeżdże z rok, odłożę kasę i udam się na wirusowanie.

Do rzeczy. Chciałbym w okolicach marca pojechać do Dynosoft na moda - sam program. Chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś szanse na akcję grupową? A może, jeżeli nikt nic nie słyszał to może poprostu zgadajmy się w kilka osób i sami zaproponujmy chłopakom z Dynosoft grupowe chipowanie?

Ja jestem chętny na marzec ale może być to koniec lutego a może być też później. Nie wiem jak z terminami w Dyno bo się nie dowiadywałem ale pierwszy krok trzeba zrobić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonisz do Dyno, pytasz czy jest możliwość grupowego chipowania, zapytasz ile potrzeba aut żeby cena była np. 1000 zł

potem zakładasz temat, szukasz ludzi i robicie grupowe chipowanie

jeśli Sam się tym nie zajmiesz to nikt inny do Ciebie nie przyjdzie i nie zaproponuje :gwizdanie:

więc dzwoń i załatwiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moim terenie sama zmiana softu to 600-800zl

u kogo ?? :wink4:

Ja osobiscie zamierzam jakos marzec-kwiecien jechac do dynosoftu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się przymierzam do zmiany softu, ale tak na wiosnę bo jeszcze mam parę rzeczy do zrobienia z autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autoseba

Że tak powiem druciarstwem mi zalatuje :thumbdown:

W Legnicy jest również Pan inż. Lisik "Velostat" - sieje softy w avf/awx za chyba 600pln (wgrywa gotowce), ale zdecydowanie wolałbym dołożyć te 400pln i pojechać na grupowe do Dynosoftu. Zresztą zrezygnowałem z ostatniego z przyczyn rodzinnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , Ja tez bylbym chetny na grupowe chipowanie ale tak Kwiecien lub Maj , sam jeszcze nie wiem dokladnie kiedy zawitam do kraju bo bede jechal z UK ale jak cos to bede sledzil ten watek i zapisuje sie jak terminy beda mi pasowaly i innym tak ze. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jak dla mnie kwiecien maj jest ok. Myslę, że wybiorę sie w takim razie do dyno na rekonesans i dowiem sie o warunki grupowego. POstaram się ustalic wszystko w tym tygodniu i napisze co i jak.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kwiecień/maj, to ja również się piszę - obiecałem chłopakom, że się zrehabilituję za poprzednią rezygnację i ich ładną postawę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez jestem zainteresowany na marzec-kwiecien pozdrawiam :hi:m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem jak widać będzie solidna grupa na wiosnę, jeśli się znów coś nie wydarzy :good:

Czy ktoś wstępnie już coś ustalał z DS Wrocław??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

jako autor wątku czuję się w obowiązku podjechać do nich i omówić szczegóły. Natomiast w związku z tym że mieszkam i pracuje po drugiej stornie miasta i czasu ciągle brak nie moge sie zmobilizowac zeby sie do nich wybrac. Postaram sie to zrobic w tym tygodniu i od razu dam znac co i jak. Jak mozecie podpowiedziec jak sie do nich dojezdza bo z mapy wynika ze to niezle zakamareki:)

Update:

Skontaktowalem sie mailowo z mirasem i mam juz wstepne informacje. Szczegoly (np wstepne terminy i rozlozenie akcji w czasie) ustale w piatek lub najpozniej w poniedzialek bo akurat bede w okolicy.

Sprawa wygląda następująco: jak uzbieramy 10 furmanek to cena grupowego wyniesie 1000zl (ktos piasal ze dla ludzi z klubu robia za 1200 i nie oplaca sie dla 200zl robic grupowego - jak dla mnie to 200zl piechota nie chodzi a zmontowac grupe to nie taki wielki wysilek:))

Dodatkowo pobierac beda 100zl zaliczki - wpisowego (gotowa, przelew) jako zabezpieczenie, zeby miec pewnosc ze nikt sie nie wylamie.

Przegladajac niniejszy wątek naliczyłem następujące osoby chętne na chipsa w okresie od marca do początku maja:

1. vronka

2. wojtas-audi

3. Pretor

4. Koval81

5. Marcin9680

6. Cordii

7. Simon877

8. Srebrny87

9. Gala

Proszę wszystkich wpisanych o potwierdzenie tu w topicu lub na PM u mnie, że nadal podtrzymują zainteresowanie sprawą. Jeżeli wszyscy potwierdzą to brakuje nam jednej osoby do limitu. Oczywiscie im więcej nas będzie tym lepiej - może da się coś jeszcze urwać z ceny;) Jeżeli do końca tygodnia będe miał wasze potwierdzenia to będe mógł konkretnie rozmawiać o terminach i zaczniemy się umawiać. Myślę, że to dobrze, że robimy to z wyprzedzeniem bo jest czas na uciułanie grosza:)

pozdrwiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak najbardziej jestem zainteresowany,wprawdzie musze jechac na diagnostyke a chce to zrobic u Dynosoft wiec jak wszystko bedzie ok to termin jak najbardziej aktualny.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...