Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a więc RNS-E już w aucie, wszystko gra i świeci, sprzedawca naprawił navi, winny okazał się pin z taśmy który się delikatnie wysunał i padło zasilanie, na wszelki wypadek wymienił cały napęd, dał gwarancję, kosztowało mnie to 40 zł :)

płytki czyta błyskawicznie, navi działa bardzo dobrze :)

podziękowania dla kolegi Domin79 za wszelką pomoc.

pozdr.

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 803,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany , trafił mi sie montarz RNS-E w A3.Wszystko cacy gość zakupił navi do A3 ładniutka, auto 2007r wszystko cacy zapinam , wgrywam sofcik 0750 pl

no i kupa :wallbash: Nawi nie daje sie zakodować siedzi w kodowaniu na 0220000 i ani rusz nie przyjmuje żadnego kodowania.(koduje vagiem 106)

vag widzi ją jako RNS-E HIGH EU H99 0750 o co kurde caman :mysli:

Opublikowano

Czy to normalne, że po odłączeniu aku navi gubi kodowanie? Miałem ustawione logo rs4 a wróciło na mmi

Opublikowano

wyglada mi to na jakis calkowity rest albo sprawdzil sobie jakos zapisany numer vin ze masz a4 a nie rs4 nie mam pojecia nigdy tak nie mialem a aku odpianlem pare razy

Opublikowano

Czy to normalne, że po odłączeniu aku navi gubi kodowanie? Miałem ustawione logo rs4 a wróciło na mmi

nie normalne

Opublikowano

Czy to normalne, że po odłączeniu aku navi gubi kodowanie? Miałem ustawione logo rs4 a wróciło na mmi

nie normalne

Czym to może być spowodowane?

Opublikowano

Spróbujcie reset 40 sekund gałka głosu.

Opublikowano

Witajcie:) Wreszcie wziąłem się za montaż mojej RNS-e:) Miało być pięknie ale jest małe ale...:) Podłączyłem navi i w głośnikach szumi (także są ciche "trzaski"). Nie ma głosu z radia oraz CD, z navi jest. Przekreślona jest ikonka głośnika. Mam u siebie Bose i pytanie moje pytania są takie:).

1. Czy w białej wtyczce w Pinie 7 (BOSE kodowanie do masy) powinien być wpięty "jakiś" pin??

2. Czy w (11 pinie) wtyczki D (ISO2) powinien być wpięty ten żółty (podwójny) przewód?? Czy on czasem nie powinien byc wpiety w pinie 14

wtyczki D (ISO2) bo tak mi wychodzi z analizy schematu.

3. Czy da sie zrobic aby lektor mowil po Polsku?? Mam PL menu ale gosc po angielsku zaiwania. Na pierwszej stronie w FAQ jest napisane ze przy pl menu dalej gosc po angielsku mowi:( Da sie cos z tym zrobic??

Ponizej link do zdjecia mojej wtyczki:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b4afa121b77f55a3.html

Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam

Opublikowano
2. Czy w (11 pinie) wtyczki D (ISO2) powinien być wpięty ten żółty (podwójny) przewód?? Czy on czasem nie powinien byc wpiety w pinie 14

wtyczki D (ISO2) bo tak mi wychodzi z analizy schematu.

Masz racje powinien byc w pinie 14 złącza D :good:

Producent tych przejsciowek bleda robi bo u mnie tez byl w pinie 11... ten żółty to jest masa dwa..

U mnie to nie robilo problemu ale i tak zmienilem..

Opublikowano

Masz racje powinien byc w pinie 14 złącza D :good:

Producent tych przejsciowek bleda robi bo u mnie tez byl w pinie 11... ten żółty to jest masa dwa..

U mnie to nie robilo problemu ale i tak zmienilem..

A masz BOSE u Siebie??

Opublikowano
A masz BOSE u Siebie??

Nie nie mam..

Ja proponuje cała przejsciowke przegladnac.. na 1 stronie masz rozpiske iso i iso2

Opublikowano

Pany, nie chce ktos sprzedac swoj multimedia adapter ? :decayed:

kup w naviku :tongue4: lub moge ci załatwić w cenie 360 zeta ten że sam adapter navikowy z tv free i wyjściem na kamerke cofania :tongue4:

Opublikowano

pewnie że jest ale tańszy to raczej nie będzie :gwizdanie:

Opublikowano

1. Czy w białej wtyczce w Pinie 7 (BOSE kodowanie do masy) powinien być wpięty "jakiś" pin??

3. Czy da sie zrobic aby lektor mowil po Polsku?? Mam PL menu, mape Polski, a babka i tak gada po Angielsku:(

[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 15:12_________________________________________________Potrafi mi ktos odpowiedziec na te dwa pytania??

Pozdrawiam

Opublikowano

1. Czy w białej wtyczce w Pinie 7 (BOSE kodowanie do masy) powinien być wpięty "jakiś" pin??

3. Czy da sie zrobic aby lektor mowil po Polsku?? Mam PL menu, mape Polski, a babka i tak gada po Angielsku:(

[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 15:12_________________________________________________Potrafi mi ktos odpowiedziec na te dwa pytania??

Pozdrawiam

da sie jasne jak nagrasz sobie komendy na iphona podepniesz pod navi i zrobisz mu swapa dzwiekow bedziesz mial po polsku :)))

nie da sie jak wrc napisal bo jak ma sie dac skoro jezyk polski jest crackiem ori

Opublikowano

1. Czy w białej wtyczce w Pinie 7 (BOSE kodowanie do masy) powinien być wpięty "jakiś" pin??

3. Czy da sie zrobic aby lektor mowil po Polsku?? Mam PL menu, mape Polski, a babka i tak gada po Angielsku:(

[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 15:12_________________________________________________Potrafi mi ktos odpowiedziec na te dwa pytania??

Pozdrawiam

da sie jasne jak nagrasz sobie komendy na iphona podepniesz pod navi i zrobisz mu swapa dzwiekow bedziesz mial po polsku :)))

że to niby miało być śmieszne...? :mysli: :mysli: :naughty::decayed::wink4:

Opublikowano

nie mow siemian ze tak jeszcze u siebie nie zrobiles :)) :polew:

Opublikowano

Co z tym gubieniem ustawień? Po rozłączeniu aku zmieniło się logo z powrotem na MMI, a mialem ustawione rs4

Opublikowano

Co z tym gubieniem ustawień? Po rozłączeniu aku zmieniło się logo z powrotem na MMI, a mialem ustawione rs4

podejrzewam ze sie przefleshowal na standardowe ustawienia da sie przestawic na rs?

da sie wogole przekodowac czy wisi i nie da sie nic zrobic

sa jakies bledy na vagu?

jesli sie da przekodowac to musial byc jakis blad np spowodowany tym ze navi dzialalo a ty odpioles akumulator albo przy odpinaniu mu zrobiles takie krotkotrwale przerwanie tego niestety te urzadzenia nie lubia i mogl sie flash zresetowac

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.