Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O i tutaj wstyd sie przyznac ale podejrzewam ze nie.... Czy jest cos poza tym co w pierwszym poscie na co powinienem zwrocic uwage? Umiejscowienie anteny tez mam niecodzienne (za RNSE)...

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 802,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
O i tutaj wstyd sie przyznac ale podejrzewam ze nie.... Czy jest cos poza tym co w pierwszym poscie na co powinienem zwrocic uwage? Umiejscowienie anteny tez mam niecodzienne (za RNSE)...

wywieś za szybę niech dynda :grin:

Opublikowano
O i tutaj wstyd sie przyznac ale podejrzewam ze nie.... Czy jest cos poza tym co w pierwszym poscie na co powinienem zwrocic uwage? Umiejscowienie anteny tez mam niecodzienne (za RNSE)...

wywieś za szybę niech dynda :grin:

ja przy moich pierwszych próbach miałem antenę przyklejona do dachu na zewnątrz i jeździłem tak po mieście :polew:

Opublikowano
O i tutaj wstyd sie przyznac ale podejrzewam ze nie.... Czy jest cos poza tym co w pierwszym poscie na co powinienem zwrocic uwage? Umiejscowienie anteny tez mam niecodzienne (za RNSE)...

wywieś za szybę niech dynda :grin:

ja przy moich pierwszych próbach miałem antenę przyklejona do dachu na zewnątrz i jeździłem tak po mieście :polew:

i dobrze prowadziła ? :D

Opublikowano
O i tutaj wstyd sie przyznac ale podejrzewam ze nie.... Czy jest cos poza tym co w pierwszym poscie na co powinienem zwrocic uwage? Umiejscowienie anteny tez mam niecodzienne (za RNSE)...

wywieś za szybę niech dynda :grin:

ja przy moich pierwszych próbach miałem antenę przyklejona do dachu na zewnątrz i jeździłem tak po mieście :polew:

i dobrze prowadziła ? :D

idealnie :wink:

Opublikowano

tak też myślałem :)

Opublikowano

A woja droga gdzie powinna byc umieszczona poprawnie antena?

Opublikowano

Na dachu - rekinek. Podejrzewam, ze w A4 nie bylo inaczej.

Jesli nie miales wczesniej anteny na dachu to polecam antene gps przyczepiana na magnes. Przyczepiasz na dach, oczywiscie od spodu, i dziala nie gorzej niz rekinek. Zamiast wiercic dziury...

Opublikowano

do znawców mam pytanie odnośnie takiej nawi

Nawigacja z Audi R8 2008 , ale czy to RNS-E , mam tylko to zdjęcie i na ramce piszę AUDI CONCERT

t2ec16dhjgyffkirtrqbrhc.jpg

w necie znalazłem tylko takie zdjęcie takiej samej nawi ale nie piszę czy to RNS-E tylko że to wersja USA, ale graficznie wygląda jak rns-e

r8_nav.jpg

a tak wygląda z ramką z napisem Audi Navigation Plus

%24%28KGrHqF,%21q0FCzVFlZGqBQ8%21%28OlNdQ%7E%7E60_35.JPG

i...........

Opublikowano

A poza tym jedno jest dla RHD a drugie LHD

Opublikowano

SDS chodzi już w rns-e led??

Opublikowano

nawet może być dla samochodów z kierownicą po środku , mi bardziej chodzi czy to RNS-E bo kurcze w necie nic nie mogę znaleźć , na aukcjach też takich nie ma

ta nawi jest z R8 z roku 2008 to wydaje mi się że to już by był RNS-E , nawet grafika taka sama

Opublikowano

te w tych r8 maja z tylu takie samo ulozenie gniazd wiec ja bym strzelal ze to to samo, ale pewnosci nie mam

Opublikowano

tylko cały czas mnie zastanawia ten napis na ramce Audi concert

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

nie wiem czym to się różni od tych z napisem Audi navigation plus ?

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

i kurcze wyglądają praktycznie tak samo

Audi Navigation Plus

2008-audi-r8-navigation-and-climate-controls-photo-231648-s-1280x782.jpg

AUDI CONCERT

r8_nav.jpg

Opublikowano
SDS chodzi już w rns-e led??

Mam soft od Kobry ale nie działa :kwasny:

Opublikowano
nawet może być dla samochodów z kierownicą po środku , mi bardziej chodzi czy to RNS-E bo kurcze w necie nic nie mogę znaleźć , na aukcjach też takich nie ma

ta nawi jest z R8 z roku 2008 to wydaje mi się że to już by był RNS-E , nawet grafika taka sama

Audi R8 - part numbers | Audi Forum

zobacz tu, wedle tego rns-e byl tam od 2010 wiec cholera wie co to tam jest

Opublikowano
SDS chodzi już w rns-e led??

Mam soft od Kobry ale nie działa :kwasny:

a masz polskie menu?? czy ang?

Opublikowano
SDS chodzi już w rns-e led??

Mam soft od Kobry ale nie działa :kwasny:

a masz polskie menu?? czy ang?

PL. Problem w tym, że navi widzi update ale za cholerę nie chce wystartować z uploadem softu.

Opublikowano

a może spróbować na wersji angielskiej? w sumie to nie wiadomo na jakiej Kobra działał?

Opublikowano
a może spróbować na wersji angielskiej? w sumie to nie wiadomo na jakiej Kobra działał?

Przygotował wszystko specjalnie pod mój soft - wysyłałem mu wszystkie pliki CFG na potrzeby przygotowania oprogramowania.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.