Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam problem ze ściagnięciem kontaków i spisu telefonow przez RNS-E z nowego telefonu...chodzi o xperie T z Androidem 4.1.2

Na wcześniejszym Samsung Wave z systemem Bada wszystko dzialało...kontakty, polaczenia wybierane, odebrane badź nieodebrane. Natomiast na Adroidzie BT działa, łączy się ale kontaktów i spisu połączeń z telefonu nie importuje. Jest to moj pierwszy telefon z androidem.
Dodam ze moduł mam z literą H

Może ktoś miał podobny problem i wie jak udostępnić dane z telefonu

Pozdrawiam

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 802,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam

Mam problem ze ściagnięciem kontaków i spisu telefonow przez RNS-E z nowego telefonu...chodzi o xperie T z Androidem 4.1.2

Na wcześniejszym Samsung Wave z systemem Bada wszystko dzialało...kontakty, polaczenia wybierane, odebrane badź nieodebrane. Natomiast na Adroidzie BT działa, łączy się ale kontaktów i spisu połączeń z telefonu nie importuje. Jest to moj pierwszy telefon z androidem.

Dodam ze moduł mam z literą H

Może ktoś miał podobny problem i wie jak udostępnić dane z telefonu

Pozdrawiam

Żeby kontakty i spis połączeń wskoczyły do RNS-E musisz odblokować telefon (wyświetlacz)

Opublikowano

Nie pamiętam jaka mam literkę na module BT ale u mnie ściąga jedynie kontakty które są na karcie sim. Więc możesz spróbować wybrane kontakty skopiować na sim kartę i wtedy spróbować.

Opublikowano

Panowie,

A co jeśli vcds nie łączy się z dołożonym RNS-em? Zmieniłem z 1din w B7 i navi działa ale nie mogę przekodować bo w nawigacji ani w radiu nie wykrywa radia. Próbowałem z 2 kablami.

Nie trzeba jakichś pinów przepinać? Nawi łączy się przez CAN czy K? Przejściówka iso-iso2 z allegro.

Edytowane przez cinkers

Opublikowano

Klinia sie laczyc ma

Opublikowano

Panowie,

A co jeśli vcds nie łączy się z dołożonym RNS-em? Zmieniłem z 1din w B7 i navi działa ale nie mogę przekodować bo w nawigacji ani w radiu nie wykrywa radia. Próbowałem z 2 kablami.

Nie trzeba jakichś pinów przepinać? Nawi łączy się przez CAN czy K? Przejściówka iso-iso2 z allegro.

A przepinałeś coś w przejściówce? Na pewno trzeba przepiąć. Ile przejściówek miałem w ręce, każdą trzeba było sprawdzić i po przepinać pod RNS-E.

Opublikowano

Panowie,

A co jeśli vcds nie łączy się z dołożonym RNS-em? Zmieniłem z 1din w B7 i navi działa ale nie mogę przekodować bo w nawigacji ani w radiu nie wykrywa radia. Próbowałem z 2 kablami.

Nie trzeba jakichś pinów przepinać? Nawi łączy się przez CAN czy K? Przejściówka iso-iso2 z allegro.

A przepinałeś coś w przejściówce? Na pewno trzeba przepiąć. Ile przejściówek miałem w ręce, każdą trzeba było sprawdzić i po przepinać pod RNS-E.

No właśnie nic nie przepinałem w przejściówce. Wcześniej nie znalazłem na ten temat informacji, że trzeba na to spojrzeć.

Rozumiem, że K-line powinien być osadzony w Quadlocku w B5 ? A gdzie jest w standardzie przy radiu 1din? C7? Lub kolor kabla?

Opublikowano

W b5 ma byc dokladnie, a gdzie wczesniej byl to pogoogluj jak nie masz na rozpisce na radiu

Opublikowano

Czy wy też uważacie, że przy spolszczeniu ktoś niepotrzebnie wstawił słowo ulica przed nazwą ulicy? W tym momencie na FISie wyświetla mi się np. "Ulica Jana Pa" bo reszta się nie mieści na wyświetlaczu, można by zaoszczędzić sporo miejsca wstawiając tam po prostu ul. ...:)

Opublikowano

Witam, wypaliłem płytkę z 2014 mapami i za każdym razem

Jak navi sie uruchomi to trwa proces aktualizacji po czym mapy

Działają.. To chyba nie jest normalne? Moze złe wypalona plyta?

Wczesniej mialem 2008.

Opublikowano

Czy trzeba kupować antenę GPS przy przejściu na rns-e posiadając tą małą navi sterowaną przyciskami w tunelu środkowym ?

Opublikowano

Witam. Przy okazji naprawy wyświetlacza w RNS zauważyłem, że z podłączeniem RNSa jest coś nie tak. Mianowicie mam 2 wtyczki niebieskie i 1 zieloną a przecież są tylko 2 wejścia na takie wtyczki więc jedna była nie podłączona. Z tyłu kosza upchany był adapter do ipoda i to właśnie z niego idzie druga niebieska wtyczka. Mam BOSE. Czy tu czegoś jeszcze brakuje ? I jak powinien być podłączony ten adapter żeby wszystko działało ? Przy takim podłączeniu jak na foto wszystko gra ale adapter nie działa. Z góry dzięki za pomoc

321e50984e738e4cm.jpg 12922d7e1ae7ae1fm.jpg

Edytowane przez bart3kk

Opublikowano

Ale w RNSie nie ma już miejsca na taką wtyczkę, jest tylko na tą brązową z głośników bez BOSE a tam są płaskie piny

Opublikowano

Tak, mam wpiętą zmieniarkę. Da radę zrobić tak żeby działało to i to czy muszę podłączyć albo zmieniarkę albo ipoda ?

Opublikowano

Panowie iphone 5s smiga z modulem D ? Orientuje sie ktos cos?

Opublikowano

Tez sie w a3 z tym spotkalem

Opublikowano

ktorego gatewaya? tak poprostu zalozyc i juz? A pdc trzeba pewnie wtedy jakies inne tzn sterownik jesli sie ma tylko akustyczne?

Opublikowano

W A3 8P zrobiłem to bez problemu :) tam juz jest ORI Gateway

Widze ze kamerka tez jest ORI ( filmik) z R8 tylko nie do zdobycia uzywka :kwasny:

PDC_RNS_E_001.jpg
PDC_RNS_E_002.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.