Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ty no nie wiem, miedzy a4 i a6 mało jest różnicy a żeby włożyć rnse do B5 trzeba było dosztukowywać spora część przedniego panela...

ale właśnie o to chodzi że ponoć panel z A6 jest na długość taki sam jak panel RNS-D z A4 B5 , czy sie mylę

---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

w temacie tego wątku na górze jest napisane\:

- ta z A6 ani nie ma tego co ta z A3 (brak zaokrąglonych górnych rogów) ani tego co A4 (brak listwy chromowanej...) NAVI z A6 pasuje do A4 (model B5) opis montażu w A4 B5 na samym dole tego posta

Forum-Auto63 • Consulter le sujet - [Tuto] Monter un RNS-E dans une S4 B5 ph2

---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ----------

gosć zamontował własnie rns-e z A6 tylko ze tam nie ma zdjęcia jak to wygląda , są chyba dwa ale robione w nocy :kwasny:

---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ----------

pany gdzie i jak zmienić język menu w rns-e Vagiem ?????

nikt nic nie pomoże :confused4:

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 802,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gdzies to widzialem z tym jezykiem ale gdzie...:eusathink:

Na tym forum co gosciu kombini z radiem nie widac jak to wyglada jak juz wstawil tam ta navi

Opublikowano

też widziałem gdzieś tutaj nawet , gdzie w adaptacjach zmienia się język menu ale nie chce mi się znowu czytac całego tego tematu :kwasny:

---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ----------

mam :naughty::naughty::naughty::naughty: kanał 3 w adaptacjach

STG 37 -> Adaptation -> Function 10

-> Channel 001 (Tires)

<a href="de.openobd.org - eigendiagnose im vag-konzern"> de.openobd.org - eigendiagnose im vag-konzern </a>

-> Channel 002 (GALA)

0 - Self calibration

43 - Audi A3 (8P)

45 - Audi A4 (> 2004)

-> Channel 002 (TV in motion)

0 - off

1 - up to 5 km/h

-> Channel 003 (Language)

0 - German

1 - English (UK only)

2 - French

3 - Italian

5 - Spanish

7 - English (USA only)

-> Channel 007 (Settings)

+01 - Distance in miles

+02 - Speed in mph

+04 - time in am/pm

+08 - Date in MM:TT:JJJJ

+16 - Repeat voice commands

-> Channel 008 (GALA)

000 - GALA off

001 - Charakteristics 1

002 - Charakteristics 2

003 - Charakteristics 3

004 - Charakteristics 4

005 - Charakteristics 5

255 - GALA via microphone (Bose AudioPilot ?)

-> Channel 010 (Region)

0 - Northern hemisphere

1 - Southern hemisphere

-> Channel 136 (Voice commands)

00005 - LHD (USA)

00013 - RHD (USA)

02632 - RHD (Europe)

03226 - LHD (Europe)

---------- Post dopisany 17-03-2013 at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2013 at 18:41 ----------

No i LED jednak poszedł w świat :kox:

Opublikowano

posluchaj domina u mnie zakladal navi i wszystko wporzo a radjo wczesniej mialem takie jak ty

Opublikowano

Panowie czy tak ma być?

zrobiłem kodowanie tak aby info z navi było wyświetlane na fisie i tu jest problem,jak radio włączę stacyjką to nie mam na fisie info z navi, info pojawia się dopiero jak wyłączę/włączę radio gałką przy włączonym zapłonie

20130321_202215.jpg

Opublikowano
Panowie czy tak ma być?

zrobiłem kodowanie tak aby info z navi było wyświetlane na fisie i tu jest problem,jak radio włączę stacyjką to nie mam na fisie info z navi, info pojawia się dopiero jak wyłączę/włączę radio gałką przy włączonym zapłonie

http://s10.postimage.org/d2foty51x/20130321_202215.jpg

tak się dzieje przy czerwonych fisach...

Opublikowano
Panowie czy tak ma być?

zrobiłem kodowanie tak aby info z navi było wyświetlane na fisie i tu jest problem,jak radio włączę stacyjką to nie mam na fisie info z navi, info pojawia się dopiero jak wyłączę/włączę radio gałką przy włączonym zapłonie

http://s10.postimage.org/d2foty51x/20130321_202215.jpg

tak się dzieje przy czerwonych fisach...

nic z tym się nie da zrobić???

czy zostaje wymiana licznika na kolor:doh:

Opublikowano
Panowie czy tak ma być?

zrobiłem kodowanie tak aby info z navi było wyświetlane na fisie i tu jest problem,jak radio włączę stacyjką to nie mam na fisie info z navi, info pojawia się dopiero jak wyłączę/włączę radio gałką przy włączonym zapłonie

http://s10.postimage.org/d2foty51x/20130321_202215.jpg

tak się dzieje przy czerwonych fisach...

nic z tym się nie da zrobić???

czy zostaje wymiana licznika na kolor:doh:

raczej wymiana...

Opublikowano
Panowie czy tak ma być?

zrobiłem kodowanie tak aby info z navi było wyświetlane na fisie i tu jest problem,jak radio włączę stacyjką to nie mam na fisie info z navi, info pojawia się dopiero jak wyłączę/włączę radio gałką przy włączonym zapłonie

http://s10.postimage.org/d2foty51x/20130321_202215.jpg

tak się dzieje przy czerwonych fisach...

nic z tym się nie da zrobić???

czy zostaje wymiana licznika na kolor:doh:

raczej wymiana...

