Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Czy zapowiada się jakieś grupowe chipowanie na wiosnę (Wrocław) ?


vronka

Rekomendowane odpowiedzi

kolego kolo wrocka na zernikach jest c-tronic robia z hamownia full opcje znaja sie na rzeczy a biora 1000zl za starsze typu b5 a za nowsze silniki 1200

100 % Lepiej w Dynosofcie, c-tronic nie jest polecanym "warsztatem" :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego kolo wrocka na zernikach jest c-tronic robia z hamownia full opcje znaja sie na rzeczy a biora 1000zl za starsze typu b5 a za nowsze silniki 1200

No niestety opinie na temat C-Tronic'a są że tak powiem mocno podzielone, nie tylko u nas, ale na innych forach również. Jeśli Wrocław to tylko 2 firmy wchodzą w grę, mianowicie Dynosoft oraz Jetronik - chyba kolego, że chcesz się udać do AutoSeby :naughty:

Panowie - może jakaś aktualizacja listy czy coś, bo nie wiadomo co i jak w temacie. Chłopaki w temacie o softach u Rogala nazbierało prawie 50 aut, a u nas nie można się zmobilizować na 10 :shocked:??

W końcu wszyscy w mazowieckie pojedziemy chyba :naughty:[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 21:44_________________________________________________Panowie - jako, że vronka jakoś nie domaga w temacie i się nie pojawia, postanowiłem uaktualnić listę osobiście. Sprawa na chwilę obecna wygląda następująco:

1. KOval81 (+Avensis 2.0 d-4d) - dowolny weekend

3. vronka

4. wojtas-audi

5. Pretor

6. Marcin9680

7. Cordii (+kolega Seat Leon)

9. simon877

10. srebrny87

11. gala

12. kolega użytkownika trzeciaq - vw passat - 20.03

13. maxitom - 27.03 / 03.04 godz. 8-9

14. stiven

15. photoduo (+passat ojcowy)

17. simon_75

18. milo222

19. dracoz

20. gtados - 10/17.04

21. bryleks - 04-07.04 - godz. ok 17 / weekendy

22. trzeciaq - 27.03

23. Trezor - 18.03 - 06.05

Panowie - proszę się konkretnie określić, kto jedzie na 100%, a kto ma jakieś niedociągnięcia i wahania, bo nie wypada DS'owców trzymać. Jest nas trochę a chłopaki tez muszą sobie rozłożyć terminy roboty.

Proszę o szybki edit mojej listy włącznie z przewidywanymi datami, bo trzeba jeszcze ustalić, na jaki okreś czasu DS może chipowanie rozłożyć!!!

Na prośbę trzeciaq chwilowo go wykreślam - jeśli się zdecyduje, to dopiszemy. Lista uaktualniona.

Proszę się określać Panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jak najbardziej pasuje 10 lub 17 kwiecień. Tylko chcę dodać, że oprócz wirusa wtryski będę chciał wymienić (DS muszą to chyba wiedzieć wcześniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie proszę też dopisać do listy na 100%. Nie pali mi się strasznie, więc może być nawet koniec kwietnia, początek maja... tylko żebym wiedział wcześniej aby urlop sobie wziąć. A jak to w ogóle wygląda... Donosoft każdym z osobna się umawia jak jest już grupa? No i jak sprawa zaliczek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - sprawy chipowania już dłubanych aut, czy wpłacania zaliczek będziemy myślę indywidualnie załatwiać z chłopakami z DS - wtedy każdy, kto ma coś konkretniejszego do zrobienia będzie najlepiej wiedział, czy może potwierdzić wyjazd, czy nie.

