Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chopy czy w b7 fisa tez sie koduje pod rns-e?

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 803,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
chopy czy w b7 fisa tez sie koduje pod rns-e?

w adaptacjach fisa 10 dodajemy 4

STG 17 (Instrument cluster) -> Adaptation -> Function 10 -> Channel 62

+01 - Radio

+02 - Telefon

+04 - Navigation

+08 - Telematics

+16 - Instrument Cluster

To add navigation, add +4 to the current value.

przeważnie ma być to wartość 21 ( czli suma 16+4+1 )...

a co Ty znowu kombinujesz??

Opublikowano
chopy czy w b7 fisa tez sie koduje pod rns-e?

w adaptacjach fisa 10 dodajemy 4

STG 17 (Instrument cluster) -> Adaptation -> Function 10 -> Channel 62

+01 - Radio

+02 - Telefon

+04 - Navigation

+08 - Telematics

+16 - Instrument Cluster

To add navigation, add +4 to the current value.

przeważnie ma być to wartość 21 ( czli suma 16+4+1 )...

a co Ty znowu kombinujesz??

:oklasky:

Opublikowano

te info bartku mialem, nie bylem pewien tylko czy w b7 tez sie to robi, a przyjechal do mnie gosciu b7 s4 po navi, wczesniej mial concerta2 i mu kodowalem fisa i navi, wpisalem 21 wiec powinno byc ok.

Opublikowano

Przyjaciele powiedzcie mi czy A4 B7 jest możliwość wyciszenia RNS-a w momencie aktywacji parktronica?

Opublikowano
te info bartku mialem, nie bylem pewien tylko czy w b7 tez sie to robi, a przyjechal do mnie gosciu b7 s4 po navi, wczesniej mial concerta2 i mu kodowalem fisa i navi, wpisalem 21 wiec powinno byc ok.

navi service uk :wink:

Opublikowano
te info bartku mialem, nie bylem pewien tylko czy w b7 tez sie to robi, a przyjechal do mnie gosciu b7 s4 po navi, wczesniej mial concerta2 i mu kodowalem fisa i navi, wpisalem 21 wiec powinno byc ok.

navi service uk :wink:

''mini'' powiedzmy:naughty:

Opublikowano

czesc

skompletowalem zestaw do tv cyfrowej od woszu i zabralem sie za montaz, no i poleglem na starcie heh.

mam kluczyki ale za chiny nie idzie mi jedna strona, czy dacie jakas rade, bo nawet zakladzik zajmujacy sie tym u mnie zechcial zebym zostawil auto i im to pol dnia zejdzie bo maja konsole rozbierac, w ostatecznosci to to ja moge sibie sam zrobic z tym, ze wolalbym tego uniknac i dogadac sie z radyjkiem co by wyszlo jakos ;) pewnie nieraz ktos sie spotkal z ta przeszkoda. autko to b6.

Opublikowano
czesc

skompletowalem zestaw do tv cyfrowej od woszu i zabralem sie za montaz, no i poleglem na starcie heh.

mam kluczyki ale za chiny nie idzie mi jedna strona, czy dacie jakas rade, bo nawet zakladzik zajmujacy sie tym u mnie zechcial zebym zostawil auto i im to pol dnia zejdzie bo maja konsole rozbierac, w ostatecznosci to to ja moge sibie sam zrobic z tym, ze wolalbym tego uniknac i dogadac sie z radyjkiem co by wyszlo jakos ;) pewnie nieraz ktos sie spotkal z ta przeszkoda. autko to b6.

panie napisz to jeszcze raz bo :doh:

kup lepsze wyjmaki :wink: ale jak masz już uszkodzone uchwyty blokujące to będzie lipa i wyjmaki tu nic nie pomogą

Opublikowano
no pewnie tak bedzie, a kij tam jutro rozbiore wszystko wrrr

Kip porządne wyjmaki w ASO, to coś koło 30 zł kosztuje...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano

mało brakowalo a konsole bym rozbieral :) tylko jak skoro pod radiem chyba są śróbki do niej :) ciaganie za wyjmaki ni huhu nie ruszyło radyjka ale wydawało mi się, że pstryka coś tam cichutko więc do reki poszedł twardszy sprzet :) (wyjmaki, czy tam podważaki - takie siusiokręty z szerokimi końcami) oczywiscie wcisnąłem między konsole a radyjko z dwóch stron (obłożone ściereczką siusiokrety) i powolutku wyszło uffff... za każdym razem tak cięzko chodzi :)

Opublikowano

Tabela rozmiarów opon, może komuś się przyda:wink:

Summer Tires

1790 - 145/80 R14

1815 - 165/65 R15

1803 - 175/60 R15

1806 - 185/50 R16

1935 - 195/65 R15

1910 - 205/60 R15

1930 - 205/55 R16

1818 - 205/40 ZR17

1960 - 215/55 R16

2060 - 225/60 R16

1930 - 225/45 R17

2074 - 225/55 R17

1943 - 225/40 ZR18

1960 - 235/50 R16

Summer Tires

1964 - 235/45 R17

1967 - 235/40 ZR18

2065 - 245/45 R18

2065 - 245/45 ZR18

1940 - 255/40 R17

1937 - 255/35 R18

1937 - 255/35 ZR18

2016 - 255/40 ZR18

2016 - 255/35 ZR19

2092 - 255/35 ZR20

Winter Tires

1775 - 155/65 R15

1895 - 185/65 R15

1935 - 195/65 R15

1930 - 205/55 R16

1960 - 215/55 R16

2092 - 215/65 R16

2060 - 225/60 R16

1930 - 225/45 R17

2070 - 225/55 R17

1940 - 225/40 R18

2010 - 225/45 R18

2040 - 235/45 R18

2114 - 235/50 R18

1940 - 255/40 R17

Opublikowano

good job :thumbup1:

Opublikowano

tego mi brakowalo :hi:

Opublikowano

Powiedzcie mi dlaczego rnse nie pokazuje się na fisie, zrobilem tak jak na 1 stronie ale nie mam nic z navi, jedynie co to pokazuje stacje radiowe i cd

Opublikowano
Powiedzcie mi dlaczego rnse nie pokazuje się na fisie, zrobilem tak jak na 1 stronie ale nie mam nic z navi, jedynie co to pokazuje stacje radiowe i cd

to zakodowałes:wink:

w adaptacjach fisa 10 dodajemy 4

STG 17 (Instrument cluster) -> Adaptation -> Function 10 -> Channel 62

+01 - Radio

+02 - Telefon

+04 - Navigation

+08 - Telematics

+16 - Instrument Cluster

To add navigation, add +4 to the current value.

przeważnie ma być to wartość 21 ( czli suma 16+4+1 )...

Opublikowano

O dzięki zadziałało :)

Opublikowano

SDS i VIMhack w nowych RNSe (ledowych) już możliwy.

Opublikowano
SDS i VIMhack w nowych RNSe (ledowych) już możliwy.

ile ta przyjemność :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.