+1 :wink:

Opublikowano
Panowie czy tak ma być?

zrobiłem kodowanie tak aby info z navi było wyświetlane na fisie i tu jest problem,jak radio włączę stacyjką to nie mam na fisie info z navi, info pojawia się dopiero jak wyłączę/włączę radio gałką przy włączonym zapłonie

http://s10.postimage.org/d2foty51x/20130321_202215.jpg

tak się dzieje przy czerwonych fisach...

nic z tym się nie da zrobić???

czy zostaje wymiana licznika na kolor:doh:

raczej wymiana...

+1 :wink:

+5 do lansu i 3konie więcej :wink:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

A próbowałeś przełączać resetem? Nie wiem czy to w czerwonym działa- na kolorowym resetem przechodzi się z informacyjnego->menu->navi,

Opublikowano
A próbowałeś przełączać resetem? Nie wiem czy to w czerwonym działa- na kolorowym resetem przechodzi się z informacyjnego->menu->navi,

też tak działa czerwony :wink::wink:

Opublikowano
Panowie czy tak ma być?

zrobiłem kodowanie tak aby info z navi było wyświetlane na fisie i tu jest problem,jak radio włączę stacyjką to nie mam na fisie info z navi, info pojawia się dopiero jak wyłączę/włączę radio gałką przy włączonym zapłonie

http://s10.postimage.org/d2foty51x/20130321_202215.jpg

w opcjach nawi wyłącz kompas

Opublikowano
Panowie czy tak ma być?

zrobiłem kodowanie tak aby info z navi było wyświetlane na fisie i tu jest problem,jak radio włączę stacyjką to nie mam na fisie info z navi, info pojawia się dopiero jak wyłączę/włączę radio gałką przy włączonym zapłonie

http://s10.postimage.org/d2foty51x/20130321_202215.jpg

w opcjach nawi wyłącz kompas

tzn

ustawić w radiu. czy vagiem

Opublikowano
Panowie czy tak ma być?

zrobiłem kodowanie tak aby info z navi było wyświetlane na fisie i tu jest problem,jak radio włączę stacyjką to nie mam na fisie info z navi, info pojawia się dopiero jak wyłączę/włączę radio gałką przy włączonym zapłonie

http://s10.postimage.org/d2foty51x/20130321_202215.jpg

w opcjach nawi wyłącz kompas

tzn

ustawić w radiu. czy vagiem

w navi w opcjach

Opublikowano
Panowie czy tak ma być?

zrobiłem kodowanie tak aby info z navi było wyświetlane na fisie i tu jest problem,jak radio włączę stacyjką to nie mam na fisie info z navi, info pojawia się dopiero jak wyłączę/włączę radio gałką przy włączonym zapłonie

http://s10.postimage.org/d2foty51x/20130321_202215.jpg

w opcjach nawi wyłącz kompas

tzn

ustawić w radiu. czy vagiem

w navi w opcjach

chyba wymiana fisa mi zostaje żeby było tak jak chce:kwasny:

Opublikowano
Panowie czy tak ma być?

zrobiłem kodowanie tak aby info z navi było wyświetlane na fisie i tu jest problem,jak radio włączę stacyjką to nie mam na fisie info z navi, info pojawia się dopiero jak wyłączę/włączę radio gałką przy włączonym zapłonie

http://s10.postimage.org/d2foty51x/20130321_202215.jpg

w opcjach nawi wyłącz kompas

tzn

ustawić w radiu. czy vagiem

w navi w opcjach

chyba wymiana fisa mi zostaje żeby było tak jak chce:kwasny:

wymienić możesz licznik na taki z kolorowym fisem, wiesz jakie to są koszty:wink:

Opublikowano
Panowie czy tak ma być?

zrobiłem kodowanie tak aby info z navi było wyświetlane na fisie i tu jest problem,jak radio włączę stacyjką to nie mam na fisie info z navi, info pojawia się dopiero jak wyłączę/włączę radio gałką przy włączonym zapłonie

http://s10.postimage.org/d2foty51x/20130321_202215.jpg

w opcjach nawi wyłącz kompas

tzn

ustawić w radiu. czy vagiem

w navi w opcjach

chyba wymiana fisa mi zostaje żeby było tak jak chce:kwasny:

wymienić możesz licznik na taki z kolorowym fisem, wiesz jakie to są koszty:wink:

wiem:wink:

koło 4 stówek licznik + kodowanie

ale efekt bezcenny :decayed:

Opublikowano
Panowie czy tak ma być?

zrobiłem kodowanie tak aby info z navi było wyświetlane na fisie i tu jest problem,jak radio włączę stacyjką to nie mam na fisie info z navi, info pojawia się dopiero jak wyłączę/włączę radio gałką przy włączonym zapłonie

http://s10.postimage.org/d2foty51x/20130321_202215.jpg

w opcjach nawi wyłącz kompas

tzn

ustawić w radiu. czy vagiem

w navi w opcjach

chyba wymiana fisa mi zostaje żeby było tak jak chce:kwasny:

wymienić możesz licznik na taki z kolorowym fisem, wiesz jakie to są koszty:wink:

wiem:wink:

koło 4 stówek licznik + kodowanie

ale efekt bezcenny :decayed:

jak wymienisz to się pochwal i o kosztach całkowitych napisz:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.