Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Czy zapowiada się jakieś grupowe chipowanie na wiosnę (Wrocław) ?


vronka

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisałem, jestem zainteresowany na początek maja. Mam problem z nieszczelnością w dolocie i ciężko to wykryć bo dziurka musi być mała. Jak znajdę nieszczelność to jestem gotowy na chipowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

wiec sprawa wyglada nastepujaco:

- 10 autek - 1000zl

- 15 autek - 900zl

Musimy sie umowic zeby akcje zamknac w dwa(dla 10aut) lub trzy (dla 15) tygodnie. Ja chciałbym to zaczac najpozniej w polowie kwietnia czyli zakonczyc na poczatku maja. Mam prosbe, zeby wpisywaly sie osoby zainteresowane na 100%. Ja rozumiem ze ktos uzaleznia chipa od naprawy lub wymiany gratow ale ja potrzebuje deklaracje a nie koncert zyczen:) zaby nie wyjsc na glupka na koniec. Tymbardziej, ze wszyscy zapisani beda musieli przed rozpoczeciem akcji wplacic 100zl - takie warunki stawiaja w Dyno i jest to zrozumiale.

Wiec jak pisalem wczesniej zainteresowani byli:

1. vronka

2. wojtas-audi

3. Pretor

4. Koval81

5. Marcin9680

6. Cordii

7. Simon877

8. Srebrny87

9. Gala

Wstepnie proponuje termin od 19.04-30.04 i zainteresowanych prosze o wybor terminow. Chcialbym do konca marca miec conajmniej 10 zdecydowanych i wpisanych na konkretny dzien osob.

Wrzuce info na inne fora, to moze uda sie uzbierac 15 furek.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja również jestem zainteresowany chipem już byłem w dynosofcie we Wrocławiu i powiedzieli mi to samo co koledze zbierającemu ludzi we czwartek dam konkretną odpowiedz bo właśnie wyczyściłem turbo i jeszcze muszę pojechać na sprawdzenie czy przepływomierz jest sprawny jeśli tak będzie to jestem w 100% za:) razem ze mną wirusowany byłby passat mojego brata a więc dwa fureksy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jako ze zakupilem a4 b5 1.9 tdi Q tez chce ciut wiecej i sie na to pisze bo koledzy ktorzy maja golfy, paski czy seaty polecaja tylko dyno we wroclawiu wiec mozecie mnie dopisac na 100pro!

Postaram sie namowic ojca ktory jezdzi paskiem tez z silnikiem 1.9 i cos marudzil o tym to moze uda nam sie zmontowac 15 osob!

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze grupowe virusowanko ... ktorego szkodaby bylo opuścić.

Gdyby udalo sie przeciągnąć virusowanko do polowy maja...to chetnie bym sie pisał.

Powiedzcie Panowie czy potrzebne sa jakies uprzednie wstępne "modyfikacje" autka zeby ladnie sie zavirusowało??

Mam nadzieje ze z biegu moge podjechac i wydusić kilka dodatkowych kucyków z bryczki .....

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robią program dla konkretnego samochodu z hamownią i diagnostyką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A orientujecie się może ile potem kosztuje korekta? Załóżmy, że teraz jestem chętny na chip czyli przy 10 autach "płynę" 1000zł. A za rok chciałbym wymienić turbinę, wtryski i ile taka korekta może kosztować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie ja jestem chetny na 100%.. trafil sie pasek wiec audi nie ma...pasek 2002 1.9 tdi 101 i pisze sie na 100% co do ojca i jego paska 1.9 110 nie jestem pewny czy go namowie bo boi sie ze cos mu potem sypnie :wallbash: :wallbash: bylem wczoraj w dyno i powiedzieli mi zebym sie dowiedzial u was co i jak z terminem i iloscia osob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zdecydowany jestem na wirusa + wymiana wtrysków, jeśli mogę się dołączyć do tej grupy. Termin kwiecień jak najbardziej mi pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

ja sie tez pisze na grupe, kolega podstawi passata, gadal juz w dynosofcie ze da rade zrobic ze 101ps 140ps.

wiec wpiszcie mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...