Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, jest ktoś na forum kto sprzedaje płytki z mapami? lub możne jest jakieś tajemnicze miejsce skąd mogę je pobrać :D:drinks:

mam ori wbudowanego rns-e'a z mapkami na płycie 2007, samochód dopiero co kupiłem i małymi krokami się uczę jak ogarnąć navi hehe :)

pozdrwawiam

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 803 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hamer :wink:

---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ----------

Ten gość co mu cycki w avatarze skaczą :wink:

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:02 ----------

panowie ma ktoś może dostęp do Vim Hack do leda , dostałem cynk że jest , tylko że nie jest dostępny publicznie za free

Opublikowano

Panowie quick question bo juz sie pogubilem, w rnse wiatrak ma byc uatawiony na wdmuchiwanie czy wydmuchiwanie powietrza? Juz przekladalem to tyle razy ze sie pogubilem i tak i tak po czasie mi sie przegrzewa rns a od niedawna pokazuje komunikat ze jest za niska temperatura po starcie i musze chwile pojezdzic ze cokolwiek przelaczyc.

Opublikowano

No raczej na chłopski rozum na wydmuchiwanie bo jak się Rns grzeje to powinien wydalać ciepło:wink:

Opublikowano

Jestws pewien? Patrze fotki rnsow z tylca i wyglada mi to na wdmuchiwanie powietrza. Juz glupi jestem

Opublikowano

Pewny nie jestem ale tak mi się wydaje...np przy laptopie tez powietrze jest wydmuchiwane chyba ze jest inna zasada działania Rnsa, ale skąd niby Rns miałby czerpać powietrze jak tam za nim nie ma wiele miejsca:wink:

Opublikowano

Na 1000% ma wdmuchiwać

:hi:

Opublikowano

O masz, i zle zalozylem chyba znow. Ty Mikasz nie miales tak ze mowil ci ze masz za niska temp?

Opublikowano

Z tym że za niska nie , ale pare razy spotkałem sie ze była za wysoka .

Nawet ostatnio sie dowiedziałem bardzo ciekawej rzeczy że jeżeli navi sie często wiesza, przegrzewa albo wyłącza to trzeba wymieninić pastę termoprzewodzącą na nową .

---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

Uratowałem tak ostatnio jednego ledzika i lata aż miło.

Opublikowano

Mi najpierw mowi ze za niska a potem ze za wysoka.hehe, niezly egzemplarz

Opublikowano

Spróbuj z tą pastą , napewno nie zaszkodzi :wink:

Opublikowano

No, moglbym, gdzie konkretnie to sie smaruje? To lcd jest, jesli to cos zmienia

Opublikowano

Z lewej strony obudowy jak patrzysz na nawke od przodu masz taki aluminiowy użebrowany bloczek . Odkręcasz chyba 5 śrubek, wyciągasz go, ścierasz starą pastę jakimś alkoholem, nakładasz nową , skrecasz i lata

Opublikowano

Thanks

Opublikowano

Pasta jakiej używam to Arctic Cooling MX-2.

Wiem że są lepsze i bardziej wydajne ale tą używałem już parę razy do naprawy konsol plejki i laptopów i zawsze z pozytywnym wynikiem

Opublikowano

Mam jakas paste do procesorow cos tam sie wala to uzyje

Opublikowano
Thanks

You're welcome mate :wink:

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ----------

Mam jakas paste do procesorow cos tam sie wala to uzyje

Tylko uważaj bo nie które pasty mają tendencje do wżerania sie w aluminium :wink:

Opublikowano

No to człowiek znowu się czegoś nauczył:wink:

Opublikowano

Chciałem zapytać czy podłączenie modułu świateł z alledrogo pod can H i L które idą do radia RNS-E jest poprawne czy też są do tego inne can'y H i L? Jeżeli tak to gdzie?

Opublikowano
Chciałem zapytać czy podłączenie modułu świateł z alledrogo pod can H i L które idą do radia RNS-E jest poprawne czy też są do tego inne can'y H i L? Jeżeli tak to gdzie?

raczej beda inne , prawdopodobnie te przy mce :wink:

Hah dzięki już wszystko wiem! ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.