Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzaby zalozyc can getewaya i odpali i u nas

Gość na filmiku używa emulatora can, bo jak wiadomo w b6 tego niema. Pytanie czy jest to też potrzebne w b7 czy wystarczy tylko odpowiedni moduł pdc i zmiany w instalacji.

Co do czujników to wyczytałem że przód jest ok a tylko w tylnych trzeba pozmieniać kabelki.

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 803,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam.

Mam problem. Mój RNS nie przyjmuje mi płyt. Jak próbuję wsunąć płytkę, to ją wyrzuca....

Jak sprawdzić o co cmon? Oraz Jak ewenualnie rozkręcać urządzenie.

Temat strasznie długi...

Opublikowano

Tom A4 a po czym to stwierdzić?

Opublikowano

masz przycisk cd/tv czy media drugi od lewej ?

Opublikowano

CD/TV. Czyli mam zwykłą Starszą wersję.

Czym one się różnią w funkcjonowaniu?

Czy do swojej mogę podłączyć bluetooth, jeśli miałem moduł telefoniczny nokia HFU-2?

Opublikowano

starsza wersja ( zwykła) Ledowa ma obsługę większych kart ekran jest ledowy, jest szybsza zupełnie inna konstrukcja

Opublikowano

Tom A4, szkoda że tak daleko mieszkasz...

Objawy w swojej mam takie:

przy próbie wsunięcia płyty od razu ją wyrzuca.

Czy można jakoś zaktualizować ten sprzęt, żeby np przyjmował większe karty, Czy można na tym odtwarzać film z płyty dvd?

Opublikowano

Nie da rady nic zrobic w kwestii wiekszych kart w wersji lcd plyt dvd filmow nawet nowsze nie odczytaja. Mi to wyglada na jakis mechaniczny problem z napedem, najlepiej go wyjmij i odeslij do kogos kto sie na tym zna.

Opublikowano

Mogę ci ten napę naprawić ale musisz wysłać całą navi. Co do reszty to tak jak

turbobastard napisał

Edytowane przez Tom A4

Opublikowano

Czy ktoś może mi napisać jak zakodować automatyczną kalibrację rozmiarów opon w RNS-E?

W pierwszym poście jest tabela z kodowaniem poszczególnych rozmiarów opon ale nie ma nic o tym jak zakodować automatyczną kalibrację.

Z góry dzięki za pomoc :hi:

Opublikowano

Czyli nie ważne jaką wartość ustawię w kanale 01 adaptacji RNS-a?
Dziś kodowałem RNS-a i wpisałem tam 1964 (na razie mam letnie kapcie 235/45 17). Mogę przyjąć że jak zmienię na zimówki (205/55 16) to będzie sam kalibrował i nie musze zmieniać tam wartości na 1930 ?

Opublikowano

Siemka, nie wiecie czy da się wgrać soft 0650 do rns-e które jest zablokowane?

Opublikowano

Jak to zablokowane?

Opublikowano

Trzeba wpisać kod w wyświetlone na ekranie miejsce a nie dostałem go z radiem i teraz trzeba je rozkodować. Elektryk u którego byłem mówił że po wgraniu softu 0750 blokuje się możliwość rozkodowania radia za pomocą programu na płycie dlatego potrzebuję wgrać stary soft.

Opublikowano

Nie wgrasz softu, musisz sprobowac z plyta bo ja nie sadze aby soft 0750 blokowal ta opcje

Opublikowano

No właśnie próbowaliśmy już z tą płyta i jakoś nie chciał czytać. Nie da się w ogóle wgrać softu 0650 na 0750 czy nie da się tego zrobić na zablokowanym radiu??

Opublikowano

Nie,wgrasz softu na zablokowanym bo vcds wogole sie nie polaczy z tego co pamietam, musi pojsc ta plyta, wiesz jak ona dziala nie? Trzeba czekac.te 45 minut

Opublikowano

Czyli mówisz że trzeba: wrzucić płytę => Odłączyć i podłączyć zasilanie by się winda zamknęła => odczekać 45 min ??

Opublikowano

Dominik, inaczej nie pojdzie bez tej zmiany? A skad wiadomo ze jest tam 0750? Jest pl wgrany?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.