Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Srebrna eSa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

albo ja źle widzę albo prawa szyba pasażera nie jest przyciemniana? a od kierowcy jest?

Widocznie złudzenie na foto:) przyciemnione są wszystkie, tył smoła, przód troszkę mniej.

Opublikowano

ladna furka :) coraz wiecej ziomkow z crx.info tutaj sie pojawia :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Noooo kogo ja tu widzę :naughty: Nawet swego czasu była okazja się na zlocie w Krakowie browarkiem stuknąć :>

Po 2 Hondach padł wybór na S4 ale powrót do crx-a i tak planuje tym razem jedyna słuszna generacja czyli II, jako 2 auto na KJSy wybebeszone D16 :gwizdanie:

Co do eSy to z nowości w najbliższym czasie wyleci short-shifter i wleci seryjny mechanizm zmiany biegów...

Opublikowano

super autko naprawde i zajebiaszczy motorek :good:

Opublikowano

piękna eSka ah... i te 3xxkm szacun :notworthy:

Opublikowano

Kolejna eS...bedzie kogo objezdzac :kox:

Gratki! :good:

P.S. Nikt nie placze, ze ma zamontowana instalacje LPG? :cool1:

Opublikowano

.Sam się właśnie dziwię, że nikt Cie nie objechał, zjadł i zakąsil jakimś czopem za LPG. Mam nadzieję, że dobrze na gazorze hula, bo sam myślałem o czymś takim do zabawy jako 2 auto

Opublikowano

bardzo ładna furka ... miałem okazję widzieć na żywo :good: :good: :good:

Opublikowano

za***ista :good:

dawaj foty środka jeszcze :decayed:

P.S. Nikt nie placze, ze ma zamontowana instalacje LPG? :cool1:

czemu płakać, w sumie gdybym nabył S to też bym ją zagazował :cool1:

Opublikowano

piękne auto, es to es

zadowolenia z auto życzę i mocy mocy mocy i trochę szmocy :polew::polew: :polew:

ps też chcę S

Opublikowano
  • Autor

Kolejna eS...bedzie kogo objezdzac :kox:

Gratki! :good:

P.S. Nikt nie placze, ze ma zamontowana instalacje LPG? :cool1:

Jak na serie z virusem wydaje mi się że nie najgorzej lata :)

EVO X poległo na 1/4 :gwizdanie:

Co do LPG moja studencka kieszeń nie wyobraża sobie lania paliwka na codzień :embarrassed:

Dzięki wszystkim za pozytywne komentarze, narazie jeszcze eSa idealna nie jest ale będę ją skutecznie doprowadzał do coraz lepszej kondycji

Opublikowano

Studencka, czy nie studencka - u nas utarło się jedno dziwne przekonanie, że jak założysz LPG, to znaczy, że winien byłeś się 100x zastanowić, kupić diesel'a, albo jakiegoś małego benzyniaka i wtedy go zagazować.

Powiem szczerze, że zrobił bym to samo i to nie ze względu na to, że nie mam kasy, ale na to, żebym miał przyjemność z jazdy i się nie spuszczał na stacji :decayed:

Bardzo fajne autko - oby służyła bezawaryjnie :hi:

Opublikowano

del sola pamietam z crx-info :good:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 16:57_________________________________________________hteb juz odpadl bo sprzedal eSe

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Edit 22.01.2010

Jako, że auto całkiem żwawo pomyka naprzód, trzeba było pomyśleć nad nieco skuteczniejszym hamowaniem maszyny :embarrassed:

_1220023.JPG

Jaki śniegi odpuszczą będzie montaż i zobaczymy jak to się będzie sprawować :gwizdanie:

Buba miło spotkać kolejną osobę z crx-info , ale wybacz nie pamiętam czym tam pomykałeś wtedy :embarrassed:Jakbyś przypomniał może pokojarzę...

Edit 26.01.2010

LPG dziś ogarnąłem:) okazało się, że jeden wtrysk był strzelony, został dziś wymieniony na nowy i teraz auto kręci się wyżej na LPG do ok 6tys obr. Latem przy wyższych temperaturach i pełnym baku powinno być jeszcze lepiej, bo na dziś miałem ok pół zbiornika...

Edit 2. 12.05.2010

niecałe 2 miesiące temu "wysrała się skrzynia biegów"

wczoraj zakończyłem kompletowanie części i auto już się składa, nie życzę najgorszemu wrogowi takiej awarii, koszta zabijają:/

Edit 3. 3.11.2010

Auto w międzyczasie dostało na przód nawiercane zimmermany i została wykonana zabudowa wskaźnika doładowania w środkowy nawiew.

W związku z zakupem civica do KJSów, audi dostaje rolę dupowozu także mody będą przebiegały w zwolnionym tempie :embarrassed:

Edit 25.11.2010

Pełne lampy przód po 2 lifcie leżą i czekają na montaż :naughty:

W drodze do mnie konsola 2 din po 2 lifcie i ori navi plus

Myślę, że będzie sporo ładniej :embarrassed:

Opublikowano

kurwiszszszko niezle :kox: ale LPG :beach::wtf:

Opublikowano

piekna furka ladny silniczek i fele ladne takie mi sie podobaja

Opublikowano

hehehe

byla czarna d16z5 i d16a9 :wink4:

jesli chodzi o skrzynie to norma, padaja jak muchy :thumbdown: lepiej kupic jakas uzywke niz sie w remont bawic (nowa w ASO 28 tysi z wymiana)

Opublikowano
  • Autor

No i część gadgetów w domku, czekam na reszte paczek :naughty:

c022184.jpg

Opublikowano

Biednym studentem to ty nie jesteś :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.