Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chiptuner w Malopolsce

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem ...otoz kupilem chip do swojej audicy(1.8 - bez komentarzy prosze) i mam problem z zamontowaniem go ;/ W Tarnowie nikt mi tego nie zrobi pytalem wiele osob i albo sie tym nie zajmuja albo stacja lutownicza sie zepsula albo jeszcze cos innego ;/ Dzwonilem do V-tech w Krakowie ale oni tez niestety nie montuja chip'ow nie kupionych u nich. Moze zna ktos jakiegos goscia, elektryka samochodowego ktory by mi ten chip zamontowal ?

Opublikowano

a mozna wiedziec gdzie kupiles ten czip ?

Opublikowano

Mysle ze w koncu do Tarnobrzega jest podobna odleglosc jak do grodu Kraka.. :rolleyes:

No moze troszke przesadzilem.. :grin:

Krajanie sproboj http://dv-t.pl/

Opublikowano

Mam problem ...otoz kupilem chip do swojej audicy(1.8 - bez komentarzy prosze) i mam problem z zamontowaniem go ;/ W Tarnowie nikt mi tego nie zrobi pytalem wiele osob i albo sie tym nie zajmuja albo stacja lutownicza sie zepsula albo jeszcze cos innego ;/ Dzwonilem do V-tech w Krakowie ale oni tez niestety nie montuja chip'ow nie kupionych u nich. Moze zna ktos jakiegos goscia, elektryka samochodowego ktory by mi ten chip zamontowal ?

To na ile ten chip - 10km ?

Opublikowano

TTom3k

ja skomentuje to tylko tak: Forum nic Cie nie nauczylo :bicz:

Opublikowano

ja skomentuje to tylko tak: Forum nic Cie nie nauczylo

Hehe, tak wlasnie, no niestety, kupiles 1,8 , z takim sie mecz, a nie kombinowanie na 10 czy 13 KM ktorych nie poczujesz (no chyba ze w kieszeni ) :wink:

Opublikowano
  • Autor

Murzyn, wojtas-audi spoko wodza za taka kase 8-13km + 20-27nm wiecej sie oplaca:) Jesli zaloze pewnie wybiore sie na hamownie wiec zobaczymy co to warte :) A póki co pomozcie z zalozeniem :)

Opublikowano

Malo ktory powazny tuner wlutuje Ci cos o czym Ty nawet nie masz pojecia co to jest.

Moze to procek ze zwarciem i cos ro***bie....

Jedz do chlopakow co komorki naprawiaja, maja odp sprzet i zrobia to bez probl.

Opublikowano
  • Autor

Malo ktory powazny tuner wlutuje Ci cos o czym Ty nawet nie masz pojecia co to jest.

Moze to procek ze zwarciem i cos ro***bie....

Jedz do chlopakow co komorki naprawiaja, maja odp sprzet i zrobia to bez probl.

He? Jest to chip zamowiony od konkretnego goscia z allegro ktory sprowadza je z niemiec pod dany model auta oraz nr sterownika. Takze nie jest to zaden shit. Jeden z kolegow na forum zamontowal wlasnie chip od tego goscia do 1.8T i przybylo mu wiecej km i nm niz innym ktorzy robili w renomowanych firmach ..

http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4873121

Masz link...moze skorzystasz;)

Opublikowano

HEH, czekam na wynik z hamowni, oj krucho widze podjęcie się montarzu tego "chipa" przez jakiś serwis.

Opublikowano
  • Autor

HEH, czekam na wynik z hamowni, oj krucho widze podjęcie się montarzu tego "chipa" przez jakiś serwis.

Pozyjemy zobaczymy ;) 300zl+100zl montarz - nie jest zle ;]

Opublikowano
He? Jest to chip zamowiony od konkretnego goscia z allegro ktory sprowadza je z niemiec pod dany model auta oraz nr sterownika. Takze nie jest to zaden shit. Jeden z kolegow na forum zamontowal wlasnie chip od tego goscia do 1.8T i przybylo mu wiecej km i nm niz innym ktorzy robili w renomowanych firmach ..

http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4873121

Masz link...moze skorzystasz;)

chopie, to że przybędzie parę kucy (caaaałe stado) o niczym jeszcze nie świadczy....

Było dwóch kolegów, którzy mieli czipsy z allegro, platinum oraz kalina.

Kalina kiedyś pokazał logi dynamiczne (po zaczipsowaniu, oczywiście wykres z hamowni ładny).

No i te logi nie były zbyt ciekawe....

Zresztą sam zobacz (AFN):

008dioda008tq4.jpg

nooo... ale skoro to są sprowadzane z Niemiec.. i to pod konkretny model to faktycznie musi być za***isty. :wink:

Opublikowano
Pozyjemy zobaczymy ;) 300zl+100zl montarz - nie jest zle ;]

Kupiłeś kota w worku i teraz podstawowa trudność to go wyciągnąć z tego worka.

Opublikowano
  • Autor

Hehe ....no spoko widze ze wszyscy sluza pomocna dlonia...te logi niestety mi nic nie mowia bo sie na tym nie znam ;/

pre_pl widzisz inne rozwiazanie nie zmieniajac silnika ani zadnych podzespolow ? bo ja NIE. Jesli jest okazja poprawienia dynamiki samochodu w cenie 300zl to chyba dobrze a nie zle ? Wiec troche cie nie rozumiem...tak tak wiem najlepiej bylo by kupic disla i go zchipsowac bo na forum jest wiekszosc zwolennikow TDI ale niestety nie ja.

marcin j nie rozumiem ? kota w worku ? co sugerujesz? Jak dla mnie to oczywista sprawa. Jest chip teras tylko zamontowac i po sprawie :)

Opublikowano

co to za chip chyba chio chip :grin:

Opublikowano
  • Autor

ja pierdykam wez telefon do łapy i dzwon:) http://www.autonedzka.prv.pl/

dzieki za link jutro zadzwonie ;][br]Dopisany: 31 Maj 2007, 22:11 _________________________________________________

co to za chip chyba chio chip :grin:

?

Opublikowano

TTom3k nie masz turbiny wiec taki chips raczej nie zaszkodzi. Ale pozdrawiam tych wszystkich ktorzy za 300zl trenuja mega moce bez sprawdzenia i diagnozy w autach doladowanych. Wysrana turbina to maly miki w porownaniu z pogietymi korbami i innymi cudami...

A z tych logow co kolega wkleil wynika ze partacza robota....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.