Skocz do zawartości
IGNOROWANY

E- papierosy ?? probowal ktos??


CZERWONAniunia

Rekomendowane odpowiedzi

Te wszystkie tematy "przeciw e-papierosom" w mediach są sponsorowane przez największe koncerny tytoniowe, bo w końcu znalazł się rywal dla nich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie tematy "przeciw e-papierosom" w mediach są sponsorowane przez największe koncerny tytoniowe, bo w końcu znalazł się rywal dla nich...

też mam takie wrażenie,

od razu przypomina mi się to: Who Killed the Electric Car : Trailer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponizej lista skladników wkladow do e-papierosów. nie wiem na ile to szkodliwe, bo nie sprawdzalem zadnych norm.

alkohol etylowy w ilości 0,08 ± 0,02 [% obj.], glikolu propylenowego

w ilości ok. 69 [% obj.], glicerolu, nikotyny, 2,3-dimetylopirazyny, alfa-damaskonu,

heksametylocyklotrisiloksanu, oktametylocyklotetrasiloksanu,

dekametylocyklopentasiloksanu, dodekametylocykloheksasiloksanu,

W próbce 2, stwierdzono obecność alkoholu etylowego

w ilości 0,24 ± 0,02 [% obj.], glikolu propylenowego w ilości ok. 51 [% obj.], glicerolu, nikotyny,

2,3-dimetylopirazyny, trimetylopirazyny, 3-metyloheksanu, toluenu, alfa-damaskonu, betadamaskenonu,

dekametylocyklopentasiloksanu, dodekametylocykloheksasiloksanu,

tetradekametylocykloheptasiloksanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam kiedyś paliłem ale rzuciłem , bo mi się paczka skończyła i do dziś jakoś nie kupiłem następnej :)

dla mnie te E-fajki to lipa jakaś :sick3: , czterech znajomych próbowało , jeden namawiał drugiego i każdy był zachwycony ale tylko przez pierwsze 2-3mce , potem powrót do "analogów" u wszystkich czterech :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś nie bedzie miał silnej woli i samo zaparcia to zadne gwiezdne rury lorda wejdera mu nie pomogą :naughty:

dlatego ja zarzucam papulapa miedzy zęby i pale jana :polew: :polew: :polew: moim zdaniem to moze byc dobra zabawka dla zabicia nudy lub nie otrzebny gadzet :gwizdanie: kto pali ten wie ze rzucić to tylko łatwo powiedziec gorzej zrobić, dlatego takie zabaweczki sa na krótką metę, choć zycze tym którzy próbują nimi rzucić palenie aby juz nigdy do ust nie wzieli prawdziwego fajana :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzeje kotleta. I dorzucę coś od siebie. To działa, pomaga i też uzależnia choć nie w takim stopniu i łatwiej z tego wyjść. Niechęć do e-palenia może się brać z lipnego sprzętu lub liqiudów. Warto nawet zainwestować tylko po to żeby np. siedząc w domu za(e)palić i na pewno pozwoli to zaoszczędzić i zdrowia i pieniędzy :) Aż nadejdzie dzień gdzie można będzie sobie postawić pytanie co się wybiera.

Jakby ktoś potrzebował pomocy w tym temacie, w doborze, jakieś pytania to chętnie pomogę. Może nawet coś znajdę na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja paliłem e-fajkę ponad tydzień czasu, ważne było żeby zachować rytuał tzn. wyłaziłem z tym na balkon jak z normalną fają, itp. po tygodniu wmówiłem sobie, że skoro mogę jarać elektryka to mogę przestać jarać całkowcie i przestałem :) od połowy marca zero fajek:)

Taka moja rada nie kupować jak leci i byle taniej, warto podjechać gdzieś i wypróbować czy pasuje, stestowałem 3 marki (takich po 200 zł) i tylko jedna mi podeszła reszta był albo za słaba albo ogólnie coś nie tak, tych po 100 i taniej nawet nie próbowałem, poczytałem na forach o e-fajach i dlatego te odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tata popalał takiego e- papierosa z miesiąc. Popalał to mało powiedziane bo ustrojstwo było non stop w użyciu. Wrócił do marlborasów bo podobno e- papieros nie dawał mu smaka, a przypalając e na okrągło przyjmował tyle nikotyny że głowa mała :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dlatego mój miał czujnik po 15 buchach dawał znać :) a, że, nie czuł dlatego pisałem żeby pojeździć po sklepach tam zawsze mają testery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...