Chwilowo potwierdzają może 4 osoby, więc nie ma nawet mowy o grupowym chipowaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ogarnia temat.słońce wyszło i czas zaganiac koniki do furek :evil:. terminy sobotnie wchodzą w rachubę w tygodniu po 16.30. Proszę o szybki odzew.

pozdr

mirass

Ustalona kasiorke tj. 900zl placimy tobie do raczki kazdy ososbno czy chcesz wszystko 900x 15os. jednorazowo ?[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 11:38_________________________________________________moj kolega passatem bedzie w mirassa w sobote, to z listy mozecie juz wykresic moj nick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista uaktualniona - trzeciaq - Twój koleżka rozumiem, że się łapał pod grupowe, bo przyczerwieniłem go już :naughty:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 13:42_________________________________________________Panowie - proszę o określanie się co do terminów i dalszej chęci uczestniczenia w grupowej orgietce w DS :gwizdanie: Nadal jest pewnych tylko kilka osób.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ogarnia temat.słońce wyszło i czas zaganiac koniki do furek :evil:. terminy sobotnie wchodzą w rachubę w tygodniu po 16.30. Proszę o szybki odzew.

pozdr

mirass

Ustalona kasiorke tj. 900zl placimy tobie do raczki kazdy ososbno czy chcesz wszystko 900x 15os. jednorazowo ?[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 11:38_________________________________________________moj kolega passatem bedzie w mirassa w sobote, to z listy mozecie juz wykresic moj nick

tak

Ja czekam co mi mirass odpowie bo ja mam nie serwyjny samochod turbo bede mial zal od 2.0tdi 170ps CR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja potwierdzam... pasuje mi termin od 4 do 7 maja, ale tak w okolicach 17 (jeśli jest taka możliwość). Chyba,że w jakąś sobotę się ugadam to wtedy od rana jestem wolny.

Ile zajmuje takie chipowanie i jak to mniej więcej wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tam wpiszcie na koniec, termin ustalimy w weekend, ale wstepnie nastepna sobota by to byla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA bede wiedzial na 100% za jakies 2 tygodnie. Mają mi wpasc dodatkowe fundusze wiec wtedy na 1000% sie zdecyduje. na te chwile jestem bez kasy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie się dopiszę do listy.

Powiedzcie mi jedynie (pytanie do organizatorów), jak wygląda sytuacja, jeśli po zajechaniu do DS, okaże się, że w samochodzie jednak trzeba coś poprawić?

Mimo tego, że samochód jest sprawny i serwis nie wykazał ostatnio żadnych problemów, to nie można wykluczyć, że dokładne sprawdzenie przez fachowców z DS, jednak coś wykaże.

Czy wtedy odsyłają na następny termin, czy kasują zaliczkę i po sprawie?

Jeśli chodzi o termin, to ja się piszę od jutra, do 6 maja. Dzień właściwie dowolny, choć oczywiście konkretny termin, (szczególnie weekendy) dobrze byłoby wiedzieć trochę wcześniej.

Rozumiem, że cena jest niezależna od silnika i skrzyni (mam tipa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trezor - proponuje zrobić halo halo do DS, albo podjechać, bo daleko chyba nie masz :naughty: i ustalić sobie wszystko. vronka, który zajął się tematem gdzieś się zapodział i musimy sobie radzić sami. Jak widzisz po liście, 80% ludzi milczy nadal w sprawie określenia się czy na pewno nadal chcą jechać....... :confused4:

Co do zrobienia czegoś w aucie, to myślę, że chłopaki są na tyle konkretni, że Ci zaliczki nie skasują za darmochę :gwizdanie: a nawet jak skasują, to odliczą przy zrobieniu programu.[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 00:16_________________________________________________PS

pozwoliłem sobie dopisać Cię do listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dopisanie do listy.

Tylko jaki to ma sens, skoro wszystko ucichło i wygląda na to, że pomysł padł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dopisanie do listy.

Tylko jaki to ma sens, skoro wszystko ucichło i wygląda na to, że pomysł padł.

prosze się nie martwic, grupowe chipowanie się odbędzie, na forum leona jeszcze tak samo dopisali się do tej listy. A odpowiadając na twoje pytanie najpierw diagnozujemy auto przezd zrobieniem, jeśli jest nie sprawne usuwasz usterke i umawiasz się na inny termin. Pozdrawiam i do zobaczenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...